Narty!

Co kupic? Co założyć. Doradź drugiemu

Moderator: halny jurko

Narty!

Postprzez Slavko » 2007-12-16, 09:39

Witam! Jestem właśnie na etapie zakupu nart (narty, buty, wiązania, kijki), a wiem ze w Naszym klubie jest wielu fachowców w tej dziedzinie i chciałbym się ich zapytać, na co zwracać uwagę podczas zakupu nart, jakie firmy polecają, może znają jakiś dobry sklep gdzie warto kupić taki sprzęt? Z góry dziękuję bardzo za wszelaką pomoc :-)
Awatar użytkownika
Slavko
 
Posty: 2
Rejestracja: 2007-04-19, 20:31
Miejscowość: Mielec

Postprzez Kanti » 2007-12-23, 16:00

Hejka

Nie jestem żadnym expertem od nart, ale trudno Ci będzie pomóc, jeśli nie napiszesz ile chcesz wydać ani jak jeździsz, czy to są twoje pierwsze narty, czy mają być nowe a może używane? Rozumiem, że to zwykłe zjazdówki do jazdy po przygotowanym stoku. Trochę nie najlepszy okres jak na zakup nart... Lepiej zawsze kupować po sezonie. Rozumiem łatwo mówić... Dobry sklep, jeśli chodzi o zjazdówki to stary Maks (teraz chyba inna nazwa) na ul. Zybilkiewicza w Kraku. A najlepsza porada to poszukać samemu informacji w necie tylko wtedy będziesz mógł rzeczowo porozmawiać ze sprzedawcą i będziesz już wiedział, czego szukasz.

Ps. Narty są dla dziewczyn, polecam deskę:-) (jak zmienisz zdanie służę pomocą).
Ps2. Na nartach jeździłem ponad 10 lat i przesiadłem się bez żalu, wolność rządzi :-P.
Kanti
Awatar użytkownika
Kanti
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-07-15, 17:08
Miejscowość: Mielec

Postprzez E.Wawryniuk » 2008-01-02, 13:40

A cóż to za stwierdzenie, że narty są dla dziewczyn?
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

Postprzez Kanti » 2008-01-04, 15:19

Żartobliwe, po prostu lepiej na nich wyglądają:-).
Kanti
Awatar użytkownika
Kanti
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-07-15, 17:08
Miejscowość: Mielec

taaak

Postprzez halny jurko » 2008-01-04, 19:00

Paweł - masz rację. Na nartach ładnie się dziewczynkom nóżki rozjeżdżają na boki (hihi).
A co w sprawie doboru nart powiedzą nasi fachowcy od narciarstwa ???
Ja do takowych się nie zaliczam, więc nic Sławkowi nie doradzę. Wiem tylko , że w sklepach wszystko mu wcisną i powiedzą, że jest ok.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Sprzęt i wyposażenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości