VI Mielecki Leśny Minirajd Rowerowy

Bieżące tematy z klubu.

VI Mielecki Leśny Minirajd Rowerowy

Postprzez Carpatia » 2016-06-20, 11:57

VI MIELECKI LEŚNY MINIRAJD ROWEROWY
26.VI.2016


Nadleśnictwo Mielec , MKG "Carpatia" Mielec i PTG "Sokół 1893" zapraszają na VI Rajd Rowerowy po mieleckich lasach.

Harmonogram imprezy:

Od godziny 7:30 prowadzone będą wpisy na listy startowe.

O godzinie 8:00 oficjalne otwarcie imprezy.

Godziny startu poszczególnych tras:

8:00 - start trasy nr 5 "Długiej" (długość około 60 km)

9:00 – start trasy nr 4 "Trudnej" (długość około 30 km, duża ilość stromych zjazdów i podjazdów)

9:30 – start trasy nr 3 "Biesiadczańskie wydmy dłuższa" (długość około 26 km, prowadzi dłuższym wariantem leśnej trasy rowerowej „Biesiadczańskie Wydmy")

10:00 – start trasy nr 2 „Biesiadczańskie wydmy – krótsza" (długość około 12 km, prowadzi krótszym wariantem leśnej ścieżki rowerowej „Biesiadczańskie wydmy"))

10:30 – starty trasy nr 1 :"Rodzinnej" (trasa o długości 12 km, łatwa, dedykowania rodzinom z dziećmi)

Uwaga godziny startu na poszczególnych trasach mogą ulec zmianie o czym organizatorzy poinformują wcześniej wszystkich zainteresowanych.

O godzinie 9:30 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie imprezy i powitanie przybyłych uczestników przez przedstawicieli organizatorów.

Meta rajdu zlokalizowana będzie na terenie parkingu „Lesiówka" przy skrzyżowaniu (rondzie) drogi wojewódzkiej 875 ze wschodnią obwodnicą Mielca. Przyjazd poszczególnych grup planowany jest w godzinach między 12:00 a 14:00, kiedy to odbędzie się rozdanie pamiątkowych gadżetów, upominków oraz wręczenie nagród ufundowanych przez sponsorów. Na miejscu zaplanowano ognisko ze skromnym poczęstunkiem.

Warunkami uczestnictwa w naszej imprezie jest zapoznanie się z Regulaminem imprezy i jego akceptacja, dokonanie drogą mailową rejestracji do dnia 22 czerwca 2016 r. do godziny 15:00 na adres lesnyminirajd@o2.pl oraz otrzymanie od koordynatora imprezy potwierdzenia mailowego zapisania na minirajd.

Zgłoszenie uczestnictwa musi zawierać: imię, nazwisko, nr PESEL uczestnika i nr trasy, na której osoba chce wystartować.

Dodatkowo w wiadomości należy zawrzeć oświadczenie o treści:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem VI Mieleckiego Leśnego MiniRajdu Rowerowego i zaakceptowałem/am jego zapisy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb organizacji VI Mieleckiego Leśnego MiniRajdu Rowerowego, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Oświadczenie, że brak u mnie przeciwwskazań do udziału w VI Mieleckim Leśnym MiniRajdzie Rowerowym (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 września 2001 r.w sprawie szczegółowych zasad i warunków prowadzenia działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej - Dz. U. z dnia 20 września 2001 r.)

Oświadczenie, że jestem zdolny do udziału w VI Mieleckim Leśnym MiniRajdzie Rowerowym i starcie na własną odpowiedzialność.

Udział w rajdzie mogą brać osoby pełnoletnie, zaś osoby nieletnie mogą brać udział pod opieką osoby pełnoletniej. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zapisu w siedzibie Nadleśnictwa Mielec przy ul. Partyzantów 11 w Mielcu.

Potwierdzeniem zapisania osoby na imprezę jest mail zwrotny od koordynatora imprezy. Uwaga ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje na :
http://www.mielec.krosno.lasy.gov.pl/ak ... 2fM6tSLTs0
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 402
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Wróć do Aktualności z klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron