urlop

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

urlop

Postprzez andy » 2010-09-10, 16:09

do 20.09 jestem na urlopie, a ponieważ nowe forum i miejsce jeszcze nie do końca jest ugłaskane proszę wszelkie uwagi i niedomagania zgłaszać do Radka (MTH) jest na miejscu i cały czas coś jeszcze dopieszcza. DNS-y już prawie wszystkie uaktualnione więc pewnie od poniedziałku wracamy do starego adresu www.carpatia.mielec.pl
Adres www.klubcarpatia.pl będzie nadal, ale będzie pełnił rolę pomocniczą głównie dla galerii

POzdrawiam i szukajcie niedomagań i piszcie do Radka najlepiej na PW albo w tym testowym poście który założył
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: urlop

Postprzez andy » 2010-09-22, 15:39

Urlop, urlop i po urlopie.
Ale jak widzicie Radek odwalił kawał roboty ( no może tego nie widzicie ).
1.Całe forum już w docelowym bezpiecznym miejscu.
2. Stare galerie przeniesione do nowej strefy www.klubcarpatia.pl do nowej galerii ( wymaga jeszcze tylko małej kosmetyki i przeszkolenia Was w posługiwaniu się nią ) - tutaj będziecie mogli mieć dostęp indywidualny do galerii w nowej ciekawej formie
3. Adresy DNS też już zaktualizowane więc stary adres www.carpatia.mielec.pl widoczny na całym świecie.
4. pod adresem www.klubcarpatia.pl robimy właśnie magazynek galerii osobistych ( chętnych do własnych galerii już dziś zapraszam do spotkania szkoleniowego gdzie udzielimy loginy i hasła - warunek opłacone składki u Jurka ) - termin wymyślimy mam nadzieję wkrótce.
5. Wygładzone mniejsze i większe kanty. ( załączniki można już wysyłać w ilosci max 3 w jednym poście i 50MB w sumie - więc mapy bez problemu)
Jak was coś ciekawi, dręczy i itp. piszcie - pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: urlop

Postprzez Pchełka » 2010-09-22, 15:59

czy mogę mieć prośbę by szkolenie się odbyło w godzinach 15-18 lub po 21?? Bardzo bym prosiła:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Re: urlop

Postprzez Kabala » 2022-04-01, 10:03

Hej, czy na urlop zabieracie ze sobą krem z SPF? Nie wiem, czy jest sens wieźć ze sobą całe opakowanie, czy lepiej kupić gdzieś na miejscu? Zdażyło Wam się nie znaleźć SPF 50 w sklepie?
Kabala
 


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości