Urodziny

Nikt nie ma dziś urodzin

W ciągu 7 dni

Żaden użytkownik nie ma urodzin w tym czasie

 REKLAMA



 Szukaj

Zaawansowane wyszukiwanie


 Losowy użytkownik


Dołączył:20.Kwi.2007
Posty:30
Lokalizacja:   Ostrowiec Św.

 Załączniki

Nazwa pliku
 sivec
Rozmiar pliku:561.72 KiB
Pobieranie:1806

 krywe
Rozmiar pliku:296.07 KiB
Pobieranie:8500

 Boliwia
Rozmiar pliku:3.46 MiB
Pobieranie:14776

 naklejki
Rozmiar pliku:96.03 KiB
Pobieranie:1

 jasiel
Rozmiar pliku:118.04 KiB
Pobieranie:6627

 RPA
Rozmiar pliku:4.22 MiB
Pobieranie:56695

 przehyba noc
Rozmiar pliku:84.29 KiB
Pobieranie:24491

 Halicz i przełę...
Rozmiar pliku:2.8 MiB
Pobieranie:32600

 Najaktywniejsi

Nazwa użytkownika Posty
halny jurko 853
andy 761
Carpatia 508
Pchełka 366
Oliwka 336
George 308
boguslaw 267
eliko 239

 Najnowsi użytkownicy

Nazwa użytkownika Rejestracja
trabkiewksoa1 06 Sie
Geologistonex66 05 Cze
Monikolen66 22 Maj
Ada 13 Sty
góralka 03 Cze
martad 06 Mar
marcuss71 02 Mar
mikus 25 Lut


  • Witaj
Mielecki Klub Górski "CARPATIA" jest oddziałem POLSKIEGO TOWARZYSTWA TATRZAŃSKIEGO.

KONTAKT Z KLUBEM:
Spotkania członków odbywają się co tydzień w czwartki o 19.00 w budynku Sokolni - ul. Sękowskiego 1.

Kontakt e-mail: carpatia-mielec@wp.pl
tel:(0-17) 586-43-59 kom.505-72-91-81

  • Ostatnie globalne ogłoszenia

Zobacz ostatni post Załącznik(i) XVIII "Rajd do Buczyny"


XVIII "RAJD DO BUCZYNY"
20.01.2024


IMG_4457.jpeg


I doczekała pełnoletności kolejna nasza klubowa impreza !!!
Jest to tym bardziej miłe bo osiągnęła ją w trzydziestym roku działalności naszego Klubu.
Po raz osiemnasty zapraszamy klubowiczów i sympatyków "Carpatii" na spotkanie przy ognisku w Przyłęku w Andrzejowej "Buczynowej Gazdówce".
Wcześniej jednak każdy powinien odbyć dłuższą lub krótszą wędrówkę po podmieleckich lasach i obowiązkowo zaglądnąć do Rezerwatu "Buczyna im. Władysława Szafera" bo zobowiązuje nas do tego nazwa imprezy.
Mamy nadzieję że wkrótce okaże się czy ktoś z klubowiczów zadeklaruje chęć prowadzenia trasy z Mielca do Rezerwatu "Buczyna" i do Przyłęku.
W najbliższym czasie Andrzej zamieści garść informacji organizacyjnych dotyczących spotkania przy ognisku.
Zachęcamy by zabrać ze sobą na trasę i na spotkanie przy ognisku "domowe" smakołyki. Przydadzą się też śpiewniki i instrumenty muzyczne.
Serdecznie zapraszamy !!!

Odwiedzin: 58730  •  Komentarze: 1  •  Napisz komentarz [ Wróć ]


  • Ostatnie newsy
    Odpowiedzi
    Wyświetleń
    Ostatni post

  • Ankieta

Ile osób chce tworzyć własne galerie na naszej stronie?

Ankieta zakończyła się 2012-11-11, 10:14

Chcę
5
100%
Nie chcę
0
Brak głosów
 

Razem głosów : 5

 

Zobacz temat


  • Kto jest na forum
  • Na forum jest 353 użytkowników :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 353 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
    Najwięcej użytkowników (4500) było obecnych 2026-04-28, 00:43

    Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników
    Legenda: Administratorzy, Moderatorzy globalni





 Zaloguj się

Nazwa użytkownika:


Hasło:


Zapamiętaj mnie



 Kalendarz

<< Czer. 2026 >>
Nd Pon Wt Śr Cz Pi So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30


 Last 1 visited bots

Google [Bot]
2019-01-14, 22:14

 Statystyki

Ogólnie
Wszystkich postów: 8483
Wszystkich tematów: 1706
Wszystkich ogłoszeń: 384
Wszystkich przyklejonych: 13
Wszystkich załączników: 1113

Tematów dziennie: 0
Postów dziennie: 1
Użytkowników dziennie: 0
Tematów na użytkownika: 16
Postów na użytkownika: 80
Postów na temat: 5

Wszystkich użytkowników: 106
Ostatnio zarejestrowany: trabkiewksoa1