Imprezy CARPATII w 2012 roku

Bieżące tematy z klubu.

Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez Carpatia » 2011-10-28, 12:56

Witajcie
Zarząd MKG "Carpatia" Mielec zwraca się do wszystkich członków klubu o zgłaszanie gotowości do zorganizowania różnorakich klubowych akcji turystycznych i o innym charakterze (np. prelekcje, wystawy, spotkania itp.). W ciągu roku organizujemy kilka cyklicznych imprez. Są to wielodniowe rajdy i weekendowe wypady w góry. Wiele z nich wpisało się na trwałe w klubowy kalendarz i było by wskazane, by te imprezy kontynuować. Można zgłaszać także nowe inicjatywy imprez.
Prosimy chętnych o zgłaszanie się do dnia 15 listopada 2011 roku.
Należy podać jaką imprezę chcecie zorganizować w 2012 roku w jakim terminie i w jakim regionie.
Zgłaszajcie akcje na : carpatia-mielec@wp.pl lub członkom Zarządu MKG"Carpatia" na cotygodniowych spotkaniach klubowych.
Mozna także infoprmować o imprezach przez wpisanie postów w tym wątku.
Na podstawie waszych zgłoszeń zostanie utworzony Kalendarz Imprez MKG"Carpatia" na 2012 rok.
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez halny jurko » 2011-11-02, 13:07

Jeszcze nikt nie zadeklarował chęci organizacji jakiejkolwiek imprezy klubowej w 2012 roku. Więc może ja zacznę i niniejszym postem poinformuję, że
podejmuję się zorganizować :
maj 2012 - Rajd "Karpatia" - Słowacja (Góry Inovec i Vtaćnik)
czerwiec 2012 - Nocna Górska Wyrypa - Beskidy
sierpień 2012 - Rajd Przyjaźni Bieszczadzkich - Ukraina (Bieszczady)
październik 2012 - Jesień dla wytrwałych - Słowacja (Tatry Zachodnie)
listopad 2012 - Rocznicówka - gdzieś w górach
Wszystkie te akcje organizuję od wielu lat i mam zamiar dalej się nimi zajmować. Osoby chętne do współorganizowania niniejszych mile widziane.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez Konrad » 2011-11-04, 09:52

Ja mogę zorganizować wyprawę na Denali (McKinley) w czerwcu 2012 r.
Konrad
 
Posty: 20
Rejestracja: 2011-10-25, 21:36
Miejscowość: Warszawa, często Mielec

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez stanisław » 2011-11-04, 18:10

O! I takich imprez mi brakuje!
Może nie od razu Alaska, ale np....Alpy.
Awatar użytkownika
stanisław
 
Posty: 233
Rejestracja: 2008-09-09, 21:01
Miejscowość: Tuszyma

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez Pchełka » 2011-11-05, 17:26

Jestem za:) To co Stanisław robisz Alpy na przyszły rok??

Jak nikt inny nie chce to ja bym zaproponowała:
Luty 2012 - Weekend Narciarski - Wierchomla
Marzec 2012 - Biwak Zimowy - gdzieś w terenie

Jeśli chodzi o organizację, to ja również chętnie służę pomocą przy organizacji, jak ktoś ma ochotę pomóc przy w/w również zapraszam.
Ale tym samym przypominam że na zarządzie, wszyscy członkowie ZARZĄDU zostali zobligowani do zorganizowania/współorganizowania/wykazania inicjatywy jakiejś imprezy klubowej.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez Konrad » 2011-11-05, 18:07

Nie jestem członkiem klubu, ale o Denali wspomniałem poważnie.
Alpy? W przyszłym roku w sierpniu wybieram się na: Mont Blanc, Monte Bianco (osobne wejścia na oba wierzchołki) i Dufourspitze. Z chęcią zajmę się organizacją, jeśli zgłoszą się chętni.
Weekend narciarski w lutym na Wierchomli? Pomogę! (Choć jestem zdania, że tam nie ma gdzie jeździć.)
Biwak zimowy? Nie ma sprawy! Tą zimą planuję zrobić Zimową Koronę Gór Polskich na nartach (skitury). Gdy ktoś się przyłączy, wezmę na siebie organizację.
Prognozują, niestety, suchą zimę.
Konrad
 
Posty: 20
Rejestracja: 2011-10-25, 21:36
Miejscowość: Warszawa, często Mielec

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez stanisław » 2011-11-06, 07:52

OK. Alpy
Szczegóły do ustalenia,
I w związku z tym proponuję weekend w Tatrach (np.Murowaniec) styczeń lub lutym.
Awatar użytkownika
stanisław
 
Posty: 233
Rejestracja: 2008-09-09, 21:01
Miejscowość: Tuszyma

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez Tomasz Midura » 2011-11-06, 09:47

Wstepnie sie pisze na weekend w Tatrach. Natomiast ze swojej strony moge zaproponowac Gerlach prawdobodobnie na przlomie lipca i sierpnia, oraz Tiglav lub Zugspitze na przelomie sierpnia i wrzesnia. Jesli jest ktos chetny to pisac na priv.
Awatar użytkownika
Tomasz Midura
 
Posty: 6
Rejestracja: 2010-02-24, 19:59
Miejscowość: Mielec

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez andy » 2011-11-15, 12:04

Witajcie.
Tak jak Jurek napisał, Zarząd Klubu prosi o zgłaszanie chętnych do ZORGANIZOWANIA róznych akcji klubowych. Na forum trudno może podawać szczegóły czy konkretne pomysły, ale miło że plany są ambitne jesli chodzi o 2012 rok.
Proszę tylko zwrócić uwagę, że ten temat forum dotyczy akcji klubowych Carpatii, a więc imprez które chcecie zorganizować i wpisać do kalendarza klubowego, więc zobowiązanie powstaje. Chodzimy duzo i wszędzie i w różnych małych czy większych grupach, dlatego jeszcze raz podkreślam, że zamierzeniem tego tematu jest burza mózgów jak zaplanować przyszły rok i kalendarz klubu.
Myślę , że jeśli deklaracje w/w są przemyślane to warto omówić szczegóły na spotkaniach klubowych czy rocznicówce w szerszym gronie. Czasu sporo może uda nam się zamknać kalendarz 2012 do pierwszej imprezy w styczniu.
Ze swej strony zgłaszałem już Jurkowi 2 tematy:
1. Rajd do Buczyny ( biegówki, pieszo ) 21.01.2012
2. Rajd rowerowy z KST Stara Lubowna po naszych terenach ( 06,2012 ) - pomoc
3. Pomoc w rajdzie Ukraina ( 07/08,2012 )
4. Wystawa? Spotkanie? Koncert?Dni Karpat? - Coś w Mielcu dla naszego środowiska - termin? Gorący jeszcze pomysł.
5. Dwa tematy poligraficzne - ale to obgadamy na rocznicówce

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez madziara » 2011-11-18, 14:31

No to też się dołożę. W tym roku się nie udało bo pogoda była nieco kapryśna ale w przyszłym postaram się zorganizować i zorganizować przynajmniej:

1. POWITANIE WAKACJI Z CARPATIĄ - HASZCZOWANIE NIDĄ- jednym słowem KAJAKI na Nidzie czerwiec/lipiec 2012

2. MAJÓWKA W BESKIDZIE NISKIM - prawdopodobnie Jasiel na pierwszą edycję (Gosia i Olek zarazili mnie sympatią do tego miejsca), jeden z majowych weekendów 2012. Plany na majowkę z Carpatią były snute już w roku 2011 z Małgorzatą i mam nadzieję, że w 2012 to już wypali.

Nie będę przesadzać ale obiecuję, że pomyślę też o jakimś kuligu (jeżeli będzie śnieg) i innych wakacyjnych spływach po rzekach Roztocza lub kielecczyzny, tudzież podkarpacia. Może warto byłoby też pomyśleć o cyklicznej imprezie andrzejkowej. Mogę zasugerować, że skoro koledze Zbyszkowi dobrze idzie z Andrzejkami w tym roku, to mógłby (z ewentualną moją pomocą) próbować coś takiego organizować w przyszłym roku i latach kolejnych np. pod hasłem 'ze Zbyszkiem do Andrzeja'. ;)

/Magda
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez Carpatia » 2011-11-21, 21:14

madziara napisał(a): Może warto byłoby też pomyśleć o cyklicznej imprezie andrzejkowej. Mogę zasugerować, że skoro koledze Zbyszkowi dobrze idzie z Andrzejkami w tym roku, to mógłby (z ewentualną moją pomocą) próbować coś takiego organizować w przyszłym roku i latach kolejnych np. pod hasłem 'ze Zbyszkiem do Andrzeja'. ;)

/Magda

Magdo , pomysł dobry ale w terminie "Andrzejkowym" jest zazwyczaj organizowana klubowa "Rocznicówka", tak więc byłby problem gdzie jechać. W tym roku wyjątkowo "Rocznicówka" jest w grudniu organizowana ale za rok ponownie będzie w ostatni weekend listopada.
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Re: Imprezy CARPATII w 2012 roku

Postprzez madziara » 2011-11-24, 17:42

No zgadza się. Jakoś umknął mi ten fakt, że zwykle Rocznicówka organizowana jest w Andrzejki. Więc można zostawić to jako imprezę spontaniczno-alternatywną (bez wpisu w kalendarz) gdy rocznicówki będą wypadać w innym terminie niż Andrzejki.
Pozdrawiam.
/Magda
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec


Wróć do Aktualności z klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron