LVII RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH - Wołosianka - Ukraina

Bieżące tematy z klubu.

Postprzez madziara » 2010-08-28, 12:20

Dziękuje za miłe słowa chociaż przyznam, że zdjęcia Anii, Jurka 'Halnego' czy innych osób bardziej mi się podobały. Nadrobiłam za to trochę komentarzami ;) No ale cóż ... dobrze, że moje fotki też mogły ucieszyć nie jedno oko. Tak sobie teraz myślę, że warto jednak skupić się na ludziach, poza pięknymi widokami oczywiście, bo to oni przede wszystkim tworzą atmosferę danego miejsca.
Z pozdrowieniami.
Magda
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Postprzez Ola » 2010-08-29, 19:20

madziara napisał(a):Tak sobie teraz myślę, że warto jednak skupić się na ludziach, poza pięknymi widokami oczywiście, bo to oni przede wszystkim tworzą atmosferę danego miejsca.

...bo:

"Góry to ludzie którzy je niosą w plecaku
Ludzie są jak góry które noszą w sobie
Gdzie oczy poniosą wędrujemy szlakiem
A u celu i tak czeka drugi człowiek..."

Gdy byłam mała (wiekiem, bo wzrostem mała jestem cały czas :mrgreen:), to nie lubiłam robić/oglądać zdjęć w górach - ludzie mi na nich przeszkadzali :lol: , dlatego wolałam kupować pocztówki. Teraz zdjęcie widokowe mogę sobie ściągnąć z internetu. A nasz rajd to przede wszystkim Ludzie, potem góry!
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Postprzez andy » 2010-08-30, 09:56

A propos ludzi to najlepsze zdjęcie grupowe udało się zrobić Jurkowi Mryczko zobaczcie sami
Image

wiecie jak trudno ustawić tak ludzi do zdjęcia?
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Jurek » 2010-08-30, 16:35

Faktycznie ustawienie nie do powtórzenia... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jurek
 
Posty: 1
Obrazki: 0
Rejestracja: 2009-01-22, 13:16
Miejscowość: Mielec

Postprzez Ola » 2010-08-30, 17:24

andy napisał(a):A propos ludzi to najlepsze zdjęcie grupowe udało się zrobić Jurkowi Mryczko zobaczcie sami (...) wiecie jak trudno ustawić tak ludzi do zdjęcia?

A ja tam Jurka widzę na zdjęciu :mrgreen:

Artur jednak pozuje! ...tzn. jeszcze nie wstał
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Postprzez Oliwka » 2010-08-31, 08:02

;-) Andy jak to z tym ustawieniem? -Jurek jest na zdjęciu :-D a sprawca zdjęcia nie mógł się doczekać kiedy wszyscy "zajmą pozycje" zdenerwował się i pstryknął.To chyba tajemnica tej fajnej fotki /jej sprawca nie jest widoczny,Ciebie też nie widzę/ potrzebna komisja śledcza :-D .Pozdrawiam i więcej takich fot !!!!
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2010-08-31, 16:09

Grażynko to odwrotnie było, jak już się ustawili wszyscy do zdjecia to wszyscy pstrykali i pstrykali , a słoneczko grzało. W końcu padło hasło koniec i wtedy z aparatu Jurka ktoś pstryknał, nie wiem kto ja stałem już w cieniu pod drzewem.
Ale zdjecie super Ewa na pierwszym planie po prostu gwiazda, a każdy ma taką pozycję że hej.
Nawet ta ukraińska nazwa schroniska "przytułek" dobrze się komponuje. :mrgreen:
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2010-08-31, 20:34

:-D Nie ma konkursu na zdjęcie miesiąca bo ta fota pewnie otrzymałaby takie miano.Dzięki Andy za wyjaśnienie całej otoczki jego powstania-baaardzo żałuję,że nie znalazłam tam siebie :-( Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: LVII RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH - Wołosianka - Ukrain

Postprzez efka » 2010-09-11, 16:16

a mnie wcale taaakie ujecie sie nie podoba:}:} kurcze, wygladam jak paralityk...reszta za mna wyszła całkiem ok...wniose chyba sprawe do sadu:}:] pozdrawim wszystkich serdecznie i szkoda, ze nie moge czesciej z Wami byc i niekoniecznie na takich zdjeciach:}:} teraz sobie strzle focha:}:]
Awatar użytkownika
efka
 
Posty: 36
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-05-12, 08:21
Miejscowość: Wrocław

Re: LVII RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH - Wołosianka - Ukrain

Postprzez andy » 2010-09-12, 15:57

Nie marudź zdjęcie jest ekstra wygląda jakby Ci partnera z tańca wywiało. A odnoście focha to http://pl.wikipedia.org/wiki/Ferdinand_Foch
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: LVII RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH - Wołosianka - Ukrain

Postprzez Oliwka » 2010-09-13, 19:14

Andy a Ty tak zaraz historycznie do tego zwykłego focha /a nie Focha/ nie podchodż /tutaj chciałabym dodać usmieszek ,lecz teraz nie wiem gdzie go szukać ???? I jeszcze pytanie po raz drugi - czy piszący post musi być po prawej stronie a jeśli tak to dlaczego mu tam lepiej???Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Poprzednia

Wróć do Aktualności z klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości

cron