Babia Góra i okolice 20-22.06.08

Dział poświęcony wyprawom i wyjazdom klubowiczów.

Moderator: halny jurko

Babia Góra i okolice 20-22.06.08

Postprzez Pchełka » 2008-06-17, 18:18

Z racji, że Tarnów ma blachowanie w ten weekend i mają w planach wejście na Babią Górę, Królowe Beskidów o wschodzie słońca połączone z mszą świętą na szczycie i wręczeniem im blach (Jurku chyba mogę o tym pisać, bo nie mogę doszukać się od Was zaproszenia nigdzie na stronie) mam zamiar ja i myślę, że parę osób się tam wybrać.
W planach jest wyjazd ok 21.30 w piątek z Mielca, dojazd do Zawoji - Markowe, skąd przez rozbierane:( schronisko na Markowych Szczawinach (zależnie od pogody) albo przez perć akademików albo przez przeł. Brona wejście na szczyt, następnie uczestniczenie we wszystkich wspaniałych atrakcjach "tarnowian" i przez przeł. Brona, Małą Babia, Jałowcowe siodło, Tabakowe siodło, czyli przez przeł. Jałowieckie dojście do szałasu na Mędralowej, gdzie odpoczynek, spacer, nocleg i inne atrakcje, a w niedziele na około lub prosto do Zawoi - Markowe, w zależności od nastrojów, pogody, załogi itd. Pisze nie oficjalnie, bo nie wiem na ile oficjalnie ma to wyglądać, ale wszystkich ze sobą serdecznie zapraszam i czekam na informacje i pytania:) pozdrawiam
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez George » 2008-06-17, 18:43

No witam serdecznie...

My wybieramy sie wieczorem w piatek. Planujemy wejscie na wschod slonca, ktory ma byc gdzies kolo 3.30. Wychodzimy z Krowiarek kolo polnocy i na Diablaku bedziemy w takim razie pewnie kolo 2-3.

Bedzie nam bardzo milo... a szczegolnie tym blachowanym ;-) jak dolaczycie do nas na szczycie i "pouczestniczycie" w tych naszych "wschodosloncowych atrakcjach"

Do zobaczenia na Krolowej Beskidow ;-)

PS - Wspolna XIII Gorska Nocna Wyrypa... czemu nie ;-)
Awatar użytkownika
George
 
Posty: 308
Rejestracja: 2007-05-17, 19:15
Miejscowość: Kraków-Tarnów

Postprzez Piotr Biś » 2008-06-18, 19:45

Z całym szacunkiem zaproszenie było uroczyście przekazane, odśpiewane, zakrapiane już w Chacie pod Niemcową na ręce i gardła uczestników Mieleckiej Elity z Prezesem IMĆ J. Krakowskim. Drobne niedopatrzenie (skleroza) w/w osób spowodowało niepewność Pchełki – byliście i jesteście zaproszeni – ale to nie wyrypa tylko spacer. A poza tym ktoś mi obiecał kijki, albo kijkiem – jakoś tak.
Pozdrawiam Piotr B.
Piotr Biś
 
Posty: 7
Rejestracja: 2008-04-15, 12:07
Miejscowość: Tarnów

Postprzez George » 2008-06-22, 00:29

Przepraszam Was bardzo, że nie wyszło do końca tak, jak to wcześniej planowaliśmy :-(
Ostatnio edytowany przez George, 2008-07-16, 21:34, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
George
 
Posty: 308
Rejestracja: 2007-05-17, 19:15
Miejscowość: Kraków-Tarnów

Postprzez Oliwka » 2008-06-22, 07:52

:-> Gratuluję wszystkim swieżo upieczonym Przewodnikom z PTT w Tarnowie !!!! Wasza Przysięga na Babiej Górze przy najważniejszym świadku czyli WSCHODZĄCYM SŁOŃCU miała szczególny charakter.Życzę Wam wielu cudownych o niepowtarzalnym uroku wypraw !!!!!!!! i mam nadzieję uczestniczyć w takiej od czasu do czasu.Galeria piękna i "szybka" :-> Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2008-06-22, 18:53

Gratulacje dla nowych przewodników. Pogoda widać Wam dopisała i foty piękne
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2008-06-25, 20:55

[center]Gratulacje dla nowych przewodników i naszych nowych "ochrzczonych" członków klubu.
Jurku nie ma się co martwić, blachowanie i chrzest odbyły sie w planie, wschód był pewno też zamawiany, pogoda na reszte weekendu również:), wyjazd jak zwykle wspaniały. Dziekujemy, że mogliśmy przeżyć to z Wami:)
A na Mędralowej było bardzo wesoło, niech żałują Ci co nie mogli:)

Image Image Image Image[/center]
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec


Wróć do Wyprawy, wyjazdy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości