Rekonesansowy wyjazd przed 54Rajdem Przyjaźni Bieszczadzkich

Dział poświęcony wyprawom i wyjazdom klubowiczów.

Moderator: halny jurko

Rekonesansowy wyjazd przed 54Rajdem Przyjaźni Bieszczadzkich

Postprzez halny jurko » 2007-06-17, 20:28

W sobotę i niedzielę (16-17 czerwca) byliśmy (tzn. piszący te słowa i Zbyszek Dulniawka) na rekonesansowym wyjeździe. Naszym celem było wybranie i zaklepanie pola namiotowego na 54 RPB oraz zarezerwowanie lokum do spania na Słowacji, dla grupy, która w tym roku w ramach tej imprezy wyskoczy na trzy dni za południową granicę.
Mamy no oku dwa miejsca (Baligród i Jabłonki). Jak to zwykle bywa są plusy i minusy z przewagą tych pierwszych. Ucieszą się miłośnicy mycia pod prysznicem, gdyż w obu miejscach jest taka możliwość. Z ostateczną decyzją musicie poczekać do wtorku (lub środy), gdyż musimy "dogadać" kilka spraw na telefon.
Na Słowacji załatwiliśmy duuuużą salę w miejscowości Zboj. Jest tam nawet scena do wystepów.Prysznica brak. A starosta wioski to przemiły pan i miło będzie ponownie się z nim spotkać.
Więcej szczegółów już wkrótce - łącznie z regulaminem 54 RPB.
Dodam, że w niedzielę odbyliśmy spacer : Nova Sedlica - Kremenaros - Nova Sedlica.
Wyruszyliśmy o 7 rano a o 10,10 byliśmy na szczycie (spędziliśmy tam godzinkę).
Trasa ciekawa(piękne buczynowo-jaworowo-jodłowe lasy), choć mało miejsc widokowych(dwa). I turystów mało. Na zejściu spotkaliśmy tylko czterech Czechów.
Myślę, że uczestnicy "wypadu" na Słowację będą zadowoleni.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-06-17, 22:10

Halniaczku niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi za to wszystko co dla Carpatczyków robisz ,zeby byli zadowoleni :-) i są !!!!!Jak to w bajce było????ktoś musi pracować ,zeby korzystać miał ktoś ????? A ja korzystam,ojjjjjj korzystam.Musze zdążyć.Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-06-18, 07:55

Jesli mogę zabrać głos w tej kwestii ,to wolałabym żeby jednak nie w dzieciach.....pozdrowionka ;-)
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-06-18, 17:04

Elu!!! jak mogłam :oops: no pewnie ,że Wam :-> sama chciałabym takich życzeń,no ale tylko na życzeniach by się skończyło pewnikiem :lol:
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-06-18, 18:59

A wracając do rajdu,to miło będzie znowu spotkać sie w Bieszczadach.Proszę smażyc swieże konfiturki na naleśniki.Mam nadzieję ,ze Jędrek zachowa na rajd swoje wyśmienite Bojoleaux Nouveau( z myślą o kisielku) :-P
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-18, 20:06

Jędrkowego wina szkoda na "kisiel na winie", znajdziemy inne.
No i ćwiczcie rzut beretem i taneczne kroki także (jest groźba, że może będzie kapela na rajdzie).
Śpiewanie to ćwiczymy od czasu do czasu i jest z tym nieźle.
I o kondycję proszę zadbać i o dobre humory.
Wino, dobry rzut, rozśpiewanie, roztańcowanie,kondycja, humor,
to wszystko się przydać może, co daj Boże !!!
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez bea » 2007-06-19, 08:48

A i o smalczyku trzeba by pomyslec. Najlepszy na rajdzie smalec jadlam u Zbyszkow: Dulniawki i Jarosza. Pozdrawiam ich obu.
Awatar użytkownika
bea
 
Posty: 24
Rejestracja: 2007-05-17, 20:16
Miejscowość: Wrocław

Postprzez makjus » 2007-06-22, 09:21

Dulniawkowego i Jaroszowego smalczyku nie próbowałam, ale Rupieciowy (do tortelini z mięsem) na Rajdzie Słowackim chyba wszystkie przebija ;-) . Tylko czy Gołąbek da komuś spróbować - może chociaż znów innej ptaszynie. A ja wiszę mu w dalszym ciągu ten placek drożdżowy z kruszynką - dla niego oczywiście do mleka (3,2 jak nie będzie słabować) :!:
Marta;)
Awatar użytkownika
makjus
 
Posty: 30
Rejestracja: 2007-05-01, 20:20
Miejscowość: Ostrowiec Św.

Postprzez halny jurko » 2007-06-22, 14:50

No to zabierajcie te wszystkie smakołyki na rajd w Bieszczadach. Wczoraj na spotkaniu w "schronie" przedstawiliśmy wszystkim zebranym (ponad 20 ludzi) nasze uwagi z rekonesansu. Wysłuchalismy uwag zebranych.
A dziś na 2-osobowym spotkaniu organizacyjnym (jurko + zbyszko) zadecydowaliśmy,
że bazą tegorocznego 54 Rajdu Przyjaźni Bieszczadzkich będzie wieś JABŁONKI.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Wyprawy, wyjazdy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości