plecaki do kupna

Co kupic? Co założyć. Doradź drugiemu

Moderator: halny jurko

plecaki do kupna

Postprzez Pchełka » 2007-06-13, 15:00

Jako klub MKG Carpatia mamy zniżki w firmie Yeti oraz dla różnych produktów Karrimora, w związku z tym że zbliżają się wakacje i może ktoś potrzebuje z Was plecaka, przesyłam ofertę jaką dostałam po zapytaniu co mają w promocji, jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt.


OD Yeti:
Mamy w ofercie plecaki marki Native Planet m.in. Alta 50-70l. w cenie 359 zł oraz Terrene 70-90l.w cenie 469 zł. Moglibyśmy sprzedać je w cenie promocyjnej Alta 270 zł, Terrene 350 zł. Plecaki te posiadają bardzo dobry system nośny (wzorowany na Karrrimorze) i są bardzo porządnie wykonane. Mają 5 lat gwarancji. W załączniku zdjęcia tych modeli.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-14, 10:22

Iwona - potrzebuję właśnie kupić plecak. Myślałem o 80l
Ten Terrene wygląda dobrze, jeśli masz jakieś doświadczenia , że jest dobry ( nie znam tej marki ) to zamów dla mnie też przy okazji ( czerwony jeśli można )
Daj znać kiedy będziesz zamawiać, ja dziś chyba nie będę na spotkaniu klubowym ( akcja siano )

Oglądając stronę yeti wywnioskowałem że ten plecak to ma rozmiar 70-90l czyli przy skompresowanych kieszeniach i wypełniony na full. Dobrze myślę?
Jeżeli tak to takiego właśnie mi treba.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2007-06-14, 20:34

Musze przyznać że ja nie znam firmy Native Planet, nie mam nic z ich produktów, ani też moi znajomi, więc nie wiem czy ten plecak się sprawdzi, czy nie. Po przeglądnięciu kilku stron, poczytaniu opisów i obejrzeniu zdjęć, uważam że jak na takie pieniądze to plecaki są niezłe, ale ja nic nie mogę obiecać. Dostałam ofertę i uważam że jeśli ktoś jest na etapie kupna to warto rozpatrzyć tą ofertę. Najprawdopodobniej końcem przyszłego tygodnia będę zamawiać więc jeśli ktoś się zdecyduje to proszę dać znać.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-14, 22:16

Ja zaryzykuję ten terrene 70-90. Wygląda solidnie a za 350 zł. to tylko jakiś mały Bergson mozna kupić. Tak więc jak będziesz coś więcej zamawiać to ja jestem zdecydowany. Chciałbym go mieć przed 25 czerwca. Może z nim właśnie pójdę na Rumunię. Jeśli do tego czasu nie będziesz zamawiać to daj znać.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2007-06-25, 15:43

Z racji że plecaki się Wam spodobały i wiem, że Boguś jest zainteresowany kupnem, skontaktowałam się z firmą Yeti i jest jeszcze szansa dokupienia plecaków. Tylko najlepiej do dwóch dni jeśli by było złożone zamówienie. Także czekam na informacje czy ktoś jest jeszcze zainteresowany i jakim.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Sprawdzian plecaka

Postprzez andy » 2007-06-28, 15:13

Sprawdziłem plecak w terenie. Właśnie wróciliśmy z Sulovskich Gór, gdzie oprócz testu plecaka szukaliśmy śladów po 41 rajdzie.
Plecak nosi się super ilosć kieszonek też gwarantuje szybkie dotarcie do potrzebnych rzeczy z plecaka.
Co do śladów po Waszej bytności to tylko góry stoją na swoim miejscu, czyli dobrze że po sobie sprzątaliście.
Góry faktycznie bardzo ładne i godne odwiedzin. Choć Rajeckie tepliska też są fajne.
Emilia Valko z Chaty Solov zaprasza wszystkich Polaków - bardzo miła starsza pani.
Galeryjkę z wypadu wykonam zapewnę już po przyjeździe z Rumuni, chyba, że nas coś zje.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-28, 20:34

To widzę, że Andrzej cwiczył plecak z pełnym wyposażeniem przed wyjazdem w Fogaraskie Góry. Rumunia czeka na przystojnych panów ze swymi cięzkimi plecakami na grzbietach. Ciekawe w której kieszonce schować daktyle a w której krawat w słoiccku. Ale marynarki nie zabieramy, bo kieszonki za małe i nie będzie gdzie podłączyć żelazka.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-06-29, 09:44

Hmm ,oby ci nasi przystojni faceci ze swoimi super nowoczesnymi plecakami nie wpadli w oko jakiejś rumuńskiej misiowej, która będzie chciała sprawdzić zawartość licznych kieszonek( mogą jej posmakować polskie kabanosy :-x ) a kysz!!
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec


Wróć do Sprzęt i wyposażenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości