Dobre miejsca noclegowe

Adresy, kontakty i opis dobrych miejsc do noclegu

Moderator: halny jurko

Dobre miejsca noclegowe

Postprzez GOSIA » 2007-06-15, 06:06

Wczoraj, na tradycyjnym już spotkaniu po-klubowym (w pub-ie "Latarnia"), padła świetna myśl, by utworzyć nową zakładkę na stronie Carpatii - "Dobre miejsca na nocleg" .
Takie informacje byłby przydatne dla łazików górskich: gdzie można tanio przenocować, czy można rozbić namiot na podwórku lub na czyjejś łące, jaka atmofsera jest u gospodarzy itp. Poza tym, można by tu było również umieszczać ostrzeżenia przed niesympatycznymi miejscami, bo i takie niestety się zadrzają.
Co na to nasi Administratorzy stronki :?:
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-15, 10:56

Już robimy. Jeżeli po naszych wyjazdach będzie się chciało ludziom napisać parę słów o noclegach to powstanie bardzo fajna ściąga dla innych.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-15, 11:47

Jestem za a nawet...za.
W sprawie noclegów w Bieszczadach, to informuję, że nie istnieje już schronisko "Kropiwne" w Bystrem. Wlaśnie tam chcialem zainstalować bazę tegorocznego Rajdu Przyjaźni Bieszczadzkich, ale obecnie budynek jest mieszkaniem prywatnym (byych chatarów), a i pole namiotowe nie funguje.
Natomiast bardzo ladny obiekt "Wilcza jama" w Mucznem straci u mnie po naszej ostatniej "Rocznicówce" i już nigdy nie pojadę tam na nocleg i nikomu nie będę go polecal. Każdy może mieć swoje zdanie o tym obiekcie ale ja pozostanę przy swoim.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-06-15, 11:50

Witam oj!!!!gorąco!!!!! sama Gosia zaserwuje nam na poczatek całą gamę dobrych miejsc-widziałam na własne oczy schowane adresiki w Jej portfelu. To wymaga troszeczke czasu ,ale Gosia jak zrobi cos to solidnie i warto poczekac. :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-15, 13:47

Wpisujcie nowe tamaty w tym dziale zaczynając od miejsca które chcecie wskazać np.
Bieszczady: Muczne-Wilcza Jama - bee
lub
Bieszczady: Muczne-Wilcza Jama - cacy
A potem w tekście konkretne dane, wtedy jak będzie tego dużo bedzie łatwo coś znaleźć
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-16, 09:15

Jak chcecie możemy jeszcze utworzyć temat Miejsca, których lepiej unikać - czarna lista - jak uważacie ?
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez GOSIA » 2007-06-16, 09:31

Uważam, że temat o "Złych" miejscach noclegowych też jest dobrym pomysłem. Można założyć nowy temat, lub w istniejącym pisać, tak jak wspomniałeś - przy miejscowości - końcówkę bee. Tylko wtedy mógłby się zrobić niezły bałagan.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec


Wróć do Dobre miejsca noclegowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron