WEEKEND NARCIARSKI 26-28 LUTEGO 2010

Krótkie relacje z odbytych imprez

WEEKEND NARCIARSKI 26-28 LUTEGO 2010

Postprzez Pchełka » 2010-02-03, 18:39

WEEKEND NARCIARSKI
MACIEJOWA 26-28 LUTY 2010


Wszystkich klubowiczów i sympatyków sportów zimowych serdecznie zapraszamy

Impreza odbędzie się w Gorcach. Jeździć zamierzamy na wyciągu „MaciejowaSki”, - najdłuższej trasie narciarskiej w Rabce usytuowanej na północnym stoku Maciejowej,
położonej niedaleko miejsca zakwaterowania, czyli schr. na Maciejowej.
Koszt noclegu 20 złoty, samochody zostawiamy na parkingu obok wyciągu.

Przy dolnej stacji wyciągu są wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i w razie czego można takowy wypożyczyć.
Kuchnia schroniskowa jest niczemu sobie,
a nasze gotowanie tym bardziej, czyli zabierzcie wszystko co się nadaje na wspólny stół.
Wyjazd około godziny 18 w piątek, dojazd własnymi samochodami na parking pod wyciągiem,
skąd z nartami na plecach wdrapiemy się do schr. na Maciejowej (~ 40 min.)
Od soboty rana szusowanie po stoku, poza nim, między drzewami i jak tylko kto chce.
W niedziele szusowania ciąg dalszy.
(Istnieje możliwość nie wynoszenia nart w piątek wieczorem, tylko pozostawienia ich w samochodach na parkingu bo tam i tak w sobotę rano zejdziemy lub zjedziemy).
Dla turystów posiadających biegówki, czy skitury liczne atrakcyjne trasy w okolicach.
A jeśli ktoś nie ma ochoty na niczym pojeździć lub gdy śnieg nie dopisze,
to i pieszo jest się gdzie przejść.

Wieczorem śpiewogranie, jak zwykle żywe dyskusje i kto wie co jeszcze J
Ilość miejsc ograniczona.

Każdy bierze udział w imprezie na własną odpowiedzialność i ubezpiecza się indywidualnie. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy lub odwołania wyjazdu ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Dodatkowe informacje: Iwona Nakoneczna-Świątek tel. 604 170 965, e-mail: malylosiu@wp.pl
Serdecznie zapraszamy !
Ostatnio edytowany przez Pchełka 2010-02-19, 16:15, edytowano w sumie 2 razy
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Maciejowa

Postprzez eliko » 2010-02-16, 17:57

Pozdrowienia z Rabki - Maciejowa zasypana sniegiem :))) jeżdzi się swietnie,mam nadzieję,że do weekendu narciarskiego śnieżek dotrwa ;-)
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez zibi » 2010-02-27, 11:00

Wysowa pozdrawia Maciejową.
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2010-02-28, 12:55

Zaliczyliśmy( Ela ,Basia i Halny) tylko pół weekendu narciarskiego (szkoda.. :-( ) .Wczoraj Maciejowa przywitała nas śniegiem i wiatrem, ale i tak pojeździliśmy troszkę.Przed wyjazdem uśmiechnęło się słoneczko i mam nadzieję ,że reszta ekipy ma dziś piękną pogodę do wędrowania i nartowania.Pozdrawiam :-)
Image
Nasza trójka w sobotni poranek przed Bacówką na Maciejowej
Ostatnio edytowany przez eliko, 2010-02-28, 17:05, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez ryhO » 2010-03-01, 09:19

O booooosze, dlaczego ja nie wziąłem sobie urlopu na dziś!
Awatar użytkownika
ryhO
 
Posty: 10
Rejestracja: 2008-02-24, 12:13
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2010-03-02, 16:15

[center]Niestety co dobre szybko się kończy. Kto nie był niech żałuje. Mimo wielkich obaw pogodowych, aura nam dopisała, popołudniowe sobotnie słoneczko, wspaniały zachód słońca, widoki na Babią Górę i Taterki, oraz niedzielne możliwości opalania się - myślę, że wszystkim wynagrodziły poranek sobotni. Było nas razem 22 osoby, niestety jedni nas już musieli opuścić w sobote, ale za to inni do nas dojechali. Część z nas jezdziła na nartach, inni spacerowali, a jeszcze inni wędrowali na biegówkach. Może i warunki narciarskie były nie najlepsze, ale wieczorne śpiewy i dyskusje dziwnej treści myśle że wszystki wynagrodziły mokry i sypki śnieg. Serdeczne podziękowania dla Wszystkich uczestników i do zobaczenia za rok na kolejnym weekendzie narciarskim.[/center]

Zdjęcia będą jak tylko straszliwe chorobsko mnie opuści.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez Rysiek G. » 2010-03-04, 13:26

Napewno bylo fajnie Szkoda ze nas nie bylo tam z Wami

Czekam na zdjecia
Rysiek
Awatar użytkownika
Rysiek G.
 
Posty: 30
Rejestracja: 2007-04-20, 07:59
Miejscowość: Ostrowiec Św.


Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron