PRZEMYŚL - POGÓRZE PRZEMYSKIE

Krótkie relacje z odbytych imprez

Postprzez zibi » 2009-06-23, 13:57

Przepraszam za zwłokę z chwaleniem, i na pewno będę się powtarzał było -"ZAJEFAJNIE".
Pozdrawiam Zbyszek
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2009-06-23, 18:33

:-> mam nadzieję na powtórkę z rozrywki a tymczasem czekamy na zgłoszenia z Przemyśla na lipiec do Woli Michowej - i myślę,że do zobaczenia :-> Nie odzywacie się.chyba nie weszliśmy Wam za skórę i nie macie nas dość ???? :-D Andy!!!tylko Ela wie coś na temat swojej miny i jak będzie chciała to zdradzi,ważne, że wszystkim wiadomo jaka ślicznota za tą miną się kryje.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez gocha » 2009-06-25, 14:10

Czy mamy Was dosyć? Ależ skąd :-( . Wprost przeciwnie. Czujemy niedosyt, że w niedzielę pogoda trochę nam popsuła plany.
Ale cieszymy się, że ten tak spontaniczny wyjazd doszedł do skutku, że byliście tutaj z nami. :-D A od dzisiaj przygotowujemy się już do następnej, rowerowej imprezy. Darek naszą trójkę też możesz wpisać na listę :mrgreen:
gocha
 
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-02, 22:35
Miejscowość: Przemyśl

Postprzez Oliwka » 2009-06-26, 14:29

:-( nie mam fotek z Przemyślnej wycieczki /Darek miał dowieżć płytkę, lecz nie pojawił się na spotkaniu czwartkowym pewnie drogę zalało/ więc z galerią przyjdzie nieco poczekać.Nie jest jednak źle ,bo na inne galerie dłużej czekamy :-D Pozdrawiam zaglądających na stronkę Carpatii.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Poprzednia

Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości