41 rajd Karpatia na Słowacje

Krótkie relacje z odbytych imprez

Postprzez halny jurko » 2007-06-05, 09:05

Andy, ja także czekam na wrażenia po rajdzie spisane przez uczestników. Dlatego zapraszam wszystkich do pisania.
Od siebie mogę dodać, że jestem bardzo zadowolony z wyjazdu. Trasy nie były zbyt męczące a dostarczały maksymalnej porcji pozytywnych emocji. Grupa liczna (ponad 25 osób w końcowym okresie rajdu) i bardzo sympatyczna. Jak zwykle nie zawiódł Ostrowiec Św. (11 osób), była też Łódź i Katowice ("Rupieć"). Jak znajdę większą porcję czasu to napiszę więcej - a muszę napisać też coś do kroniki.
No i jeszcze raz zapraszam rajdowiczów do klikania o rajdzie !!!!
Ostatnio edytowany przez halny jurko, 2007-06-05, 14:00, edytowano w sumie 1 raz
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez makjus » 2007-06-05, 12:14

Tak też bywało: wieczorkiem, nie wiem po czym, te buźki-perełki :-D

Image Image Image Image
Image Image

A to chyba jakiś utopeniec-WODNIK, nie jestem pewna, ale chyba nie ja :roll:

Image
Fotki autor: MK, MS i nie wiem kto
Ostatnio edytowany przez makjus 2007-06-22, 08:59, edytowano w sumie 3 razy
Marta;)
Awatar użytkownika
makjus
 
Posty: 30
Rejestracja: 2007-05-01, 20:20
Miejscowość: Ostrowiec Św.

Postprzez halny jurko » 2007-06-06, 07:44

Marto - takich portrecików z rajdowymi perelkami moglo by być ponad dwadzieścia, bo każda z uczestniczących w rajdzie osób to swego rodzaju perelka. Dzięki za portreciki, ale czy odważysz się na maly komentarzyk o imprezie. Na waszej stronce
( www.ostrowiec.ptt.org.pl )jeszcze nie pojawila się relacyjka z tego wyjazdu. Zapraszam i innych ludzi z Ostrowca do pisania o naszej akcji. Jestem ciekaw waszych odczuć i uwag .
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez makjus » 2007-06-06, 13:11

Z tego, co wiem po wczorajszym zebraniu (był krótki pokaz zdjęć z Rajdu oraz Janka Kotwicy z wejścia na Elbrus i wyjazdu do Norwegii (troche sobie jeździ), odczucia wszystkich naszych uczestników wyśmienite. A co szczególnie trzeba zaznaczyć również przyjaciół ze Słowacji, z Klubu Slovenskych Turistov "MANIN" - Poważska Tepla (49st. 08 min 40sek. szer.geogr.pn., 18st. 30min. dł.geogr.wsch.).

Image

Już wczoraj do "Krtka" dzwonił Duszan i prosił o przekazanie pozdrowień w imieniu swoim i żony. Relację na naszej stronie zrobię w niedzielę, bo nie mam czasu - :roll: przeprowadzam się. :arrow:
Marta;)
Awatar użytkownika
makjus
 
Posty: 30
Rejestracja: 2007-05-01, 20:20
Miejscowość: Ostrowiec Św.

Postprzez eliko » 2007-06-06, 17:51

a ja tak a propos .... wianka , który własnoręcznie wykonała siódemka( chyba zebrała wszystkie kwiatki w Parku :roll: ), Teresa trzeba było brać po 5 euro za przymierzenie zgodnie z hasłem kupie sprzedam dam przymierzyć zarobię :lol:
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-06-08, 17:15

Kochani !!! na Słowckim Rajdzie było wspaniale-dopisała pogoda,kondycja,humor -zespól mały ale zgrany powędrował za Halnym cudownymi trasami -mozna za Nim zawsze jak w dym-nikt nie pożałuje. Wędrówka piękna,zmęczenie kochane a odpoczynek przy śpiewie czasem kończył się...boleniem gardła. Planujcie urlopy na następny majowy rajd-warto. Pozdrawiam wszystkich ,którzy nie mogli być z nami i tych którzy byli.Oli.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez elzbieta » 2007-06-08, 23:24

Kochani nareszcie sie zalogowalam do was, tylko cos komputer zle czyta moje haslo. Probuje wyslac pare fotek z mojego pobytu w Polsce- tatry, weekend czerwcowy. Bylo tak jakbym wrocila do zrodla, pogoda wspaniala, ludzie ci sami i najlepsi na swiecie.Byl to moj najlepszy czas w Polsce, obiecuje zjawic sie na rajdzie w nastepnym roku. Pa, pozdrawiam wszystkich- Elzbieta Mokrzycka Image Image Image
elzbieta
 
Posty: 2
Rejestracja: 2007-06-08, 22:53
Miejscowość: USA

Postprzez makjus » 2007-06-10, 10:09

Wracając do domu słuchaliśmy Orkiestry pw. Świętego Mikołaja. Bard śpiewał, że nauczy swego syna po łemkowsku, będą mogli razem żebrać w malowanych wioskach - może podobnych, jak Ćićmany.

Image Image Image Image
Fotki autor: Margolcia

Moja relacja na stronie oddziału
Ostatnio edytowany przez makjus, 2007-06-22, 08:58, edytowano w sumie 1 raz
Marta;)
Awatar użytkownika
makjus
 
Posty: 30
Rejestracja: 2007-05-01, 20:20
Miejscowość: Ostrowiec Św.

Postprzez halny jurko » 2007-06-10, 18:38

Ćićmany zdecydowanie nie łekowskie są , ale wieś piękana. Urocze położenie i te budynki oryginalnie malowane. A w miejscowym muzeum można się było zapoznać z folklorem tamtejszym - także bardzo pieknym i różniącym się zdecydowanie od tego w dalszej i bliższej okolicy.
Marto - dzięki za fotki, które nam (uczestnikom rajdu) przypomniały to co widzieliśmy a nieobecnym przybliżą coś czego być może nie znali.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-06-24, 16:11

;-) Myślę,że ten tajemniczy usmiech Prezesa warty jest pokazania...Wspomnienie z Rajdu Słowackiego-moze ktoś odgadnie ten uśmiech???
Image
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-28, 19:36

A mi się wydaje Oliwka , że on po prostu tam sika i dlatego jest taki zadowolony :mrgreen:
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-28, 20:26

Nooo nie, ja tam nie sikałem. To było na terenie dawnego zamku, który nazywają obecnie Sulovski hrad. Wprawdzie wlazłem na skałki sam i byłem częściowo zasłonięty, ale nie sikałem. Wokół była cała kilkunastoosobowa grupa - mam swiadków.
Ja wiem co nam te skałki przypominały, tylko, że należy mieć troche wyobraźni.
One były jak duuuuże kobiece ozdoby - i dlatego taka moja mina i takie zadowolenie.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Sam?

Postprzez makjus » 2007-06-29, 09:59

Wcale nie sikał, bo tam się jednak nie dało.
O ile sobie dobrze przypominam, to nie byłeś tam sam :-P . Z dołu Rysiu robił zdjęcia, a Radek obserwował. No i co? Przypominasz sobie...
Marta;)
Awatar użytkownika
makjus
 
Posty: 30
Rejestracja: 2007-05-01, 20:20
Miejscowość: Ostrowiec Św.

Postprzez Oliwka » 2007-06-30, 12:00

Makjus-Jurek był tam sam i to nie Rysiu robił zdjęcie. Własnie te kamienie pobudziły trochę wyobraźnię, ta chwila ,trochę smiechu i zatrzymane w kadrze.Z resztą nasz Prezes jeśli się nie uśmiecha to za chwilę się uśmiechnie,widać "ten typ tak ma" i dlatego Go lubimy-czy ma ktos inne zdanie???? Pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-30, 14:33

No zobaczymy czy Go będziemy lubić jak nas przegoni po rumuńskich wierchach?

Dodaję właśnie galeryjkę, na razie bez podpisów - bo nie zdążyłem, tematycznie związaną z majowym rajdem. Ponieważ nikt z Was nie zrobił galeryjki to może moje zdjęcia przypomną wam klimaty Słowackich Gór.
Po przyjeździe ( mam nadzieję /wołki,miedwiedie,pioruny..../) dopiszę podpisy.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Poprzednia

Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron