09-10 luty weekend narciarski - Słotwiny

Krótkie relacje z odbytych imprez

09-10 luty weekend narciarski - Słotwiny

Postprzez andy » 2008-01-30, 23:42

09-10 luty weekend narciarski – Słotwiny

Wyjazd organizuje zgodnie z kalendarzem (I.Nakoneczna, M.Świątek)
Więcej szczegółów w następnym poście Pchełki
Ostatnio edytowany przez andy, 1970-01-01, 01:00, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

WEEKEND NARCIARSKI

Postprzez Pchełka » 2008-01-31, 10:07

[center]WEEKEND NARCIARSKI
SŁOTWINY 9-10 LUTY 2008
[/center]
[center]Choć zimy na razie nie widać, my plany już mamy i Wszystkich klubowiczów i sympatyków sportów zimowych serdecznie zapraszamy.

Impreza odbędzie się w Beskidzie Sądeckim, dokładniej w Paśmie Jaworzyny Krynickiej. Jeździć zamierzamy na wyciągu „Słotwiny” położonym 2 minuty (pieszo) od miejsca zakwaterowania, czyli "Bacówki u Kordiana".
Koszt noclegu 25 złoty, samochody można zostawić pod domem. Wyciąg jest czynny od godziny 8 rano do 20 wieczorem, na stoku można się posilić ale i kuchnia „U Kordiana” oferuje wspaniałe dania (po wcześniejszym zgłoszeniu chęci). Przy dolnej stacji wyciągu są wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i w razie czego można takowy wypożyczyć.

Dla chętnych w sobotę przewidziana trasa:
Wyjazd w godzinach rannych (w zależności od dojazdu do Słotwin) wyciągiem do góry, wdrapanie się na Runek i zjazd na nartach do bacówki na Wierchomli, odpoczynek i powrót.
(Jak znajdą sie chętni bez nart, przewidziana grupa piesza)

Wieczorem śpiewogranie i pokazy zdjęć z wcześniejszych weekendów narciarskich oraz różnych ciekawych wyjazdów.
W niedziele poranne szusowanie i spacer po Krynicy.

Proszę o zgłoszenia chętnych do dnia 7 luty w celu potwierdzenia rezerwacji noclegu.

Każdy bierze udział w imprezie na własną odpowiedzialność i ubezpiecza się indywidualnie. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy lub odwołania wyjazdu ze względu na złe warunki atmosferyczne.


Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub drogą internetową:
Iwona Nakoneczna tel. 604 170 965, e-mail malylosiu@wp.pl
Marcin Świątek tel. 509 117 682 e-mail gripsholm1@wp.pl

Serdecznie zapraszamy ![/center]
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2008-02-10, 21:23

Pozdrowienia i Podziękowania dla Iwonki i Marcina
za zorganizowanie pięknej imprezy zimowej. Tak, tak w Krynicy jeszcze jest zima.
Myślę ,że sama Iwonka opisze imprezę najlepiej, a i zdjęciami ją okrasi.
Powiem tylko, że udała się również pogoda i słoneczko nas doświetlało tak więc i trasa piesza i zjazdy narciarskie udane, a wieczorne oglądanie zdjęć z wypraw Iwony super pomysł i wykonanie.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników
Image
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2008-02-10, 22:56

Piękny widok,ale w dolinach to już pewne wiosną pachnie bo widać,że śniegu niewiele.
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2008-02-11, 00:22

Po raz kolejny musze stwierdzić kto nie był niech żałuje, a kto był na pewno ma co wspominać:)
W rezultacie wybrało się nas spora liczba, bo 17 osób. W sobotę podzieliliśmy się na trzy grupy, grupa piesza składająca się z 11 osób przez Runek dotarła na Wierchomle, następnie przez górną stacje wyciągu na Wierchomli dotarła na polanę Wyźnie Młaki, skąd wzdłuż nowo budowanego wyciągu narciarskiego zeszła do Szczawnika, druga grupa składająca się tylko z jednej osoby tj. Irka i gratulacje mu za to, uważnie szukał dobrego śniegu i podążał mniej więcej naszą trasą na nartach turowych, a trzecia grupa jeździła na stoku na Słatwinach, do których dołączyła Ela z dziećmi, hmm nie wiem gdzie był wtedy Jurek. Wieczór spędziliśmy przy oglądaniu zdjęć z poprzedniego Weekendu Narciarskiego, zgadywance gdzie to było oraz na pokazach zdjęć z różnych miejsc m.in. Azja, Czarnogóra, przy śpiewach oraz zabawie "Jaka to melodia", prowadzonej przez Andrzeja :-) i wielu ciekawych i ambitnych dyskusjach. W niedziele większa część grupy wybrała się na stok, aby wykorzystać jeszcze śnieg tej zimy, a Artur z Grażynką i Lidką wybrali się przez Jaworzynke, Jakubik, Huzary do Krynicy. Pogoda przez cały weekend nam dopisała, na brak śniegu też nie można narzekać, może nie był to świeży puch, ale jeździć się dało, humor również nas nie opuszczał. Niestety nie mogłam się rozdzielić i mam tylko parę zdjęć z pieszego spaceru oraz niedzielnej jazdy na nartach, więc apeluje do Irka, Grażynki i innych co robili zdjęcia by zamieścili uzupełnienie mojej galerii
Image Image Image
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników ;-)

[ Dodano: 2008-02-11, 15:59 ]
Nowe [url=http://powiat.mielec.pl/in/AŻ/]zdjęcia[/url] Agi Żółty
nowe zdjęcia Grażynki i Lidki
Ostatnio edytowany przez Pchełka 2008-02-18, 19:45, edytowano w sumie 3 razy
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Jeszcze parę zdjęć z mojego aparatu

Postprzez andy » 2008-02-12, 23:11

Mini galeryjka z moich zdjęć.
Zobacz tutaj
Może potem Iwonko pozbieramy wszyskie do kroniki razem? Irek się ucieszy :mrgreen:
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2008-02-13, 12:41

Super zdjątka, jeszcze tylko Grażynka, Irek, Ula i Misiek, hmm a może ktoś jeszcze miał aparat? Koniecznie trzeba coś wybrać do kroniki.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2008-02-13, 17:07

Pchełka napisał(a):a trzecia grupa jeździła na stoku na Słatwinach, do których dołączyła Ela z dziećmi, hmm nie wiem gdzie był wtedy Jurek.
[ [i]]

Gdzie byłem ?? No tak w czasie gdy jedni wędrowali a inni zjeżdżali ja prowadziłem rozmowy w sprawie organizacji Mistrzostw Mielca w narciarstwie. Ktoś to musi zrobić.
Image
Na fotce Ela,Wiki i Ala na stoku.
A poniżej na fotkach teren na którym przeprowadzimy zawody.
Image

W ośrodku Słotwiny akurat odbywały się zawody narciarskie dla dzieci, więc mogłem podpatrzec co i jak. Podobnie ma byc na naszych Mistrzostwach.
Powyżej i poniżej na fotkach żółty namiot startowy i widok na trasę zjazdu.
Image
A tu widzimy metę (na naszych zawodach bedzie nieco wyżej, ale i start bedzie nieco wyżej)
Image

Image
Na tej fotce redaktor radiowej trójki Henryk Sytner w rozmowie z trenerem KN Gondola i organizatorem naszych zawodów Wojtkiem Bębenkiem. Pan Sytner nie będzie relacjonował Mistrzostw Mielca.
Image
A to widoczek na cały ośrodek.
Nasze zawody odbędą się na trasie po lewej(przy lasku). Widać metę i mały żółty punkcik(namiot) gdzie start.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2008-02-18, 19:44

Nowe zdjęcia tym razem Grażynki i Lidki

[ Dodano: 2008-02-22, 16:29 ]
Nowe zdjęcia Miśka
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec


Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron