Sylwester z Carpatią

Krótkie relacje z odbytych imprez

Sylwester z Carpatią

Postprzez halny jurko » 2007-11-27, 18:31

SYLWESTER z CARPATIĄ
Stara Lubovna 28.XII.2007 - 01.I.2008


Tym razem zapraszamy na wspólne żegnanie starego i witanie nowego roku do Starej Lubovni.
Nocleg w internacie SOU. Cena za noc 300 Sk. Rezerwujemy minimum dwa noclegi.
Sami organizujemy sobie imprezę sylwestrową (muzyka, jedzenie)
W niedzielę(30.XII) przewidujemy udział w imprezie "Silvestrovy vystup na Kotnik" (narty biegowe lub pieszo), organizowanej tradycyjnie przez KST Stara Lubovna (początek około godz. 7,40 rano).
Ilość miejsc noclegowych ograniczona. Zgłoszenia do 3 grudnia br. !!!
Po więcej informacji piszcie na : carpatia-mielec@wp.pl
Ostatnio edytowany przez halny jurko 1970-01-01, 01:00, edytowano w sumie 2 razy
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez bea » 2007-12-09, 22:44

:-)
Awatar użytkownika
bea
 
Posty: 24
Rejestracja: 2007-05-17, 20:16
Miejscowość: Wrocław

tekst w prasie

Postprzez halny jurko » 2008-01-09, 19:38

Informacja o naszym sylwestrowym pobycie w Starej Lubovni i okolicach ukazała się w mieleckim tygodniku "Wydarzenia". Napisał ją Leszek Śledziona, także jeden z uczestników wyjazdu na Słowację.
A może Leszku zamieścisz ten teks w następnym poście (na naszej stronce)???
A ja zastanawiam sie czy zrobić jeszcze jedną galeryjkę (po Kotniku2007) poświęconą samej zabawowej części naszego pobytu.
Ostatnio edytowany przez halny jurko, 2008-01-10, 22:36, edytowano w sumie 1 raz
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2008-01-09, 23:51

No tak! właśnie Halniaczku brakło galeryjki z części zabawowej-przecież to był SYLWESTER!!!!nie śmiałam zapytać co się stało,że takich fotek nie ma.Skoro są pewnie nie tylko ja chętnie obejrzę-więc nie zastanawiaj się :-> .Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez E.Wawryniuk » 2008-01-10, 12:52

tak tak Jurek zrób tylko wprowadź lekką cenzurę :mrgreen: :oops: :evil:
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

Postprzez zibi » 2008-01-10, 15:22

Ja tam byłem wszystko piłem, wszystko pamietam :lol:
Było OKI ;-) -nie ma co cenzurować :-D
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Postprzez Darek Wawryniuk » 2008-01-10, 18:28

Zibi , a w który dzien? ;
Darek Wawryniuk
 
Posty: 48
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 06:48
Miejscowość: Dębica

Postprzez Leszek » 2008-01-11, 19:36

Proszę, oto ten tekścik :)

Sylwestrowo z Carpatią

Członkowie Mieleckiego Klubu Górskiego Carpatia oraz sympatycy aktywnego spędzania czasu w górach, podobnie jak w ubiegłych latach spędzili sylwestrową noc niedaleko polskiej granicy, w Słowacji.
Główna część blisko trzydziestoosobowej grupy pojawiła się w pięknie położonej Starej Lubovnej już w sobotnie popołudnie, 29 grudnia. Podczas czterodniowego pobytu część z nich zwiedziła położone w rynku muzeum, pokazujące zwyczaje, obrzędy i eksponaty, które przed wieloma laty używane były przez tutejszych mieszkańców. W niedzielny poranek grupa mielczan oraz miłośnicy gór m.in. z Dębicy, Przemyśla, Gorlic i Żywca już przed godziną ósmą rano wraz z ponad trzydziestoosobową ekipą zaprzyjaźnionych Słowaków zrzeszonych w klubie narciarzy i cyklistów KST Stara Lubovna udała się pociągiem do położonych 12 km dalej Niżnych Rużbachów.
Trasę tradycyjnego „Silvestrovego vystupa na Kotnik" (882 m n.p.m.) pieszo, na nartach biegowych lub rowerami górskimi pokonano w około 3,5 godziny, a więc 60 minut wcześniej niż zakładano. Humory, mimo ponad dziesięciostopniowego mrozu dopisywały wszystkim, a piękne (zaświeciło słoneczko) widoki ośnieżonej roślinności, płynącej wartko rzeki Poprad i ośnieżonych tatr zrekompensowały wysiłek włożony w przebycie trasy.
Poniedziałek spędzono na zwiedzaniu pięknego zamku położonego na malowniczym wzgórzu i na przygotowaniach do szałowej, niezapomnianej nocy, kończącej ubiegły i witającej Nowy Rok. Więcej można zobaczyć w galerii na stronie MKG Carpatia www.carpatia.mielec.pl

Gazeta Lokalna WYDARZENIA
8 stycznia 2008 r.
Image

P.S. Jurko, godzinę temu dotarły także zdjęcia z Żywca, możesz więc zrobić fajną galeryjkę...
Awatar użytkownika
Leszek
 
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-02, 09:51
Miejscowość: Mielec


Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron