Minćol 15.09.2007 Słowacja-Góry Ćergov

Krótkie relacje z odbytych imprez

Minćol 15.09.2007 Słowacja-Góry Ćergov

Postprzez halny jurko » 2007-08-28, 20:22

GWIAŹDZISTE WEJŚCIE NA MINĆOL
czyli
HVIEZDICOVY VYSTUP NA MINĆOL

W dniu 15 września w Święto Patronki Słowacji - Matki Bożej Siedmiu Boleści, odbywa się tradycyjne wejście na Minćol, najwyższy szczyt Gór Ćergov.
W tym roku chcemy się spotkać tam z turystami ze Starej Lubovni a także z Sabinova, Bardejova, Preśova.
Wyjeżdżamy na dwa dni. Nocleg w Starej Lubovni. Członkowie MKG "Carpatia" płacą wpisowe w kwocie 1zł (słownie: jeden zł), pozostali nieco wiecej. Dokładne informacje o trasach (i nie tylko) w załączniku.

Image
Ostatnio edytowany przez halny jurko 2007-09-19, 18:51, edytowano w sumie 2 razy
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Artur » 2007-08-29, 12:17

JA JADE!
"Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę"
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 168
Rejestracja: 2007-05-24, 16:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-08-29, 19:33

cześć Artur, miło że wreszcie wpadłeś na stronkę :lol:
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

ceny noclegu

Postprzez halny jurko » 2007-09-02, 20:02

Po naszej wizycie w Starej Lubovni na "Gulasz partii" wiem jak wyglądaja noclegi w internacie SOU (Stredne Odborne Uciliste). Pokoiki 2 i 3 łóżkowe. Łazienka jedna na dwa pokoje. Ceny noclegów : 200 Sk gdy śpimy we własnym śpiworze lub 250 Sk gdy chcemy spać w pościeli. Muszę znać na dwa dni przed wyjazdem (13.09.2007)dokładna liczbę osób które będą spać w pościeli.
Do naszej dyspozycji będzie kuchenia, gdzie mozna będzie przygotować sobie pisiłek. Jest też świetlica lub wiata z kominkiem w których można będzie spędzić wieczór.
Czekam na zgłoszenia.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

krew mnie zalewa

Postprzez halny jurko » 2007-09-11, 19:02

Powoli tracę cierpliwość jeśli chodzi o kontakty z osobami pracujacymi "w turystyce". Już nie jeden raz prowadzący domy noclegowe różnej kategorii wykiwali nas a tak naprawdę to mnie i postawili w sytuacji nie do pozazdroszczenia. I to często dosłownie "za pięć 12".
Dziś po raz kolejny miałem takie doświadczenia. Tym razem transport (autobus) .Okazało się, że zarezerwowany jakieś dwa miesiące temu autobus nie zawiezie nas, bo....no właśnie nie wiem dlaczego, gdyż z informacją o tym zatelefonował do mnie ktoś inny z biura.
Zaproponowano mi pomoc w załatwieniu , ale w cenie o wiele wyższej niż ustalaliśmy.
W całej tej sprawie nie chodziło niestety tylko o cenę usługi.
Transport ostatecznie jest załatwiony, ale chyba będę się wycofywał z organizacji imprez, bo to wszystko zbyt wiele kosztuje mnie zdrowia.
A wszyscy, którzy wybierają się na Minćol proszeni są o potwierdzenie i przesłanie danych (pesel i adres - dotyczy nie klubowiczów) na mój adres : jpkrak@wp.pl
Według moich obliczeń wybiera się około 24 do 30 osób.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2007-09-11, 20:30

Tak to właśnie jest od „klientów” wymaga się zdecydowania i płacenia zaliczki, a „sprzedawcy” jak będą chcieli i tak zrobią co dla nich wygodniejsze lub bardziej opłacalne, może należy głośno zacząć mówić kto jest taki niekompetentny by nikt więcej nie miał niezapowiedzianych nieprzyjemności ze współpracy
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez marmk7 » 2007-09-12, 19:16

Pchełka napisał(a):dla nich wygodniejsze lub bardziej opłacalne

Popieram. Można by stworzyć post, dotyczęcy polecanych przewoźników. Już w najbliższym czasie bym skorzystał z takiej informacji. Ponadto proponuję wpisanie daty, kiedy ostatni raz przewoźnik zawiódł.
Awatar użytkownika
marmk7
 
Posty: 141
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 14:31
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pavel » 2007-09-16, 14:52

Dakujem vsetkym z Polska ze prisli na spotkanie na Mincol.
Preprasam za pogodu na Mincole.
Pavel
Pavel - Stara Lubovna - Slovakia
Awatar użytkownika
Pavel
 
Posty: 6
Rejestracja: 2007-09-16, 14:49
Miejscowość: Stara Lubovna

Postprzez halny jurko » 2007-09-16, 20:44

Pavel napisał(a):Dakujem vsetkym z Polska ze prisli na spotkanie na Mincol.
Preprasam za pogodu na Mincole.
Pavel

Palo - wielkie dzięki za spotkanie na Minćolu i wieczorem w turystickej ubytovni.
Deszcz i wiatr w górach to normalne. Dziś było już pięknie i wycieczka do Chaty Cergov wspaniała.
A i jeszcze jedno - witamy pierwszego gościa ze Słowacji na naszej stronce.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-09-17, 12:03

Pavel -pierwszy gość ze Słowacji nr o ile sie nie mylę 101 -rozpoczyna drugą setkę zarejestrowanych forumowiczów - pozdrawiam Cię Pavel - niech ta druga setka przyciagnie kolejnych naszych Przyjaciół ze Słowacji,których równiez serdecznie pozdrawiam.Oli :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pavel » 2007-09-17, 12:44

Tesim sa ze ja som 1. gost ze Slowacii na vasej polskej internetovej strane.
Verim ze sa pridaju aj dalsi priatele zo Slovacii.
Logo CARPATII Mielec som dal na nasu internetovu stranu www.kstsl.szm.sk
Pavel - Stara Lubovna - Slovakia
Awatar użytkownika
Pavel
 
Posty: 6
Rejestracja: 2007-09-16, 14:49
Miejscowość: Stara Lubovna

Postprzez halny jurko » 2007-09-17, 17:50

Pavel napisał(a):Logo CARPATII Mielec som dal na nasu internetovu stranu www.kstsl.szm.sk


Widziałem, że nasze logo pojawiło sie na stronce KST Stara Lubovna.
W waszej fotogalerii pojawił się też nowy temat : Hviezdicovy vystup na Mincol 15.09.2007
ale niestety po kliknieciu pojawiają się fotki z waszego wyjazdu w Sulovske skalky.
Czekamy na fotki z Minćola.

Sprawdziłem ponownie - błąd na stronce KST SL poprawiony, ale na fotki z Minćola czekamy z niecierpliwością.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-09-17, 18:43

Pavel ja rowniez dziekuje za mile spotkanie.W autobusie narodzil sie pomysl na przyszly rok,macie cudowne trasy rowerowe i w przyszlym roku przyjezdzamy w Wasze tereny poganiac na rowerach.No a wczesniej to pewno na narty,biegowe i zjazdowe,bo warunki tez swietne do uprawiania narciarstwa.Pozdrawiam.
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez E.Wawryniuk » 2007-09-18, 07:44

Witam serdecznie

Aby nie zapomnieć o Dębicy ( chociaż wszyscy wiemy, że co Mielec to Mielec)))))))) :-P ) postanowiłam i ja dorzucić swoich parę refleksji. Ładnie zabrzmiało prawda?!))). Może zacznę od początku czyli że.....Panna Krysia ma w oczach dwa nieba....................
Ale tak na poważnie naprawdę było świetnie. Po wyjazdach z wami nabieram nowego pędu do życia. Jesteście super. Do Dębicy dojechaliśmy w dobrych nastrojach. Tylko do pracy było trudno wstać i pojawiły się "malutkie" zakwasiki :mrgreen: (starość nie radość)
Pozdrawiam jeszcze raz i do następnego spotkania
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

Postprzez eliko » 2007-09-18, 09:15

Oooo Ela , zyskałaś przyjaciela..... i oczywiście ,że panna Krysia ma w oczach dwa nieba, i też myślę że było fajnie, tylko musimy dopracować repertuar na następnąą imprezę :lol: I właściwie w pracy można jakoś lepiej funkcjonować po takim wyjeździe . Pa pa , do zobaczenia ;-)
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Następna

Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości