Gulasz Partia

Krótkie relacje z odbytych imprez

Gulasz Partia

Postprzez halny jurko » 2007-08-19, 18:40

GULASZ PARTIA
W dniu 01.IX.2007 odbedzie się tradycyjne spotkanie turystów z KST Stara Lubovna i MKG Carpatia.
Impreza odbędzie się w Starej Lubovni.
Zakwaterowanie w internacie szkoły rolniczej. Pokoje 2-łóżkowe, cena 250 Sk.
Dojazd własnymi środkami transportu.
Planujemy wspólne wędrówki po okolicy, grzybobranie (rydze), śpiewy, tańce, mecz siatkówki a także wspólne kibicowanie piłkarzom MFK Goral Stara Lubovna w I ligowym meczu z FK Humenne.
Więcej informacji na spotkaniach klubowych.
Ostatnio edytowany przez halny jurko, 2007-09-03, 14:33, edytowano w sumie 1 raz
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-09-03, 10:21

Pozdrowienia dla wszystkich , którzy spędzili ten weekend w Starej Lubownej. Atmosfera spotkania i przyjęcie gospodarzy super. Specjalne podziękowania dla Marii Kunakovej i Pavla Mruga z KST Stara Lubovna za przygotowanie tekstów piosenek dzięki którym wspólne śpiewanie piosenek słowackich wyszło nam fajnie i długo pamiętać będziemy.
Pogoda dopisała i mecz zakończony honorowym wynikiem 3:3 odbył się przy walnym naszym dopingu. Dla niewtajemniczonych, w zamku warto wejść na udostępnioną już najwyższą wieżę gdzie piękna panorama na wszystkie strony świata.
Miło też zaglądnąć do pobliskich Vyśnych Rużbachov gdzie w termalnych kupaliskach odrobina lenistwa takim łazikom jak carpatczycy też się należy.
Pozdrawiam jeszcze raz

Parę zdjęć z wyjazdu zobaczysz tutaj
Ostatnio edytowany przez andy 1970-01-01, 01:00, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-09-03, 14:40

Może jeszcze ja o naszym wyjeździe. Na początek statystyka. Z Polski pojechało na Gulasz zą 29 osób. W tym piecioro z O/PTT Ostrowiec - reszta to Mielec i okolice. Było czworo dzieci reszta "stare wygi".
Wiekszość przyjechała już w piątek wieczorem i wspólnie z grupą Słowaków siedziała przy grillu do pierwszej w nocy.
W sobote dojeżdżają pozostali. Każdy wypełnia sobie czas indywidualnie. Najwięcej naszych wybrało sie na zamek, do skansenu i do średniowiecznego taboru.
Po zwiedzaniu na gulasz. Spora turystyczna brać, ale jedzonka i napitków nikomu nie brakło. Miłośnicy sportu o 15,30 wybrali się na stadion, by dopingować I-ligowych piłkarzy Gorala St.Lubovna. Niestety było tylko 3:3, pomomo trzykrotnego prowadzenia gospodarzy.
Po emocjach na stadionie były emocje przy wiacie. Część naszych grała w siatkówkę a część (w tym piszący te słowa) w piłke nozna. Rece i nogi jeszcze bolą co niektórych.
Zabawa przy muzyce trwała do godzip po północnych. Oj działo sie, działo.
Niedziela to odpoczynek, tylko kilka osób poszło w góry i na zwiedzanie okolicy.
Wiekszość wypoczywała, także na basenach i w saunach w Vyśnych Rużbachach.
Za dwa tygodnie kolejna wizyta w Starej Lubovni.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-09-03, 20:10

Impreza super,choc trochę żal hotelu w Hranicznym :-( Stara Lubownia ma też swój urok ,tylko po sobotniej imprezie glówka bolała jak nigdy,jednak ta śliwowiczka słowacka ma swoją moc :lol:
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-09-03, 20:42

Bogdan,gruszeczka łagodniejsza.... już zamówiliśmy dostawę za 2 tygodnie ;-)
Ja też żałuje ,że spotkania w hotelu u Milana już się nie powtórzą , były gulasze, sylwestry, majowe wypady i inne nieprzewidziane spotkania,zawsze fajne i w super towarzystwie. I tam jakby mniej bolała główka następnego ranka....
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pocisk » 2007-09-04, 07:43

Było bardzo sympatycznie, mój pierwszy gulasz i wrażenia jak najbardziej pozytywne, co do samego gulaszu to był tak pyszny, że ciężko było się od niego oderwać ;-)
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez zibi » 2007-09-04, 07:43

Witam Wszystkich
Szkoda że nie mogłem być z Wami u Słowaków - zawsze była tam fajna IMPREZKA.
Muszę pokombinować i może uda mi się pojechać z Wami za 2 tygodnie.
Pozdrawiam Zbyszek
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-09-04, 12:11

Co za impreza !!!!! wszystko było naj ... niczego nie brakowało - rozrywek,jedzenia i trunków a co najważniejsze wszystkim dopisywał wyśmienity humor - tylko nie wiem dlaczego dla mnie drzwi do internatu jakoś nie były na swoim miejscu...bratnia dusza pokazała drogę. :oops: BYŁY !!!! z innej strony. Pozdrawiam :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-09-04, 14:54

Gulaszyk był smaczny, choć byli i tacy (???!!!), których bolały brzuszki (może to nie koniecznie był wpływ gulaszu).
Główka moja nie szwankowała i wszystko rano było ok.
A pobłądzenia sie zdarzały i to wcale nie na górskich szlakach.
No ale ciemno było i nowe miejsce (nie tak jak w Kremnej) i ta winda.
Za dwa tygodnie będzie już bez pomyłek.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości