WAKACYJNY SPŁYW BIAŁĄ NIDĄ

Krótkie relacje z odbytych imprez

Re: WAKACYJNY SPŁYW BIAŁĄ NIDĄ

Postprzez andy » 2012-07-16, 11:42

Kolejny raz sprawdziło się powiedzenie Jurka , że pogodę sie ma taką na jaką się zasłużyło i nasze imprezy klubowe cieszą się słońcem kiedy trzeba, a innym razem śniegiem - choć prognozy były niezachęcające. Magda zamówiła pogodę, a Maniek dostarczył " dużo radości " przy małej pomocy Magdy.
Bardzo miło spędzony czas na Białej Nidzie - podziękowania wielkie dla Madzi za profesjonalne przygotowanie spływu , myślę , że Ci co byli polubili Nidę i wrócimy na tą rzekę jeszcze w inne zakątki.
Pozdrawiam
k2.jpg

k1.jpg

k3.jpg
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: WAKACYJNY SPŁYW BIAŁĄ NIDĄ

Postprzez madziara » 2012-07-19, 09:38

Spływ, moim zdaniem, raczej udany. Pogoda dopisała! Trochę słońca, trochę chmurek. Jurek zniósł trudy podróży bez baldachimu nad głową nie narzekając, że nie ma do dyspozycji gondoli!;)

Ekipa prawie w pełnym składzie bo na 10 kajaków wypłynęło 8. Dwie osoby nie dojechały z powodu szalejącej na północy aury a dwie kolejne wykazały się beztroską i nie poinformowały, że rezygnują z udziału w spływie tym samym zabierając 2 miejsca, na które ktoś inny mógłby wskoczyć! Prośba więc na przyszłość aby pomyśleć też o innych, nie tylko o sobie!

Spływ Białą Nidą nie należy do trudnych więc wszyscy sobie doskonale radzili. Niewiele progów, czasem bystrze, wysepka albo silniej meandrujący węższy odcinek lub też mielizna, gdzie trzeba było mocniej popracować wiosłem, urozmaiciły nieco nasz niedzielny spływ. Myślę, że na początek odcinek w sam raz!

Może w sierpniu albo we wrześniu pokusimy się o spływ Czarną Nidą. Póki co chętnych do przejrzenia kilku zdjęć ze spływu Białą Nidą zapraszam do galerii klubowiczów lub po prostu do kliknięcia w poniższy link:

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl/m ... 5-07-2012/

Pozdrowienia.
/Magda

p.s. jeżeli ktoś ma jeszcze zdjęcia ze spływu to myślę, że chętnie wszyscy zobaczylibyśmy je w jakiejś galeryjce, ewentualnie można by je dorzucić do tych już udostępnionych
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Re: WAKACYJNY SPŁYW BIAŁĄ NIDĄ

Postprzez Oliwka » 2012-07-20, 09:20

:-) Madziu spływ zorganizowany na medal ! Zdjęcia pokazują jak świetnie bawiliście się! Zam smak tej imprezy tym bardziej żałowałam,że mnie tam nie było..Mam nadzieję ,że bedę na kolejnym spływie .Pozdrawiam wszystkich wodniaków !!!!!!
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: WAKACYJNY SPŁYW BIAŁĄ NIDĄ

Postprzez Ola » 2012-07-21, 20:21

...i ten dar opisu zdjęć! :) smerf łajdaczek wymiata :-P
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Re: WAKACYJNY SPŁYW BIAŁĄ NIDĄ

Postprzez madziara » 2012-07-25, 13:14

Ola: 'smerf łajdaczek' to akurat nie moja zasługa tylko Przemka G. - to on tak ochrzcił naszego kolegę Zibiego podczas spływu no i jakoś tak spasowało. A jako, że Zbyszek jest niezwykle barwną postacią to powiem tylko tyle, że już niejedną ksywkę miał ;-) Zobaczymy jak długo ta przetrwa!
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Poprzednia

Wróć do Kronika klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości