Weekend Narciarski 11-13 lutego 2011

Bieżące tematy z klubu.

Re: Weekend Narciarski 11-13 lutego 2011

Postprzez kajka » 2011-02-14, 14:47

weekend narciarski za nami, jeśli chodzi o wrażenia no cóż niech żałuje ten kogo nie było...atmosfera super, warunki na stoku hmmm zależy którym i jak dla kogo ale jeździć było gdzie....no i nie obeszło się bez atrakcji
Awatar użytkownika
kajka
 
Posty: 55
Rejestracja: 2007-04-20, 14:50
Miejscowość: Mielec - Lublin

Re: Weekend Narciarski 11-13 lutego 2011

Postprzez ryhO » 2011-02-14, 14:55

Atrakcje zaczęły się standardowo zaraz za tabliczką "koniec Mielca" a potem było już co raz weselej :) Wypychanie samochodów spod schroniska, testowanie spodni, jazda po lodzie, nocna jazda, śmiechawy sobotnie, chrapanie, modlitwy do windy, wilki, golonki, a i śpiewy były i tańce nawet :)
Nogi mnie bolą, plecy też ale wszystko to przypomina mi o rewelacyjnym czasie spędzonym z Wami na Magurze :) Ja kce jeszcze świrusy :P
Dziękuję :)
Awatar użytkownika
ryhO
 
Posty: 10
Rejestracja: 2008-02-24, 12:13
Miejscowość: Mielec

Re: Weekend Narciarski 11-13 lutego 2011

Postprzez kajka » 2011-02-14, 18:08

ale ze cie plecy bola to nie mam pojecia od czego:):):)
ale potwierdzam wszytko co Rysiu pisze powyazej tak bylo i nie inaczej:):)
Awatar użytkownika
kajka
 
Posty: 55
Rejestracja: 2007-04-20, 14:50
Miejscowość: Mielec - Lublin

Re: Weekend Narciarski 11-13 lutego 2011

Postprzez Pchełka » 2011-02-16, 21:55

Kolejny WEEKEND NARCIARSKI za nami, niech żałuje ten kto nie był:). W piątek dotarło nas trzynaście osób, Karolka i Tomek z samego rana, później Artur z Alą a pozostali, czyli: Rysiek z Agą, Ewą i Ania jednym samochodem, i my drugim czyli: Marcin, ja, Marcin, Jarek i jeszcze jeden Marcin dojechaliśmy na sam wieczór. Panowie się na tyle rozpędzili, że wyjechali samochodami pod samo schronisko - skąd trzeba było ich wypychać:) Przy śpiewach razem z SKPB Gliwice, tańcach i opowieściach dziwnych treści spędziliśmy miły wieczór, nie zabrakło również testowania spodni:) W sobotni poranek jedni z nas wybrali się poszusować na Magurę inni popróbować sił na Małastów. Wieczór choć już nie tak długi spędzilismy już sami przy równie miłych tematach - choć czasami było monotematycznie to wydaje mi się że i tak wesoło. A w niedziele już przy dużo mniejszym wietrze powtórka z szusowania, popołudniu spotkaliśmy się wszyscy już na Małastowie i tam wspólnie jeszcze pojeździliśmy. Pogoda dopisała, choć czasem mocno wiało, słoneczko świeciło humory dopisywały. Pozdrowienia dla uczestników i do zobaczenia za rok:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Re: Weekend Narciarski 11-13 lutego 2011

Postprzez Pchełka » 2011-03-17, 17:02

Choć jedno zdjątko, żeby nie było, że wcale nas tam nie było:)
5.jpg
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Poprzednia

Wróć do Aktualności z klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 70 gości

cron