BAL WĘDROWNIKÓW

Bieżące tematy z klubu.

BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez Carpatia » 2014-10-06, 20:54

BAL WĘDROWNIKÓW
10.XI.2014
z okazji XX - lecia MKG Carpatia


Z okazji 20 rocznicy powstania Mieleckiego Klubu Górskiego "Carpatia" w Mielcu w poniedziałek 10 listopada br. w lokalu "Retro Park" w Mielcu ul.Wolności odbędzie się "Bal Wędrowników".
Impreza skierowana jest do obecnych i byłych ludzi z "Carpatii" ale także do naszych sympatyków, przedstawicieli klubów, stowarzyszeń, firm i instytucji z którymi współpracujemy, miłośników wędrówek i podróży, nie tylko górskich.

Odpłatność od osoby 55 zł (do 30 października). Po tym terminie 65 zł od osoby.
Do tańca grać będzie zespół " Alt".
Dla uczestników między innymi ciepły posiłek, sałatki, tzw. zimna płyta (wędliny, sery), kawa , herbata (bez ograniczeń).
W trakcie imprezy wręczone będą dyplomy dla długoletnich członków MKG"Carpatia" O/PTT oraz dla osób i firm współpracujących z nami oraz dla naszych dobroczyńców .
Obowiązują stroje wieczorowe.
Zapisy na spotkaniach klubowych w czwartki w godzinach 18,30 - 19,30 (w "Sokolni")
Informacje : tel. 505 729 181
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Re: BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez marmk7 » 2014-10-24, 17:48

1. Bogdan C
2. Renata C
3. Mariusz K
4. Małgorzata M
5. Małgorzata R
6. Agnieszka D
najlepiej by było jak byś podał nr konta a my wtedy przelejemy kasę a Ty byś miał więcej czasu ;-) wiadomo dla kogo :-)
Awatar użytkownika
marmk7
 
Posty: 141
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 14:31
Miejscowość: Mielec

Re: BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez Carpatia » 2014-11-12, 13:25

Na Balu Wędrowników bawiło się około osiemdziesiąt osób, zarówno członków Carpatii jak i sympatyków.
W trakcie imprezy miała miejsce uroczystość przyznania Członkostwa Honorowego najstarszemu z Carpatczyków Witoldowi Kwiatkowskiemu.
Dyplomami i okolicznościowymi odznakami wyróżniono także osoby i instytucje które wspierały nas przez ostatnie lata.
Byli to między innymi Wiceprezydent Miasta Mielca Bogdan Bieniek,Janusz Godek i Witold Pieróg z MOSiR, Andrzej Szadkowski - Motronik, Robert i Krzysztof Boroń Regamet, Józef Kardyś - Grawerstwo, Marzena Tabor i Andrzej Rosak - Erbus.
Dyplomami za długoletnią współpracę z Carpatią wyróżnione zostały Oddział PTT w Ostrowcu Św. i Koło PTT w Tarnobrzegu.
Dyplomy z ZG PTT za co najmniej 10-cio letnią przynależność do PTT otrzymało 25 osób z Carpatii.
Odczytano treść dyplomów i listów gratulacyjnych które napłynęły z okazji jubileuszu.
Specjalnym pięknym i oryginalnym dyplomem podziękowania dla swojego prezesa Jurka Krakowskiego za dwudziestoletnie prezesowanie złożyli członkowie mieleckiego Klubu i Oddziału PTT.
Prezes Krakowski otrzymał też z rąk prezesa Janusza Wiziny złotą odznakę Oddziału Miejskiego PTTK w Mielcu za wieloletnie propagowanie turystyki w środowisku mieleckim.
Po wręczeniu był szampan, tort i odśpiewane "sto lat".
A potem zabawa do późnych (lub wczesnych) godzin nocnych.
Poniżej dyplomy od Wiceprezydenta Mielca Bogdana Bieńka i Prezesa PTT Józefa Haducha .
IMG_1069.JPG
IMG_1070.JPG
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Re: BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez Oliwka » 2014-11-15, 00:23

:-> I ja tam byłam ,miodu nie piłam , sto lat odśpiewałam,dyplom otrzymałam,tort był wspaniały jak cała zabawa- fajnie było zobaczyć wszystkich w eleganckich strojach i w szampańskich humorach . Teraz znowu na szlak trafimy i będzie jak zawsze wesoło.Do zobaczenia !
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez madziara » 2014-11-18, 22:17

A jakieś zdjęcia z imprezy to gdzie można zobaczyć? ;-)
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Re: BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez halny jurko » 2014-11-24, 18:38

Bal Wędrowców za nami ale jakoś nikt poza Grażynką nie ma ochoty na opinię o nim. Ja podobnie jak Olivka bawiłem się wyśmienicie.
Bardzo miło było spotkać w nieco innej sytuacji koleżanki i kolegów z górskich szlaków.
Na dodatek bardzo mile zaskoczył mnie fakt, że zostałem obdarowany pięknymi dyplomami. Wszak to był jubileusz Klubu a nie mój.
Piękny dyplom od Carpatczyków wygląda tak:

IMG_1073.JPG

A od Oddziału Miejskiego PTTK w Mielcu wygląda tak :
IMG_1071.JPG

Bardzo serdecznie dziękuję !!!
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Re: BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez madziara » 2014-12-18, 18:26

Jak najbardziej mogę dołączyć do wyrażających zachwyt nad pierwszą w historii klubu imprezą taneczną pod szyldem "Bal Wędrowników". Nie będąc wielkim sympatykiem, tudzież sympatyczką, potańcówek obiektywnie muszę stwierdzić, że na balu panowała swoiście miła atmosfera a pięknie przyodziani Carpatczycy wyposażeni w dopisujące humory bawili się wyśmienicie lub po prostu przyzwoicie dobrze! Ci, co mieli nieodpartą ochotę potańczyć, potańczyli, inni oddawali się rozkosznym rozmowom przy stole tudzież w 'plenerze', niektórzy rozluźnieni wyżej wspomnianą miłą atmosferą skusili się nawet na chwilową drzemkę regeneracyjną. Jednym słowem było miło i sympatycznie!! Impreza do powtórzenia!!
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Re: BAL WĘDROWNIKÓW

Postprzez Gizmo » 2015-12-14, 21:03

madziara napisał(a):A jakieś zdjęcia z imprezy to gdzie można zobaczyć? ;-)


Na galerii klubowej:

http://klubcarpatia.pl/index.php?album= ... 20Carpatii
Bo w górach jest wszystko to co kocham...
Awatar użytkownika
Gizmo
Administrator
 
Posty: 134
Rejestracja: 2007-04-26, 22:21
Miejscowość: Mielec


Wróć do Aktualności z klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 79 gości