XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Bieżące tematy z klubu.

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Rysiek G. » 2012-11-08, 18:46

mam nadzieje ze sie tam razem spotkamy
Rysiek
Awatar użytkownika
Rysiek G.
 
Posty: 30
Rejestracja: 2007-04-20, 07:59
Miejscowość: Ostrowiec Św.

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Oliwka » 2012-11-09, 00:26

:-> Nareszcie Rysiu ! pozdrowienia dla całej Waszej ekipy -czekamy !
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Pchełka » 2012-11-09, 11:06

To mnie prosze przygarąć ale w myślach, nie można być wszędzie w jednym czasie;) a na pewno nie tym razem. Pozdrawiam wszystkich jadących, cały wesoły autobus i nie zapomnijcie o naszym zdrówku:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Ola » 2012-11-09, 22:31

Pchełka ma szczególny powód absencji, ja nieszczególny :/ Jeśli więc nie Wy, to ja na pewno o Was będę myśleć. Z zazdrością :-D
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez maburia » 2012-11-12, 21:55

Ola, zebrałabyś się wreszcie...
maburia
Awatar użytkownika
maburia
 
Posty: 23
Obrazki: 0
Rejestracja: 2008-05-19, 13:22
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Carpatia » 2012-11-13, 08:26

Na liście chętnych na wyjazd na XVIII Rocznicówkę jest ..... 59 osób !!!
W Ośrodku w Muszynie jak już napisano wcześniej jest tylko 43 łóżka. Na naszą prośbę kierownik placówki robi co może by pomieścić całą naszą grupę. Będą dostawki w kilku większych pokojach i ma być przystosowany do "zimowego" użytkowania jeszcze jeden domek.
Ale więcej już nikogo nie możemy dopisać do listy. Jedynie w przypadku rezygnacji kogoś z listy będzie możliwość przyjęcia kogoś z listy rezerwowej.
Tak więc będzie w pokojach dość ciasnawo ale myślimy , że to nikomu nie będzie przeszkaszało.
W każdym domku jest czajnik elektryczny i kubeczki. W budynku jest do dyspozycji kuchnia dla turystów.
Jeśli macie jakieś pytania związane z "Rocznicówką" to pytajcie.
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Oliwka » 2012-11-13, 22:39

:-D Już prawie pękłam ze śmiechu ! - to będzie prawdziwa OSIEMNASTKA !!!! Pozdrawiam wszystkich- przygarnianych,przygarniających tych z bliska i tych z daleka :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Pocisk » 2012-11-25, 22:01

I po osiemnastce... Wyjazd jak zawsze udany, świetna zabawa do czwartej nad ranem, a nawet dłużej - jak na osiemnastkę przystało.
W załączniku zdjęcie z dzisiejszego szczytowania na Lubogoszczu.

01.JPG
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Ola » 2012-11-26, 15:52

Ho ho! ale przesiew ;) Jak zwykle trasa drugiego dnia Rocznicówki jest „tylko dla wytrwałych”
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Kasia Bialic » 2012-11-26, 20:49

No jak zwykle, ale niektorzy musieli wczesniej wracac (dla wtajemniczonych - obronilam sie!! :) )
Wyjazd oczywiscie superowy! Pogoda bardzo sie udała! Schronisko na Luboniu opanowane przez Carpatię!
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i Diabłów, Świtezianek, Królowej, Króla itd... i do nastepnego razu! :-)
Awatar użytkownika
Kasia Bialic
 
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-24, 09:06
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez maburia » 2012-11-27, 09:51

Kasia!!! wielkie gratulacje! pozdrawiam serdecznie, do następnego razu - oby już niedługo:)
maburia
Awatar użytkownika
maburia
 
Posty: 23
Obrazki: 0
Rejestracja: 2008-05-19, 13:22
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Oliwka » 2012-11-28, 23:38

18 Rocznicówka Carpatii to piękne Beskidy,ładna pogoda,super miejsce noclegowe,urokliwe trasy i jedyna okazja spotkania tak wielu znajomych. Najwazniejszy punkt programu "chrzest" nowoprzyjętych carpatczyków ,tort urodzinowy Carpatii oraz zabawa przy suto zastawionym stole dla niektórych do poźnej nocy /latem byłoby do białego rana/-------i ja tam byłam ,coś tam ,coś tam wypiłam i to co widziałam własnie opisałam. KASIU ! Gratuluję wybronienia się :-> Halny dzięki za trud i cierpliwość.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia za rok ! :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Carpatia » 2012-12-04, 10:26

Na naszą „osiemnastkową” Rocznicówkę większość udała się wynajętym autobusem.
Zakwaterowani zostaliśmy w głównym budynku Ośrodka PCK(około połowy uczestników) i w czterech domkach.
Piątkowy wieczór to zgodnie z tradycją spotkanie przy gitarze (i akordeonie).
Do Mszany Dolnej dotarło 42 osoby dorosłe, dwóch małolatów i Browar (piesek). Oprócz ludzi z Mielca (i okolicy) przyjechali reprezentanci zaprzyjaźnionych miast i regionów. Była dwójka z Ostrowca Św.(Marysia i Rysio) z Dolnego Śląska (Agata i Kot) i trójka z Górnego Śląska (Rupieć, Lidka i Michał).
W sobotę zdecydowana większość uczestników pojechała do Rabki Zaryte, by ruszyć żółtym szlakiem na Luboń Wielki po drodze zaliczając Perć Borkowskiego. W schronisku nastąpiła dłuższa przerwa na popas i turystyczne zaśpiewy. Przed wyruszeniem ponownie na szlak piątka nowych Carpatczyków (Paulina, Justyna, Ania, Marysia i Przemek) przeszła chrzest bojowy. Trasa powrotna przez Glisne i dalej czerwonym szlakiem do Mszany Dolnej trochę się nam dłużyła. Wszyscy jednak dotarli w dobrych humorach wprost na ciepły obiadek, po którym przyszła pora na sjestę i przygotowania do urodzinowej imprezy.
Około godziny 20 „sala balowa” zapełniła się w komplecie. Na uroczystość po raz kolejny przybył król gór Magór z małżonką i swym dworem. Nowo przyjęci klubowicze otrzymali z rąk króla legitymacje ale wcześniej zostali odpowiednio przygotowani na tę uroczystość (badanie, golenie, napojenie i dokarmianie). Później wniesiono tort urodzinowy (świeczki zdmuchnął najmłodszy uczestnik imprezy) , odśpiewano „sto lat” a przedstawiciele dolnośląskiej grupy sympatyków Carpatii wręczyli piękną „laurkę - grafikę” z życzeniami i podpisami, którą wykonał Tadzio Sawa-Borysławski z Wrocławia. Zabawa trwała chyba do….. piątej rano. Były śpiewy , tańce - oj się działo.
Długie biesiadowanie nie były jednak przeszkodą by w niedzielę wyruszyć na wycieczkę. Spora grupa, której towarzyszyła na szlaku piękna pogoda wybrała się na Lubogoszcz. Po powrocie obiadek , pakowanie i droga powrotna do domów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tej akcji, za życzenia słowne i te przesłane za pomocą smsów i emalii. Wiemy, że nie wszyscy mogli być z nami w czasie wkraczania Carpatii w pełnoletność ale wiemy też , że byli z nami „duchowo”. Carpatia już w pełni dorosła. Na więcej może sobie pozwolić ale i więcej będą od niej oczekiwać. ;-)
DSCN7793.JPG
Na Lubogoszczy
DSCN7664.JPG
Przed Schroniskiem na Luboniu Wielkim
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez maburia » 2012-12-04, 11:25

Ale świetne te zdjęcia, więcej poprosimy:)
maburia
Awatar użytkownika
maburia
 
Posty: 23
Obrazki: 0
Rejestracja: 2008-05-19, 13:22
Miejscowość: Mielec

Re: XVIII Rocznicówka Carpatii - Mszana Dolna

Postprzez Oliwka » 2012-12-06, 00:05

;-) Czy zdjęcia z chrztu nie wyszły? A zdjęcie pięknego tortu? I już jest dwa do jednego postu.Proszę.Pozdrawiam chrzczonych.Następnych prosimy :-D
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Aktualności z klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości