58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Bieżące tematy z klubu.

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez PolskaParanoja » 2011-08-16, 00:51

Witam wszystkich, przesyłam link do filmu http://www.youtube.com/watch?v=P9QyMNI99YA
Przedstawia on burzliwy temat jednego z lepszych rajdów ostatnich lat ;)
Pozdrawiam
PolskaParanoja
 
Posty: 0
Rejestracja: 2011-08-16, 00:23

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez Carpatia » 2011-08-16, 17:19

RELACJA Nr 2
Po poniedziałkowej burzy tylko 12 osób zdecydowało się wyruszyć na trasę we wtorek.
Grupę (pod nieobecność halnego jurka) poprowadził młody i sympatyczny przewodnik Dawid Radziejewski (z Hoczwi). Rajdowicze wędrowali po Połoninie Wetlińskiej. Odwagę by wyjść na trasę po obfitych deszczach wynagrodziły rewelacyjne widoki , gdyż przejzystość powietrza była najwyższej klasy !!!
Wieczorem w "naszej" Karczmie Wilcze Echa wystapił żeński duet grający i śpiewający folkowe kawałki z gór.
W środę Dawid poprowadził już znacznie większą grupę z Wetliny na Rabią Skałę a potem przez Dziurkowiec z zejściem do Smereka.
W czwartek miała być tzw. trasa na życzenie ale jako że żadne nie wpłynęło dlatego zaliczyliśmy wycieczkę z piątku.
Przy pięknej , słonecznej pogodzie wędrowaliśmy z Jabłonek(czarnym) na Łopiennik a następnie do Studenckiej Bazy namiotowej i cerkwi w Łopienince i zeszliśmy do Dołżycy.
Wieczorem przyjechała do Dołżycy czteroosobowa grupa turystów z zaprzyjaźnionego z nami KST Stara Lubovna.
W piątek ostatni wspólny wymarsz. Jedziemy do Brzegów Górnych by stamtąd wejść na Połoninę Caryńską a następnie zejść na Przysłop (nowe schronisko Koliba) i dalej Doliną Caryńskiego do Nasicznego.
Wieczorem ognisko zakończeniowe.
Sobota to dzień w którym wielu uczestników już postanowiło wyjechać z Dołżycy , ale sporo jeszcze zostało i odbyło wycieczki górrskie wg. własnego planu. Np. halny udał się ze Słowakami na Halicz i Tarnicę.
Sporym uatrakcyjnieniem pobytu na Rajdzie były koncerty organizowane w ramach takich imprez jak : Rozsypaniec 2011, Bies Czas Blues, Natchnieni Bieszczadem czy koncert Jazz w Starym Siole (wystapiło Fool-X trio) w których rajdowicze brali udział (nooo naturalnie jako widzowie a nie występujący).
Kolejny Rajd Przyjaźni Bieszczadzkich za nami.
Za rok zgodnie z zapowiedziami organizatorów spotkamy się na Ukrainie.
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez Oliwka » 2011-08-19, 17:17

:-> Rajd "przechodziłam" uparcie - piękna pogoda,trasy , przemiłe towarzystwo znajomych oraz nowopoznanych ,wieczorki przy ognisku itp. itd. itp - co tu dużo mówić - było kapitalnie. Oby do zobaczenia za rok!!!!!!Pozdrawiam wszystkich sąsiadów zza płota biwakowego i tych zza miedzy, gdzie chodziłam na kawę ! :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez efka » 2011-08-19, 18:15

hej taam, a moze powrzucalibyście jakies zdjęcia:}:} i pozdrowienia z wrocaławia od Nas tzn .teraz mnie i Kudłatego:}:}
ewakowalczyk
Awatar użytkownika
efka
 
Posty: 36
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-05-12, 08:21
Miejscowość: Wrocław

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez efka » 2011-08-19, 18:17

ja tez mam taką nadzieje Tomeczku:}:}
ewakowalczyk
Awatar użytkownika
efka
 
Posty: 36
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-05-12, 08:21
Miejscowość: Wrocław

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez kajka » 2011-08-19, 21:20

ja również uważam, że ten Rajd był mimo wszytko był najlepszym rajdem na którym byłam....:):)
Awatar użytkownika
kajka
 
Posty: 55
Rejestracja: 2007-04-20, 14:50
Miejscowość: Mielec - Lublin

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez halny jurko » 2011-08-19, 21:36

Hej Kajkaaa , zastanawiam się dlaczego ten Rajd był dla ciebie najlepszym . Czyżby dlatego, że wlazłaś na Łopiennik ???
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez kajka » 2011-08-20, 09:39

i to dwukrotnie):);)
Awatar użytkownika
kajka
 
Posty: 55
Rejestracja: 2007-04-20, 14:50
Miejscowość: Mielec - Lublin

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez Oliwka » 2011-08-21, 07:40

:-> Obejrzałam filmik i co? bardziej pamiętam to,że pogoda była piękna ,że każdy dzień spedzałam na szlakach bieszczadzkich,spotkania wieczorne przy ognisku- to zrekompensowało niedogodności o których warto po prostu zapomnieć-to moja rada i serdecznie pozdrawiam autora filmiku.Do zobaczenia za rok!Zawsze może być lepiej. :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez andy » 2011-08-24, 13:47

Zanim zrobimy jakąs galeryjke to jeszcze chwila minie bo sezon urlopowy jeszcze trwa. Więc w podziękowaniu za towarzystwo mała fotka ode mnie.
Popas na Rabiej Skale
Załączniki
rajd.jpg
58 bieszczadzki
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: 58 RAJD PRZYJAŹNI BIESZCZADZKICH

Postprzez Carpatia » 2011-08-26, 07:23

Na stronce KST Stara Lubovna zaistniała krótka relacja z pobytu na naszym Rajdze 4-osobowej ekipy ze Słowacji a także kilkanaście fotek.
Kliknijcie na link : http://www.kstsl.sk/novinky-detail-sk/5 ... ieszczady/
Awatar użytkownika
Carpatia
Administrator
 
Posty: 454
Rejestracja: 2011-01-07, 19:14

Poprzednia

Wróć do Aktualności z klubu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości