Śpiewnik - i Blizna

Wpisujcie te piosenki, które chcielibyście umieścić w naszym przyszłym śpiewniku. Starajcie się umieścić autora tekstu i melodii jak znacie.

Moderator: halny jurko

Śpiewnik - i Blizna

Postprzez Wielbłąd » 2008-02-24, 16:28

I śpiewnika jak nie było tak niema.
A zapotrzebowanie na niego jest.

wnioski z wczoraj i dziś rano.
1 duża czcionka najlepiej chyba 16??? aby się dobrze czytało z daleka i przy słabym świetle.
2 spis treści i numery stron
3 format =może A5 format zeszytu szkolnego?
4 uzgodnić chwyty z grającymi coby jaj nie było


Podziękowania dla Organizatorów za organizacje wyjazdu do chałupy w Bliźnie.
Szczególne podziękowania dla trójki gitarzystek Ani, Ewy, i Kasi.
Czekam na zdjęcia.

Pozdrawiam wyjący WIELBŁĄD


PS ktoś wie może gdzie kupić knoty do lamp naftowych?
Awatar użytkownika
Wielbłąd
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-04-21, 18:08
Miejscowość: Mielec

odgrzany temat

Postprzez halny jurko » 2008-02-24, 19:44

Bardzo dobrze, że odgrzałeś temat śpiewnika. Właśnie wczoraj zamknąłem temat pt. "Mistrzostwa Mielca w narciarstwie" i planowałem otworzyc kolejny, a mianowicie "Rajd Przyjaźni Bieszczadzkich". Z tym rajdem związana jest sprawa śpiewnika.
Już za kilka dni zabieram się ( i mam nadzieję, że nie tylko ja) do planowania i przygotowywania imprezy.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez zibi » 2008-02-24, 22:04

Wracając wczoraj z III Amatorskich Mistrzostw Mielca w narciarstwie również na ten temat gadaliśmy :?: .
Ja jestem za tym aby NASZ ŚPIEWNIK KLUBOWY wydać taki jaki jest - ALE NIECH W KOŃCU BĘDZIE :-? , BO NIE MA ŻADNEGO :oops: .
Przyłączam się do sugestii Mirka "DUŻE LITERY" by przy ognisku można było czytać.
Format obojetny ( ale A5 praktyczniejszy )
Dobrze by było w czwartek to klepnąć i na następnej imprezie by był. :-o HEJ ;-)
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Postprzez bea » 2008-02-24, 22:20

Myślę, że te DUŻE LITERY nie tylko dlatego, żeby można było czytać przy ognisku. :lol:
Awatar użytkownika
bea
 
Posty: 24
Rejestracja: 2007-05-17, 20:16
Miejscowość: Wrocław

Postprzez Wielbłąd » 2008-02-24, 22:33

Może by tak udostępnić publicznie ostatnią wersję śpiewnika w PDFie. Chyba że to ściśle tajne;)
Tak aby można śledzić co się tam zmieniło.

Pozdrawiam muzykalny Wielbłąd




∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
Awatar użytkownika
Wielbłąd
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-04-21, 18:08
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2008-02-25, 01:02

Knoty kupiłem dawno temu na starówce w sklepie szklanym obok myśliwskiej, ale może już tam nie ma - zobacz. Czasami można też kupić na targu od ruskich. Ja szukałem dobre trzy tygodnie, ale mi się udało. Jak Ci brakuje nafty to mam.


Co do śpiewnika się nie wypowiadam, bo wszystko już na ten temat powiedziałem rok wcześniej. Rezime - jak nie będzie komitetu redakcyjnego ( kilku osób ) śpewnika nie budiet. A na xero można sobie zrobić śpiewnik dla ubogich krewnych. I tak na Bieszczadzkim rajdzie było trzy takie kopie i jakoś nikt się nimi nie zainteresował.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Piosenki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości