YAPA 2008 i 2009

Wpisujcie te piosenki, które chcielibyście umieścić w naszym przyszłym śpiewniku. Starajcie się umieścić autora tekstu i melodii jak znacie.

Moderator: halny jurko

YAPA 2008 i 2009

Postprzez krajka » 2007-12-31, 17:42

Kto był na Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej Yapa w Łodzi?
:-)
Jestem od lat słuchaczem transmisji w Radiu ŻAK.
I co poniedziałkowego programu Za Szybą.

[ Dodano: 2008-03-14, 12:31 ]
Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2008



http://www.zak.lodz.pl/archiwum/yapa2008.php

W dniach 14-16 marca odbędzie się "Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2008". Studenckie Radio ŻAK PŁ jest jednym z jego organizatorów. Na naszej antenie i w Internecie będziemy na żywo transmitowali wszystkie koncerty! Dostępne jest również archiwum koncertów YAPOWYCH z ubiegłych lat.

Dla tych, którzy nie będą mogli nas słuchać na żywo, udostępnimy w systemie RealAudio retransmisję wyemitowanego przez nas programu! Zaglądajcie na nasze strony i słuchajcie!


[ Dodano: 2009-04-04, 23:54 ]
34-ty Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa - 13-15 marca 2009 .
Słuchałem transmisji w Studenckim Radiu "ŻAK", można radia słuchać w internecie.
Mam prawie podobne ogólne wrażenie jak jury; "Uczestnicy tegorocznej edycji festiwalu piosenki turystycznej, jak i jurorzy, którzy z uwagą przysłuchiwali się konkursowym prezentacjom , zauważyli renesans tekstów związanych z turystyką. Podczas poprzednich festiwali, piosenka turystyczna często występowała wymiennie z poezją śpiewaną czy piosenką autorską. W tym roku dominowała tematyka turystyki, zwłaszcza turystyki górskiej, co jest kwintesencją Yapy."
Główną nagrodę zdobyła Basia Beuth, wokalistka z Opola - turystyczna poezja śpiewana.
Janusz
krajka
 
Posty: 144
Rejestracja: 2007-09-11, 13:24
Miejscowość: Łódź

Wróć do Piosenki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości