Awaria i co dalej

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

Awaria i co dalej

Postprzez andy » 2009-10-19, 15:50

Wróciłem z urlopu , a stronka nie działa. Jak się okazało nasz serwer goni resztkami sił i zdarzają się mu takie chwile zadumy. Albo musimy się z tym pogodzić ( do czasu większych inwestycji w nowy serwer ) albo przenieśmy stronkę na jakiś komercyjny serwer. Pytanie do Prezesa skierowałem - czekamy na decyzje. Koszty takiej administracji powinny się zamknąć w 10 zł. miesięcznie. Serwery komercyjne posiadają liczne zabezpieczenia, łącznie z agregatami na wypadek braku zasilania, może warto rozpatrzyć taką przeprowadzkę.
Na razie na urlop się nie wybieram.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez damianos » 2009-10-19, 17:21

HE HE A JA MYŚLAŁEM ŻE ZAWIRUSOWAŁEM KOMPUTER I DLATEGO NIE DZIAŁA. FAKTYCZNIE STRONKA POROZRASTAŁA SIĘ OD SWOJEGO POWSTANIA I MOŻE CZAS NA ZMIANY. PROSIMY O INFORMACJE W PRZYPADKU JAKIEJŚ "ZRZUTKI" NA SERWER :-)
damianos
Awatar użytkownika
damianos
 
Posty: 186
Rejestracja: 2007-05-03, 17:02
Miejscowość: Mielec

Postprzez Bogdan » 2009-10-19, 20:04

e tam będziemy kombinować, ..... chyba, że wybierzesz się w podróż dookoła świata! ;-)
Awatar użytkownika
Bogdan
 
Posty: 28
Rejestracja: 2008-07-22, 00:19
Miejscowość: Tarnów

Postprzez Oliwka » 2009-10-20, 20:52

:-> Damianos -ja również jestem ZA.

[ Dodano: 2009-10-20, 21:55 ]
:-> ...chcę tylko dodać,że nigdzie nam tak dobrze nie będzie jak tu gdzie jesteśmy.......Pozdrowienia dla Admina.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez damianos » 2009-11-15, 22:14

NO I ZNÓW AWARIA, NO I ZNÓW CO DALEJ?
damianos
Awatar użytkownika
damianos
 
Posty: 186
Rejestracja: 2007-05-03, 17:02
Miejscowość: Mielec

Re: Awaria i co dalej

Postprzez andy » 2010-09-07, 19:50

minął prawie rok i stało się - mamy bezpieczne miejsce w cyberprzestrzeni. :-)
Teraz czeka nas krótki okres przejściowy, tzn. trzeba się przyzwyczaić że to co było w tym miejscu jest w innym, ale szukajcie a znajdziecie. Oglądnijcie swój profil bo może tzreba coś uzupełnić, poprawić. W najbliższych dniach uruchomimy też wszystkie prywatne galerie rozproszone teraz po serwerze powiat.mielec.pl oraz zachowamy stary adres jako główny i automatyczny. Adres klub carpatia.pl będziemy wykorzystywać do tworzenia galerii klubowiczów i innych pomocniczych spraw.
Obecne forum jest skokiem w nowoczesność, a komercyjne miejsce na jednym z pierwszoligowych serwerów na świecie gwarantuje nam bezpieczeństwo, że to co mamy na stronce nie zginie pewnego poranka.
Znów działa galeria zdjęć pojedynczych , zbiorowych i załączniki więc nie będzie problemów z przesłaniem czegoś większego dla wszystkich.
W najbliższych dniach proszę kierować wszystkie uwagi i niedociągnięcia do mnie i do Radka (MTH) mam nadzieję że uporamy się z nimi szybko.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości