Co robimy w 2009 roku ?

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

Co robimy w 2009 roku ?

Postprzez halny jurko » 2008-12-10, 15:38

Mamy grudzień, więc najwyższy czas by dopiąć i wkrótce zamieścić na naszej stronce Kalendarz imprez na 2009 rok. Na ostatni posiedzeniu Zarządu klubu omawialiśmy różnorakie propozycje imprez. Ale pamiętać musimy, że rok przyszły będzie rokiem szczególnym, gdyż przypada w nim 15 rocznica założenia klubu, 10 rocznica nawiązania współpracy z KST Stara Lubovna. Także w przyszłym roku po raz 10 odbędzie się nasza akcja „Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa PTT”.
Co jeszcze ? A no właśnie. We wrześniu będziemy organizatorami kolejnego spotkania oddziałów PTT (inna nazwa : Dni Gór PTT), które ma się odbyć w Bieszczadach.
Zwracam się do Was koleżanki i koledzy o włączenie się do działań organizacyjnych naszych imprez. Pomoc będzie potrzebna. Pomysłów pojawia się sporo, ale z ich realizacją już jest gorzej.
Zapoznajcie się z propozycjami akcji które mogą pojawić się w naszym kalendarzu :
Styczeń
- Rajd do Leszka (24.o1.) (piesza, narciarska -kontynuacja przerwanej dwa lata temu akcji)
- Rajd do Buczyny (piesza, narciarska)
Luty
- amatorskie mistrzostwa Mielca w narciarstwie (w Krynicy)
- weekend narciarski
- zawody w biegach narciarskich
Marzec
- biwak zimowy
Kwiecień
- Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa
Maj
- Rajd „Karpatia” (tydzień na Słowacji)
- majówka w Buczynie (nowość , pomysł Andrzeja)
Czerwiec
- „Nocna górska wyrypa”
- kajaki na Wieprzu (tym razem ja organizuję)
Sierpień
- Rajd Przyjaźni Bieszczadzkich (być może na Ukrainie)
Wrzesień
- Dni Gór PTT (Bieszczady)
Październik
- „Jesień dla wytrwałych” (Tatry - Słowacja)
- 10 - lecie współpracy z KST Stara Lubovna (co i jak do przemyślenia)
Listopad
- 15 lat „Carpatii” (jakieś imprezy , prelekcje,wystawy, koncerty itp. w Mielcu)
- XV Rocznicówka (w górach)
Grudzień
- „Zimówka-grudniówka”

To tyle jeśli chodzi o imprezy które mi „wpadły i utkwiły” w głowie. Czekam na komentarze, kolejne propozycje lub głosy krytyczne.
Nie bójcie się pisać. Każdy głos może być ważny. Na koniec miesiąca Kalendarz Imprez 2009 musi być gotowy.
Ostatnio edytowany przez halny jurko 2008-12-17, 12:12, edytowano w sumie 2 razy
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez damianos » 2008-12-16, 21:24

CZOŁEM WSZYSTKIM KLUBOWICZOM, OSTATNIO MAŁO CZASU POŚWIĘCAŁEM NASZEJ STRONCE Z PRZYCZYN OSOBISTYCH- PO PROSTU JUŻ "ŚPIĘ W BUTACH"- LADA MOMENT PRZYJDZIE MI NA ŚWIAT PRZEDSTAWICIEL KOLEJNEGO POKOLENIA GÓRSKICH WĘDROWCÓW. MAŁA SUGESTIA JURKO ODNOŚNIE KALENDARZA: MOŻE TRADYCYJNĄ GRUDNIÓWKĘ ZIMÓWKĘ PRZENIEŚĆ NA STYCZEŃ, GLOBALNE OCIEPLENIE POWODUJE ŻE JUŻ TRZECI GRUDZIEŃ MAMY BEZ ŚNIEGU A "STYCZNÓWKA- ZIMÓWKA" TEŻ BRZMI NIEŹLE A PRZYNAJMNIEJ NA STYCZEŃ JEST JAKAŚ NADZIEJA NA ŚNIEG CO TAKIEJ WYPRAWIE MOGŁOBY NADAĆ WŁAŚCIWEGO UROKU. CO WY NA TO ? CZEKAM NA OPINIE, TAKŻE TE KRYTYCZNE ALE OSOBIŚCIE W STYCZNIU ODERWAŁBYM SIĘ NA CHWILĘ OD PAMPERSÓW I GDZIEŚ WRESZCIE WYSKOCZYŁ W GÓRY ;-) :lol:
damianos
Awatar użytkownika
damianos
 
Posty: 186
Rejestracja: 2007-05-03, 17:02
Miejscowość: Mielec

Postprzez E.Wawryniuk » 2008-12-17, 09:27

A co na to "oderwanie" żona)))))))))))))))))) :mrgreen: ?
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

Postprzez Oliwka » 2008-12-17, 09:51

:-> GRATULACJE dla DAMIANOSÓW -może trzeba będzie pomyśleć o dziale na stronie pn "pociechy carpatczyków"???? - a od papmpersów to tak szybko się nie odrywa- chyba ,że myślisz o styczniu 2010 :-D Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2008-12-17, 16:13

Damian na tegorocznej grudniówce, był śnieg:), w gorcach juz jest sporo śniegu, bałwany dobrze na łąkach się trzymają bo mrozu nie jest mało:), a w styczniu znajde troche czasu to wstawie zdjątka to zobaczysz że nie oszukuje i że w grudniu w górach jest śnieg:). Niemniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie by w styczniu zrobić kolejną impreze pod hasłem STYCZNIÓWKA:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez Darek Wawryniuk » 2008-12-17, 19:55

Bałwany zawsze dobrze trzymają się..W styczniu też bywają niezłe bałwany. :mrgreen:
Darek Wawryniuk
 
Posty: 48
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 06:48
Miejscowość: Dębica

Postprzez damianos » 2008-12-17, 20:43

W TAKIM RAZIE NIECH TRADYCJI STANIE SIĘ ZADOŚĆ- SKORO BYŁ ŚNIEG TO POZOSTAŃMY PRZY GRUDNIU, A STYCZEŃ POZOSTAWMY NA NARTY. W PRZYSZŁYM ROKU JUŻ NIE ODPUSZCZĘ, CHOĆBYM MIAŁ TARGAĆ MAŁĄ W NOSIDLE :mrgreen: .GRAŻYNKO POMYSŁ Z "POCIECHAMI CARPATCZYKÓW" WYDAJE MI SIĘ CAŁKIEM CAŁKIEM... ;-)
damianos
Awatar użytkownika
damianos
 
Posty: 186
Rejestracja: 2007-05-03, 17:02
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2008-12-17, 23:57

Ale nikt nie mówi że nie można zrobić STYCZNIÓWKI - ZIMÓWKI, ja jestem jak najbardziej za :-)
Im więcej imprez tym lepiej:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez szymek » 2008-12-19, 12:07

a przy okazji posiedzenia ZG w Krościenku, nie wybralibyście się w Pieniny? ja będę chyba z moją bielską "młodzieżą" :)
Szymek Baron
Awatar użytkownika
szymek
 
Posty: 79
Rejestracja: 2007-04-20, 17:49
Miejscowość: Bielsko-Biała

Postprzez George » 2008-12-25, 23:41

Prawdopodobnie będzie w Krościenku kilka osób z Tarnowa, więc możemy "połączyc siły" ;-)

Pieniny zimą ładne są... oj ładne ;-)
Awatar użytkownika
George
 
Posty: 308
Rejestracja: 2007-05-17, 19:15
Miejscowość: Kraków-Tarnów


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości