NIEWIDZIALNA RĘKA w CARPATII

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

NIEWIDZIALNA RĘKA w CARPATII

Postprzez E.Wawryniuk » 2007-09-27, 06:16

Odwiedzam sobie dzisiaj stronę Carpatii i zatkało mnie? Przeżyłam lekki wstrząs ranny, który pobudził mnie od razu do rozpoczęcia dnia w mojej nudnej pracy. "Niewidzialna ręka" wróciła-pomyślałam sobie :mrgreen: Przypomniały mi się czasy teleranków i Bolka i Lolka. Niewidzialna ręka zawsze wiedziała co zrobić A co zrobiła tymczasem? Umieściła moje zdjęcie na stronie. Teraz po zalogowaniu wiem kim jestem)))))))))). Dziękuję niewidzialna ręko !))) ;-) Czuwaj nade mną tak dalej. :lol:
PS Tylko kolega z pracy popsuł mi humor bo zapytał dlaczego WSZYSCY mają takie ładne zdjęcia a ja takie )))))))))). No cóż -bo WSZYSCY są ładni - prosta odpowiedź ;-)
Ostatnio edytowany przez E.Wawryniuk, 2007-09-27, 10:28, edytowano w sumie 1 raz
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

faje foto

Postprzez halny jurko » 2007-09-27, 10:33

Eeeeee - Eeeela - fajne masz foto.
Tylko ty jedna z wszystkich posiadaczy fotek jesteś w ruchu.
I wiadomo, że lazisz po górkach, bo wlaśnie widzimy, że idziesz na Lysą w Górach Ćergov.
Ale muszę wyjaśnić - "Niewidzialna ręka to - niestety nie ja".
Ale jeśli masz fajną fotkę , która by ci pasowala na stronkę, to przeslij ją. Może być też taka z I Komuni Św.
PS
Wszyscy pozostali także mogą przeslać swe fotki do Andrzeja "Andy" z prosbą o umieszczenie przy nicku. Można to także zrobić samodzielnie. To też nic nie kosztuje i nie boli.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez E.Wawryniuk » 2007-09-27, 10:53

Ale mnie się podoba to fotka. A że mój kolega nie ma gustu to jego sprawa :shock:))) ( on zawsze jest złośliwy)))))) Jurek, ty od razu bierzesz się do wyjaśnień, nic w Tobie tajemniczości)))))))))))
Pozdrawiam
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

Postprzez andy » 2007-09-27, 12:48

Cieszę się ,że Ci się podoba to ostre maszerowanie - mnie też.
A fotki zmieniamy zależnie od nastroju, Boguś jest w tym liderem. Jak jest ciepło to on pod wodospad, jak zimno to na słonko. Aktualnie opiera się o jakąś skałę.
Tylko ja nie mogę skończyć tej kanapki z Turii Polany.
Pozdrowienia od "niewidzialnej ręki"

To ja trener drugiej klasy Jarząbek
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-09-27, 14:25

Elu nie Ty jedna byłaś zdziwiona dzisiejszego ranka,bo Mariusz też pokazał swoja twarz :lol:
Może to zmobilizuje innych,Mario 1313 potrzebujesz pomocy :?: :lol: :lol:
Andrzej fotkę wybrałeś fajną,mnie też się podoba,zupełnie nie rozumie tego Twojego kolegi :-)
Ja trochę zmieniłem swoich fotek,ale na razie na Kopcu Kościuszki jest mi dobrze i do pierwszych śniegów tam zostaję ;-) .Pozdrawiam.
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Re: NIEWIDZIALNA RĘKA w CARPATII

Postprzez krajka » 2007-10-04, 13:35

E.Wawryniuk napisał(a):Przypomniały mi się czasy teleranków i Bolka i Lolka. Niewidzialna ręka zawsze wiedziała co zrobić.


Hej, fotka jest :-) OK
A akcja NR to Tytus, Romek i A'tomek - to jest komiks :!:
Janusz
krajka
 
Posty: 144
Rejestracja: 2007-09-11, 13:24
Miejscowość: Łódź

Postprzez Mario_1313 » 2007-10-09, 18:06

krajka napisał(a):A akcja NR to Tytus, Romek i A'tomek - to jest komiks :!:


Akcja :Niewidzialna ręka" nie została zapoczątkowana przez Tytusa, Romka i A`Tomka. Najpierw ukazała się w 'Świecie Młodych"(to była gazeta !!!), później zajęła się nią TVP (Ekran z Bratkiem i Teleranek). Papcio Chmiel (autor komiksu), aby być "trendy" wplątał przygody bohaterów w tę akcję.

Pozdrawiam ;-)

"Niewidzialna ręka to także ty" :-D :-D (wyniosła 2 tony węgla z komórki babci Frani, ale nie wiadomo dokąd !)
Awatar użytkownika
Mario_1313
 
Posty: 100
Rejestracja: 2007-05-21, 21:15
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-10-10, 10:03

Widzisz Ela jaki temat wywołałaś? Historyczny.

Ja teraz już nie wiem co było pierwsze jajko czy kura. Ale Mario pisze z takim przekonaniem że chyba wie co mówi.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez E.Wawryniuk » 2007-10-10, 11:03

)))))))))))) słuchaj, sama jestem zaskoczona ale ja pamiętam "Niewidzialną Rękę" z Teleranka , komiksów nie czytałam i nie czytam bo tego nie cierpię tak że Mario chyba ma rację :mrgreen:
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

Postprzez Oliwka » 2007-10-10, 18:36

Mario 1313 tak!!! niewidzialna ręka to TELERANEK -oj daaawno to było ,Elu W. -maleńka byłaś..masz dobra pamięć.Nawiasem mówiąc ,każdemu od czasu do czasu przydałaby się taka niewidzialna ręka /która tylko dobrze robi to oczywiste/,a jeszcze do tego czapka niewidka,siedmiomilowe buty i stoliczek co to sam się nakrywa ;-) Pozdrawiam wszystkich Oli.

[ Dodano: 2007-10-10, 19:39 ]
no przecież jeszcze latający dywan !!!!! ile oszczędziłoby się :-> na paliwie !!!! Pozdr.Oli.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez E.Wawryniuk » 2007-10-11, 08:30

no to fakt zbyt duża nie byłam, ale może dlatego tak pamiętam Niewidzialną Rękę, bo razem z koleżanką bawiłam się w tą akcję. Sąsiadce robiłyśmy tzw. dobre uczynki))))))))))))))))było trochę śmiechu i zabawy :lol:
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica

Postprzez swistak » 2007-10-11, 13:40

Mario_1313 napisał(a):
krajka napisał(a):A akcja NR to Tytus, Romek i A'tomek - to jest komiks :!:


Akcja :Niewidzialna ręka" nie została zapoczątkowana przez Tytusa, Romka i A`Tomka. Najpierw ukazała się w 'Świecie Młodych"(to była gazeta !!!), później zajęła się nią TVP (Ekran z Bratkiem i Teleranek). Papcio Chmiel (autor komiksu), aby być "trendy" wplątał przygody bohaterów w tę akcję.

Pozdrawiam ;-)

"Niewidzialna ręka to także ty" :-D :-D (wyniosła 2 tony węgla z komórki babci Frani, ale nie wiadomo dokąd !)



Zgadza się - NR to Świat Młodych - nawet wysłałem tam meldunek z akcji :-)
A wniesienie węgla starszym osobom nie było czymś śmiesznym - bo to były czasy noszenia wody do domu, rąbania drewna i wielu trudnych dla osób starszych czynności.
Ale udział T+R+A całej akcji dał ostry PR.
Ludzie ŚM kosztował wtedy ---- 30 groszy :-)
marcys
z mazowsza
swistak
 
Posty: 25
Rejestracja: 2007-10-09, 09:01

Postprzez andy » 2007-10-11, 14:21

Ela ty też nosiłaś węgiel?
i wysyłałaś meldunki z akcji?
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pocisk » 2007-10-11, 16:44

swistak napisał(a):to były czasy noszenia wody do domu


Te czasy już pamiętam pewnie dlatego ża sam nosiłem wode do domu, pamiętam że studnia była ( i chyba dalej jest) na końcu bloku i zawsze była do niej kolejka.
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez E.Wawryniuk » 2007-10-12, 05:52

Nie Andy, węgla nie nosiłam,))))))))))))))))))) ale jakieś prace porządkowe wykonywałam, a co do meldunków to coś tam było ale pamiętam jak przez mgłę, nie wiem czy nie było takich książeczek, czy coś w tym rodzaju, do których wpisywało się zrobione dobre uczynki i później wysyłało. A może coś mi się tylko wydaje?)))))))))))))) :mrgreen:
Ela W.
Awatar użytkownika
E.Wawryniuk
 
Posty: 34
Rejestracja: 2007-09-18, 07:01
Miejscowość: Dębica


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości