Wakacyjne szkolenie cd

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

Wakacyjne szkolenie cd

Postprzez andy » 2007-08-14, 13:29

Ponieważ wszystko wskazuje że w przyszłym tygodniu będę mógł w jakimś dniu wygospodarować trochę czasu po południu 17 - 19. Może są chętni na szkolenie w zakresie posługowania się stroną, posty, pw , grafika, ftp, itp.
Ponieważ wrzesień zapowiada się bogato myślę że następne szkolenie mogę zorganizować gdzieś w połowie października. ( może na jakiejś większej sali dla wszystkich ? )

Na dzień dzisiejszy chcę zapytać czy są chętni i w jaki dzień.
Ponieważ wyjeżdżam teraz do Lwowa odezwę się do wszystkich którzy się wpiszą dopiero w poniedziałek 20- tego i zakładam że jeżeli będziecie chętni na poniedziałek to ja też się dostosuję.
Pozdrawiam "głodnych wiedzy"
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-08-21, 17:42

Ponieważ głodnych wiedzy nie widzę szkolenia nie budiet.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-08-29, 17:13

A porozmawiam sobie trochę ze sobą.

Przypominam tym którzy mają ochotę umieścić swoją galerię zrobioną Jalbumem, a nie mają własnego miejsca na serwerze, że mogą to zrobić na serwerze carpatii. Zakładając tam właśnie swój katalog. Uzytkownik i hasło jest powszechnie znane w klubie i należy tylko zapytać kogoś kto chodził na szkolenia lub interesował się tematem. Np. Bogusia, Gosię, Pchełkę, Ewika, Łukasza, Jurka ..........

Prace nad stroną statyczną zawierającą, uzupełnienie naszego forum trwają i są na ukończeniu. W związku z tym jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co do jej zawartości proszę o kontakt, bo potem będzie za poźno.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-08-29, 17:52

czy możemy porozmawiać troszeczkę na gulaszu? może uda mi się umówić na lekcje indywidualne ? ;-)
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-08-30, 07:37

Będziemy w sobotę rano w Starej Lubownej, ale nauka piosenek idzie kiepsko.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości