Witam

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

Witam

Postprzez Mirmil » 2007-06-05, 12:52

Ale jaja!
Klub nie dosc,ze ma strone(ktora u mnie nie cala sie otwiera),to jeszcze takie fajne forum!
wot amerika!
Pozdrawiam !

Mirmil

ps.a w kwestii formalnej,to czy bedzie dzial GIELDA,czyli "kupie,sprzedam,zarobie"? :)
skad przychodzil,kto go znal...
Awatar użytkownika
Mirmil
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-05, 02:52
Miejscowość: Mielec / USA

Postprzez halny jurko » 2007-06-05, 13:34

Witaj Mirmił
Nooo u nas ameryka (nie tylko u ciebie - choć nie wiem czy aktualnie jesteś w Europie, Ameryce czy może w Afryce). Już zaistniałeś u nas w gelerii fotograficznej na fotkach z Ukrainy a teraz się zarejestrowałeś. mam nadzieję, że będziesz zaglądał do nas częściej.
Czy będzie giełda ? Może gdy będzie taka potrzeba, a narazie jeśli chcesz coś zaoferować do sprzedania to możesz to zrobić np. w temacie sprzęt. (hej , a czy jest taki?). ja gdy miałem do odstąpienia mapę to napisałem o tym w temacie Mapy i znalazł się chętny.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2007-06-05, 14:59

ha ha ha ale wiesz Mirmił za każdego posta 5 euro do skarbonki Klubowej(dla nie wtajemniczonych Mirmił za wszelaką "pomoc" i nie pomoc chciał 5 euro na Ukrainie i pod koniec wyjazdu każdy się już nauczył że nie ma nic za darmo:))

PS Kupić, sprzedać zarobić??:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez Mirmil » 2007-06-05, 17:55

Wlasnie w poszukiwaniu zdjec z wyjazdu na ukraine trafilem na to forum.
Niezle sie wam chyba nudzi w pracy,skoro tyle na forum piszecie :)
Ja na razie jeszcze za oceanem,ale juz za 2 tygodnie bede a Mielcu.Mam nadzieje,ze uda mi sie przyjsc na spotkanie klubowe.
Slyszalem ,ze szykuje sie powtorka z rozrywki,czyli kolejny wyjazd na Ukraine.Kiedy dokladnie?Tym razem ktore pasmo?W adidaskach mozna jechac?
A co do tych 5 euro,to gdzies mam zapisane,ile mi kto wisi :).
skad przychodzil,kto go znal...
Awatar użytkownika
Mirmil
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-05, 02:52
Miejscowość: Mielec / USA

Postprzez Pchełka » 2007-06-05, 18:02

Dzikie Gorgany, więc o adidaskach zapomnij:), lepiej zakup kilka siekierek:), wyjazd 14-21 lipca, dokłade info jeszcze zamieścimy z Irkiem.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez Mirmil » 2007-06-05, 18:14

Dobra,dobra,na poprzednim wyjezdzie tez mialo byc dziko,a skonczylo sie tylko na niezidentyfikowanych objektach latajacych na niskim pulapie i "wudzie" z ogorasa :).
Kurcze,troche pozno ten wyjazd.Nie da sie go przesunac o 2 tygodnie wczesniej?
skad przychodzil,kto go znal...
Awatar użytkownika
Mirmil
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-05, 02:52
Miejscowość: Mielec / USA

Postprzez irek » 2007-06-05, 19:58

czołem wędrowcze! mam do sprzedania 5 euro za 6 euro,adidaski z przodu na odbicie z tyłu na hamowanie? Juz wiesz że szykują sie Gorgany, ogólnie jeszce nie wiemy jak, orientacyjnie wiemy gdzie i kiedy, wiemy że będzie miło. Szukam kogoś do niesienia rurek od namiotu.
Awatar użytkownika
irek
 
Posty: 86
Rejestracja: 2007-04-19, 16:23
Miejscowość: Mielec

Postprzez Mirmil » 2007-06-05, 20:21

Kurcz,Irek ze pamietasz takie rzczy jak rzezba bierznika moich adidaskow;).
Z checia bym pojechal,poprzedni wyjazd byl NIEZAPOMNIANY,super sie bawilem !
Niestety w tym roku w polowie lipca zaczynam juz wyprawe,wiec niestety nie bede chyba mial przyjemnosci niesienia rurek od namiotu.Ale milo,ze proponujesz:).



ps.a GPSa macie ? :-P
skad przychodzil,kto go znal...
Awatar użytkownika
Mirmil
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-05, 02:52
Miejscowość: Mielec / USA


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron