Gratulacje

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

Gratulacje

Postprzez andy » 2007-05-28, 09:04

Muszę pochwalić publicznie dzielnych 5-cioro klubowiczów, którzy jak widzicie poświęcając trochę swojego wolnego czasu urozmaicili zdjęciami swoich galerii naszą stronę.

Jak podreślałem na początku program, który tworzy galerię jest prosty w użyciu i każdy może się go nauczyć, ale jak zapewne powie Wam ta pierwsza "piątka" nic łatwo nie przychodzi i dopiero ta druga galeria robi się szybciej, a przy kolejnych można się już relaksować i bawić komentarzami.

Dziękuję dzielnej piątce i mam nadzieję, że jeśli się ktoś do Was zwróci z prośbą o pomoc w tworzeniu galerii - to pomożecie.
Ja też postaram się pomagać następnym chętnym.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-05-28, 09:50

Proszę innych, którzy komentują bieżące galerie o prowadzenie dyskusji pod konkretną galerią, a nie w zbiorczych imiennych galeriach ,które są u góry kategorii.
Dzięki temy wasza dyskusja będzie czytelna , bo powiązana z tą konkretnie wyprawą.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-05-28, 19:20

Bardzo chętnie służymy pomocą w zakładaniu galerii,wcale to nie jest trudna sprawa,tylko trochę wytrwałosci a pózniej to już tylko przyjemna zabawa.Tak po 3 galerii już nie ma problemu. :lol: Jeżeli ta strona ma funkcjonować to musimy ją tworzyć wszyscy.
Tyle jest pięknych miejsc wartych pokazania , wcale nie wymagających dalekich wypraw ,znajdujących się w naszym rejonie.Moim znajomym ,mnie zresztą też,bardzo podobała sie galeria Andriuszy z cerkwiami Beskidu Niskiego i jadąc np. w Beskid Niski już mamy miejsca warte zobaczenia.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2007-05-28, 22:51

Wystarczą tylko dobre chęci, ale jak ktoś potrzebuje wskazówek to nie ma problemu służę pomocą, choć nie wiem czy jestem w stanie dorównać Andrzejowi, Wielkie dzięki Andrzeju za pomoc :-)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości