Pytanie do administratora stronki

Posty na różne tematy

Moderator: halny jurko

Pytanie do administratora stronki

Postprzez GOSIA » 2007-05-14, 11:45

Witam!
mam takie skromne pytanko :oops:
Dotyczy ono działu "aktualne warunki górskie" - czy nie można zrobic go w ten sposób, że klikam na dział i sa tam np. linki do Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej lub strony TOPR - warunki atmosferyczne w Tatrach lub strony GOPR itp. W ten sposób każdy kto odwiedzi stronę Carpatii i chce sprawdzic pogodę będzie na bieżąco z panującymi warunki atmosferycznymi i nie musi szukac dalej.
No.....chyba że idea tego działu jest inna, sami go tworzymy i opisujemy własne spostrzeżenia, to OK.
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez MTH » 2007-05-14, 12:51

Gosiu zrobione :mrgreen:
Awatar użytkownika
MTH
Administrator
 
Posty: 28
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-12, 07:49
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-05-14, 13:28

Myślę że o coś takiego Ci chodziło. Piszcie jakie jeszcze są dobre serwery z pogodą, która się sprawdza, to dopiszę do tej linkowni.

Kategoria aktualne warunki górskie jest pomyślana głównie do do informowania: " byłem , czy jestem tu i tu jest fajna pogoda lub uważajcie bo jest źle itp."
Ale nic nie stoi na przeszkodzie by u góry danej kategorii była linkownia do pogody, którą można znaleźć na innych stronach profesjonalnych serwerów pogodowych.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez GOSIA » 2007-05-14, 15:26

Jestem pod wrażeniem szybkości działania naszych administratorów :-) Dokładnie o czymś takim myślałam by wchodząc na temat "pogody", można od razu sprawdzić co się aktualnie dzieje w danym regionie, czy pada czy świeci słońce.......Sądzę, że takie rozwiązanie tego działu będzie pomocne dla wszystkich odwiedzających naszą stronę. Wielkie dzięki!
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez MTH » 2007-05-15, 10:49

Czas reakcji - 66 min ;)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
MTH
Administrator
 
Posty: 28
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-12, 07:49
Miejscowość: Mielec


Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron