Stronka KTS Stara Lubovna

Dział widoczny tylko dla klubowiczów :)

Moderator: halny jurko

Stronka KTS Stara Lubovna

Postprzez andy » 2008-01-31, 00:00

Nie wiem czy wszyscy zauważyli, że nasi przyjaciele ze Starej Lubownej zmienili stronkę www swojego klubu. ( Link znajduje się na stronie głównej ).
Strona moim zdaniem bardzo ładna i widać, że czuwa nad nią chyba Pavel Mrug bo szybko po każdej ich imrezie pojawia się informacja i galeria ( choć Boguś to u nas robi szybciej :-) ).
Nie mają natomiast - zauważyłem żadnych komentarzy do imprez. Napisałem zatem skromne pozdrowienia do imprezy na której byliście w Sylwestra i nazajutrz miałem odpowiedź ( na stronce ) mile zaskoczonego Pavła. Może w wolnej chwili napisze tam ktoś z naszego klubu - zwłaszcza jeśli był na spotkaniu z nimi.
Myślę, że wtedy i Oni będą pamiętać o nas i odwiedzą nas częściej w cyberprzestrzeni.
Pozdrowionka
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Strugała Henryk » 2008-02-01, 22:12

Ostatnio kilka razy oglądałem stronę naszych Przyjaciół zza miedzy (no bo bez granic). Zwłaszcza fotogalerię głównie dotyczącą wspólnych imprez. Miłe wspomnienia. :lol:
Pozdrowienia.
StHeniu
Strugała Henryk
 
Posty: 5
Rejestracja: 2008-01-24, 20:51
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2008-02-02, 01:44

To fajnie, ale wpisz się na ich stronie. Pavel dobrze zna Polski to zrozumie, a bedzie to dla nich napewno miłe.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Tylko dla klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości