spotkanie Carpatia Mielec - KST Stara Lubovna

Dział widoczny tylko dla klubowiczów :)

Moderator: halny jurko

spotkanie Carpatia Mielec - KST Stara Lubovna

Postprzez halny jurko » 2007-06-11, 16:18

Po przeanalizowaniu kalendarzy imprez KST Stara Lubovna, KST i MKG Carpatia,
6 czerwca napisałem do naszych kolegów ze Starej Lubovni e-list z propozycją, by spotkanie członków naszych klubów w naszym mieście zorganizować w terminie 13-15 lipca, lub tydzień później.
Dziś napisał do mnie prezes Jano Kunak i poinformował, że akceptują ten pierwszy termin a co do szczegółów to bedziemy ustalać je na bieżąco.
Tak więc musimy przygotować się na tę wizytę.
Czekam na propozycje i deklarację współpracy w zorganizowaniu pobytu Słowaków.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2007-06-11, 17:47

Jak najbardziej pisze się do pomocy, tylko z przykrością musze poinformować że kilku klubowiczów wybiera się na Ukrainę, która rozpoczyna się 14 lipca, więc hmm będziemy mogli uczestniczyć tylko w piątkowym powitaniu:(, myślę, że na spotkaniu w czwartek moglibyśmy wspólnie pomyśleć o przygotowaniach, więc apel do zarządu oraz wszystkich chętnych do pomocy by w czwartek pojawili się z licznymi dobrymi pomysłami:)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-13, 10:31

Ja proponuję miejsce biwaku na Przyłęku.
W planie Watra z gotowanymi daniami przy ognisku tudzież broziaki lub chleb żytni.
Spanie na sianie w stodole, namioty i gazdówka.
Wypady rowerowe dla gości - musimy tylko zgromadzić swoje rowery by posadzić gości i objechać z nimi jakąś leśną trasę. Basen w Cmolasie może służyć zamiast jeziora. Można załatwić jakiegoś busa lub zabazować na prywatnych autach.
Dla chętnych konie w Świerczowie - może których ze Słowaków chce pojeździć?
Skansen w Kolbuszowie to może oprawadzać Ewa.
Jak na trzy dni to chyba więcej nie bardzo się da zmieścić.
Gdzieś dalej to chyba szkoda ich ciągać ?
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-06-13, 13:22

dzięki Andrzeju za zaproszenie- już cieszę sie na to spotkanie, bardzo lubię Waszą gazdówkę.Ale zamieszanie będzie spore, postaramy się pomóc ile sił.
8-) A to danie z kociołka już mi pachnie.... :-P
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-06-13, 14:22

Andrzeju propozycji dużo jak na 3 dniowe spotkanie,ja również służę pomocą.Mam nadzieję,że tym razem nasi przyjaciele ze Słowacji przyjadą na pewno,My wiele razy bywaliśmy na Słowacji i zawsze spotykaliśmy się z serdecznym przyjęciem.
Broziaki ,chleb żytni-dobry pomysł,bo Słowacy mają swój rewelacyjny zresztą gulasz,na który jesteśmy corocznie zapraszani a my do tej pory nie mielismy większego pomysłu na jakiś regionalny przysmak.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-06-14, 06:32

Witam :-D -dla trójki Słowaków mam rowery !!!!pewne.A skoro o rowerach mowa-myślę,ze dzisiaj na zebraniu Bogus , Andrzej lub Mirerk zaproponuje jakąś ciekawa traskę-toć głowni pedałowi w Carpatii i wiedzą na jaki szlak trafić. Pozdrowienia dla pedałowiczów i całej reszty Oli

[ Dodano: 2007-06-14, 14:16 ]
Joa-chciałabym pomóc,czyli w domu przygotować cos co pasowałoby do Twojego "zestawu sniadaniowego" i przywieźć gotowca na imprezę. Jesli masz wymyslone menu to prosze o działkę dla mnie do zrobienia.Zebranie bedzie dobrą okazją do porozmawiania o szczegółach.Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-14, 15:43

Przed trzema dniami umieściłem informację o wizycie Słowaków na naszej ziemi. Ani to długi ani krótki czas na przemyślenie i sprawdzenie czy można w tym czasie brać udział w ugoszczeniu gości.
Więc czekam na deklaracje , kto , co i jak.
Szkoda, że Pchełka i Irek w tym terminie organizują wyjazd w Gorgany, ale wrecz niemożliwym sie staje zarezerwować termin wolny dla wszystkich. Przyznaję, że musiałem ludzi z S.Lubovni przycisnąc do muru i w pewien sposób narzucić im terminy (dwa do wyboru mieli), bo gdyby sami mieli wybrać to pewnie byśmy ich w tym roku nie gościli.
Widzę, że można liczyć na Joasię i Andrzeja (i ich chatę), Olivkę, Eliko, Bogusia.
Kto jeszcze ?????
Czasu i dużo (miesiąc) i mało.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-19, 20:24

Isteje mozliwość za parę złotych " dosłownie " załatwić kapelę Władka Pogody ( 7-8 osób) z Huciny na wieczorne ognisko na Przyłęk i pograć i pośpiewać Słowakom w ludowym naszym stylu. Czy drążyć temat dalej czy odpuszczamy ?
Zamek w Baranowie jeżeli chcecie myślę że mogę złatwić za darmo.
Pozdrawiam
Dzięki Jurko za mapy
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-19, 20:38

Temat należy drążyc. Lepiej mieć więcej atrakcji w rezerwie niz nie mieć niczego. Dlatego nawiąż kontakt z kapelą i rozeznaj sprawy na zamku. Deptuła (były marszałek) tez mówił coś o ognisku w parku zamkowym w Przecławiu (że niby może to załatwic). Muszę do niego wpaść na rozmowę, gdy będę wiedział ilu tych Słowaków przyjedzie.
Ostatnio edytowany przez halny jurko, 2007-06-19, 20:39, edytowano w sumie 1 raz
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-07-05, 19:19

Halo, jakiś zastój na forum!!!!
Już niedługo zjawią się u nas Słowacy(na razie nie odwołali spotkania ;-) .Zdecydowanie musimy zamówić lepszą pogodę , bo inaczej nie uda się kociołkowa potrawa ( widziałam dzisiaj zakup Andy'ego). Noo, dobre jest takie jedzonko :-P
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-07-12, 12:55

Muszę sprostować.
Stodoła była w planie już dawno.
Cieśla
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-07-12, 14:11

Szanowni HATARZY chatki w Przyłęku. Ja niczego nie będę nakazywał. To jak sie "zaprezentujemy" zależy od nas wszystkich. Wielkie wam dzięki za to co już i za to co jeszcze zrobicie.
Dziś w klubie uradzimy, co i jak. Ja mam do dyspozycji 9-osobowego busa na sobotę (Renault od Sebastiana), dokonałem też małych zakupów produktów spożywczych.
Dziś o 18,30 kto żyw i kto może przyjść, niech się zjawi w "schronie".
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Tylko dla klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości