Ślub w Carpatii

Dział widoczny tylko dla klubowiczów :)

Moderator: halny jurko

Ślub w Carpatii

Postprzez halny jurko » 2007-06-11, 16:06

Chciałbym poinformować, że 23 czerwca 2007 roku odbedzie się ślub Sabinki Czapigi i Wojtka Łachuta. Swatką w tym związku była ....Carpatia.
Kilka osób z naszego klubu będzie bawiło się na przyjęciu, ale myślę , że pozostali (jeśli nie wyjadą gdzieś w plener) powinni zjawić się w wyznaczonym miejscu (gdzie napiszę później) i pokazać, że jesteśmy z nimi w tych ciężkich chwilach i że pamiętamy o nich i o wielu innych sprawkach.
Tak więc sprawdzcie czy macie czas w sobotę wieczorem (nabożeństwo o godz. 16 w kościele Ducha Św. na Borku). I bądzcie czujni.
Wasz prezesunio .
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez GOSIA » 2007-06-13, 10:57

To juz chyba drugie weselicho w ostatnim czasie w Carpatii. Rok temu był ślub Pokrzywy i Mai. Zbyszek sprezentował Młodej Parze świetną bramę - namiot rozstawiony na środku ulicy, butla do gotowania i grzane wino na poczęstunek!!!
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-15, 17:59

UWAGA !!! UWAGA !!!
Na wczorajszym klubowym spotkaniu w "schronie" ustaliliśmy, że robimy bramę. Mamy też "oryginalne" podarki dla nowożeńców. Myślę , że brama "turystyczna" a więc wykonana z rozstawionego namiotu, kuchenki gazowej jest dobrym pomysłem. Czekam na wasze pomysły. Każdy klubowicz może przyjść do bramy. Mile widziane koszulki klubowe na grzbietach.
Po wszystkiemu mamy zaproszenie do Zbyszka na małe ognisko.
A i jeszcze jedno. Mam nadzieję, że nikt nie zdradzi i nie doniesie Sabince i Wojtkowi co szykujemy.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-19, 16:49

Uwaga - Uwaga !!!
Ślub już za 4 dni. Nic mi nie wiadomo by miał być odwołany.
Będąc w weeken na Słowacji , wspólnie ze Zbyszkiem dokonaliśmy przeglądu miejscowych kamieni i wybraliśmy. Pochodzą z Laboreckey vrchoviny ze zbocza góry Barankovec(566) nad Brezoveckom zatokom (sztuczny zbiornik Starina). Zbocze "prawie" leży w granicach Narodneho Parku Poloniny.
Potrzebne będą kolorowe wstążki, by owinąć kamyczki i worek cementu. Czym zrobic napisy na kamieniach ?
Potrzebna jest osoba, która potrafi posługiwać się kamerą i nakreci filmik z z akcji.
No i co z kwiatami ? Kupujemy czy ktoś na ochotnika zrobi super bukiet z polnych roślin ? Proszę o pisemne odpowiedzi. To pilne.
No i kto się ma zamiar zjawić ?
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-20, 21:08

No i fajnie - dzieki za odzew. W roku ubiegłym sam Zbyszek robił bramę to w tym roku będzie nas o 100 % więcej. Albo nikt nima zamiaru przyjśc, albo się wam niechce pisać.
Czy ktoś z was ma kamerkę cyfrową ???
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-20, 22:15

Ja mam
Sabinki nie znam, Wojtka również, ale bramę mogę pomóc robić. Wprawdzie o 18 muszę być już na uroczystosciach 25 lecia matury, ale o ile dobrze zrozumiałem brama ma być o 16 - to zdążę.
Będę jutro na spotkaniu w klubie to jka chcesz kamerę wcześniej to daj znać.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-06-21, 04:29

Prezes 100% to świetny wskaznik wzrostu aktywności czlonków carpatii.Kamery nie mam ,ale jakis fotoreportaż na stronę mogę zrobić.Co z kwiatami ,bo z tymi polnymi to może być problem.Pozdrawiam
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-24, 17:09

Wielkie dzieki składam wszystkim, którzy przyszli by zrobić "bramę". Tym co mieli na to ochotę a nie przyszli -też dziękuje(za chęci) ale mniej.
Serdeczniej ściskam w podzięce dłoń Reni i Zbyszka ( u których gościliśmy i mieliśmy bazę), Teresce "siódemce", Zbyszkowi "hyrniakowi" za muzykę, Bogusiowi za m. innymi foty i galerię, Łukaszowi za kręcenie filmiku.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Tylko dla klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość