Informacje bieżace na temat galerii

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Informacje bieżace na temat galerii

Postprzez andy » 2010-10-05, 14:44

Zakończyliśmy z Radkiem przenosiny galerii osobistych z serwera starego na nowy.
Można oglądać stare galerie w oryginalnej postaci oraz w nowej szacie ( nowa szata nie zawiera podpisów pod zdjęciami, jeżeli ktoś chce opisać stare zdjęcie to można ale trzeba to zrobić samemu )
Można tworzyć nowe galerie po staremu czyli programem jalbum , ale wysyłkę będzie trzeba realizować w inne miejsce ( podam hasła i login w częsci dostępnej tylko dla klubowiczów ) lub wysyłać samemu do nowej galerii - podam loginy i hasła indywidualnie każdemu kto ma już galerię oraz każdemu klubowiczowi który będzie chciał ( warunek opłacona składka klubowa u Jurka ) jest też propozycja dla sympatyków, którzy chcą mieć też swoją własną galerię na naszym serwerze klubowym, a niekoniecznie chcą być klubowiczami. ( ale myślę że jakaś symboliczna opłata typu "co łaska do żelazka" była by wskazana - pytanie do prezesa i zarządu? )
Proszę posprawdzajcie czy wszystkie wasze galerie się otwierają i są OK przez tydzień jeszcze będziemy utrzymywać kopie na starym serwerze, a potem kasujemy. Jeżeli ktoś ma trochę czasu to proszę zaglądnijcie też na inne galerie - jeżeli coś zauważycie nie tak to piszcie do mnie lub Radka
Jest wskazane jakieś spotkanie szkoleniowo-techniczne bo wiele rzeczy się pozmieniało i trudno mi je przekazać w postach - dajcie jakąś propozycję to może coś wspólnie ustalimy.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 752
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: Informacje bieżace na temat galerii

Postprzez andy » 2010-10-05, 17:24

Przenieśliśmy wszystkie galerie związane z wyprawami klubowymi. Te które nie miały linków w galeriach imiennych umieściliśmy u góry postów, proszę zadecydować czy mają mieć jakieś opisy i czy mają być zlinkowane. Każdy ma możliwość poprawić.
Kilka galerii zostało z linkami na www.powiat.mielec.pl/gory bo mają zdjęcia nazwy ze znakami niedozwolonymi. Jak popatrzycie na pasku na link to sami zobaczycie które. Jak macie jeszcze na komputerze te galerie to możecie szybko poprawić nazwy. Wtedy możemy je również przenieść na nowy serwer. Jak Wam się nie chce to mogą tak zostać póki wszystko działa. Do nowej galerii są przeniesine, ale jak wiecie bez opisów.

Serwery imienne końcem przyszłego tygodnia kasujemy.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 752
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: Informacje bieżace na temat galerii

Postprzez andy » 2012-03-09, 16:59

Troszkę kosmetyki w galeriach.
Zrezygnowaliśmy z działu publikowania pojedynczych zdjęć czyli albumu bo posługujecie się głównie załącznikami.

W pasku po lewej na stronie głównej portalu wyraźny podział na dwie galerie: KLUBOWA i Klubowiczów
Do klubowej zbieramy zdjęcia od wszystkich i KTOŚ robi galerię z imprezy klubowej
Do klubowiczów: kazdy robi sam i niekoniecznie są to wyprawy klubowe

Zasada tworzenia taka sama. Szkolenie w przyszłym tygodniu. termin uzgodnimy - może być na raty tzn. w małych grupkach OK?

Galeria klubowa jeszcze wymaga kosmetyki. Dostarczcie mi zdjęcia z 2012 r z imprez klubowych najlepiej na pen drivie a zrobie te zaległe

Pozdrowionka
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 752
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron