Fotoreportaż z niedzielnego spływu Nidą

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Fotoreportaż z niedzielnego spływu Nidą

Postprzez madziara » 2010-08-31, 15:43

Dla chętnych do obejrzenia jak było na spływie kajakiem po Nidzie na odcinku Kowala-Wiślica (ok. 25 km) z udziałem Mai, Grzesia "Pokrzywy", Mańka i moim podrzucam linka do stronki ze zdjęciami, tym razem już tak jak powinno być:

http://picasaweb.google.com/11249003551 ... 9_08_2010#

/Magda
Ostatnio edytowany przez madziara, 2010-09-09, 17:15, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2010-08-31, 20:47

:-> Madziu -dobrze,że nie popłynęliście o jeden most za daleko.Pięknie było co widać na fotkach i znowu za komentarz masz "6" -oglądanie zdjęć z takimi opisami poprawia w mig humor. Po prostu inaczej nie potafisz :-D Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2010-08-31, 20:52

Jak patrzyłem na prognozę sobota /niedziela to mnie zmroziło i myślałem że odpuścicie, ale nie tacy twardziele. Fajne klimaty szkoda, że czas jest pojęciem skończonym tu i teraz choć ogólnie nieskończonym. My byliśmy na koncercie Drewutni dzięki czemu ( ok 30 osób naszych ) koncert był żywy i Drewutnia miała kontakt z widownią. Madziu, zdjęcia z kajaków fajne ale płaskie prawda? mi brakuje horyzontu choć lubię machać wiosłami. Zdjęcie Zbyszka na Pikuju the best.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez madziara » 2010-08-31, 21:48

Oliwko, dzięki za miłe słowa komentarza.
Andrzejku, powiem Ci, że rano w niedzielę miałam bardzo mieszane uczucia jeśli chodzi o pogodę- w Mielcu pełne zachmurzenie i nie wiadomo jak dalej. Do tego wszystkiego musiałam budzić resztę ekipy. Stwierdziliśmy jednak, że trzeba się ruszyć. Gospodarz zaproponował lżejszą trasę i zdecydowaliśmy się na ten wariant. Powiem w imieniu swoim i innych kajakowiczów, że nie żałujemy. Było raczej rekreacyjnie i bezstresowo, momentami zabawnie, trochę deszczu, trochę słońca a chwilowy przypływ adrenaliny tylko w momencie gdy uciekaliśmy przed burzą. Przyznam szczerze, że zbliżająca się burza daje niezłą motywację do zdecydowanych i szybkich ruchów wiosłem ;)
Przed wyjazdem myślałam o koncercie "Drewutni" no ale nie zdążyliśmy wrócić na czas.
A propos zdjęcia Zbyszka to mnie się również podoba!
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Postprzez Kasia Bialic » 2010-09-01, 21:35

Superowa sprawa - kajaczki:) Madzia! super relacja i widac, ze fajnie sie bawiliscie (podczas uciekania przed burza:P )
pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kasia Bialic
 
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-24, 09:06
Miejscowość: Mielec

Postprzez Maja » 2010-09-02, 11:05

jako współuczestnik tejże wyprawy kajakowej chciałam podziękować Magdzie za organizacje i mobilizację w niedziele rano (pobódka), bo naprawdę mimo, że było spokojnie nie mamy co żałować.
Pniżej link (nie wiem czy się uda bo to pierwszy raz) do kilku zdjęć z naszego aparatu
http://picasaweb.google.com/10757124490 ... ajakiNida#

Maja
Maja
 
Posty: 25
Rejestracja: 2007-08-30, 06:39
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2010-09-02, 15:27

:-D Maju raczej dobrze,że było spokojnie ,można było pospać i poprzeciągać się i burza Was nie złapała.Znowu z Wami popływałam.Gratulacje dla inicjatorki spływu-charakterna dziewczyna nie dała się zastraszyć pogodzie.Dobrze Wam tak,że zaliczyliście spływ :-D Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez kajka » 2010-09-04, 12:24

Oj super tam mieliście szkoda ze nie moglismy jechać z Wami...:):)
Awatar użytkownika
kajka
 
Posty: 55
Rejestracja: 2007-04-20, 14:50
Miejscowość: Mielec - Lublin

Postprzez Ola » 2010-09-04, 12:49

http://picasaweb.google.com/10757124490 ... 9623816162
Łohoho! Ale Grzesiu ostro wiosłował :-D
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Postprzez madziara » 2010-09-05, 21:06

Dzięki raz jeszcze za miłe słowa.

Maju, nawychwalałaś mnie tu publicznie a ja chciałam nadmienić, że to była nasza wspólna inicjatywa! Ja ze swej strony może dodałam co nieco aby to wszystko ostatecznie sfinalizować.
Dzięki za fajne zdjęcia opatrzone dobrym komentarzem!

Tym co żałują, że nie mogli być z nami, powiem (a raczej napiszę), że w przyszłym roku wracamy nad Nidę!! Chcemy popływać na trochę ciekawszych ale też nieco bardziej wymagających odcinkach tej rzeki. Spływ (lub spływy) planujemy również w okresie wakacyjnym lub przedwakacyjnym ale raczej bliżej środka lata. Będąc amatorami kajakarstwa a zakładając przemierzanie Nidy na nieco trudniejszych odcinkach, liczymy się z tym, iż możemy nie uniknąć przymusowej kąpieli w rzece a dobrze jeżeli w takim wypadku temperatura wody i otoczenia nie działa paraliżująco na organizm tudzież nie mrozi krwi w żyłach. Do tematu kajaków na Nidzie wrócimy więc w przyszłym sezonie (około)letnim. Będziemy się ogłaszać i zapraszać do wspólnego chaszczowania po Nidzie!

Pozdrowionka dla wszystkich!

/Magda
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron