42 Rajd Karpatia - spóźniona fotogaleria

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

42 Rajd Karpatia - spóźniona fotogaleria

Postprzez halny jurko » 2008-11-24, 22:03

Dopiero kilka miesięcy po zakończeniu 42 Rajdu Karpatia , który odbył się w drugiej połowie maja 2008 roku (góry Polana, Veporske vrchy, Śtiavnicke vrchy) udało mi się wysłać na stronkę klubową fotogalerię. Niestety nie udało mi się zamieścić komentarzy do wszystkich fotek (niewiem dlaczego). Mam nadzieję, że uda mi się to poprwaić.
Jeśli chcecie zapoznać się z fotkami z naszego tygodniowego łażenia po górach to kliknijcie na http://www.powiat.mielec.pl/jk/42RK08/
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Ola » 2008-11-25, 11:23

Pozor na złego kůnia :D
Na 55. poznaję szlak na Sninský kameň :)
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice

Postprzez halny jurko » 2008-11-25, 19:48

Takiej tabliczki ostrzegawczej z napisem "UWAGA , ZŁY KOŃ" nigdzie wcześniej nie spotkałem (i później także).
Natomiast na fotce nr 55 jest fragment trasy na górę Hrb(1254) w Veporskich vrchach, który jest geometrycznym środkiem Słowacji.
Ale podobieństwo do szlaku na Sninski kamen na Vyhorlacie faktycznie jest.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2008-11-25, 22:00

:-> Pięknie Wam było jak widać!!!!!,ponieważ nie mogłam być z Wami -w pamięci mam Góry Sulowskie i Strażowskie....myślę,że w 2009 też będzie PKP :-D
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2008-11-27, 18:20

A ja znam takiego gościa, którego taki Zły Kuń ząbkami pokazanymi na rycinie nieźle poskubał. Leczenie trwało kilka miesięcy. Tak więc mam nadzieję , że potraktowaliście poważnie ten POZOR.
Mi się najbardziej podobała fota jak Jurek przytula się do tej ŻELAZNEJ BABY - nie była czasami oziębła? A druga dobra fota to jak starasz się zepchnąć ten kamień.
Pozdrowionka
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Ola » 2008-12-04, 12:37

halny jurko napisał(a): (...) Natomiast na fotce nr 55 jest fragment trasy na górę Hrb(1254) w Veporskich vrchach, który jest geometrycznym środkiem Słowacji.
Ale podobieństwo do szlaku na Sninski kamen na Vyhorlacie faktycznie jest.

Wątpliwości miałam tylko przez chwilkę, a tu taka zmyła! :mrgreen:

andy napisał(a):Mi się najbardziej podobała fota jak Jurek przytula się do tej ŻELAZNEJ BABY - nie była czasami oziębła? A druga dobra fota to jak starasz się zepchnąć ten kamień.
Pozdrowionka

Mi jeszcze zdj. 127, na którym podtrzymuje głaz, świetna mina... podobieństwo do minek Wiki ogromne!
Żelazną babeczkę widziałam już na nk, przyjemna :-P hehe
W górach jest wszystko co kocham...
Awatar użytkownika
Ola
 
Posty: 180
Rejestracja: 2007-04-20, 09:56
Miejscowość: Mielec | Katowice


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron