Góry widziane inaczej

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Góry widziane inaczej

Postprzez GOSIA » 2008-06-06, 17:09

Ubiegłą niedzielę spędziliśmy na startowisku w Skrzętli. Fotorelację z dnia spędzonego wśród glajciarzy możecie zobaczyć tutaj
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2008-06-06, 19:59

Szkoda , że Maniek nie robił zdjęć z góry. A ta płochliwa jaszczurka to samczyk, ta odważna to samiczka. Nakryłaś je na zalotach i samczyk się spłoszył.
Mój kolega lata i też twierdzi , że nie ma nic lepszego od takiego wirowania w górze
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez madziara » 2008-06-09, 12:43

Przeglądnęłam właśnie fotki ze Skrzętli... no i bardzo mi się podobają. Myślę, że te ze słońcem wrzucę nawet do fotoramy.
A propos faktu, że Maniek nie robił zdjęć z powietrza to dodam tylko, że nie zawsze jest na to czas. Bywa, że warunki są niestabilne, są silne podmuchy lub kręci wiatrem - lepiej więc skupić się na lataniu w takich warunkach, tym bardziej, że zwykle w górze jest więcej miłośnków podniebnych wojaży i niekoniecznie są to piloci ze sporym doświadczeniem.
Postaram się w najbliższym czasie wrzucić jakieś fotki z powietrza. Tymczasem pozdrawiam.
/Madziara

P.S. poza tym siadły nam baterie w aparacie więc ewentualne szanse na zdjęcia z powietrza spadły do zera
Awatar użytkownika
madziara
 
Posty: 56
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-25, 21:45
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2008-06-09, 16:57

Kiedyś widziałem będąc na Chopoku jak wiele mertów nad nami jeszcze, latały takie duże ptaki jak Wy. Musieli mieć piękne widoki.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Ewa Zofia » 2008-06-10, 06:54

lubię waszą stronę,jestem chociaż wyobraźnią w tych pięknych miejscach.Potraficie zdjęciami oddać tak klimat danej sytuacji,że mam wrażenie iż uczestniczę w tych wydarzeniach i fruwam z Wami .dzięki ,ze jesteście:)))))))))))))
Ewa Zofia
 


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości