Zdjęcia z lat minionych

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Zdjęcia z lat minionych

Postprzez George » 2008-02-21, 22:45

Czytając posta halnego w temacie Lecha w Zagadkach Sudeckich pomyślałem sobie, że możemy podzielić się na szerszym forum naszymi zdjęciami z lat minionych... Jako, że włosów na głowie mi już nie przybywa, to parę zdjęć mających wartość nawet historyczną w szufladzie by się uzbierało. Ostatnio na użytek naszego tarnowskiego forum przygotowałem galerię przedstawiającą historię budowy Kaplicy MB Opiekunki Turystów na Okrąglicy koło Hali Krupowej. Jako, że jest to "gotowiec" to na rozwinięcie tego tematu zamieszczam link poniżej do całej galerii...

Kaplica na Okrąglicy
Msza Św. na Okrąglicy 02.10.2005 r.

Dla dociekliwych link do tekstu o historii powstawania Kaplicy na Okrąglicy

Źródło: www.duszpasterstwo-pielgrzym.krakow.pl
Awatar użytkownika
George
 
Posty: 308
Rejestracja: 2007-05-17, 19:15
Miejscowość: Kraków-Tarnów

Postprzez Ewa Zofia » 2008-02-22, 22:51

z duzym zainteresowaniem poczytalam i obejrzalam zdjecia
Ewa Zofia
 

Postprzez Oliwka » 2008-02-23, 01:59

George - zdjęcia z opisami ,historia powstania kaplicy - wszystko niezmiernie ciekawe.Wydaje mi się,że mógłbyś opowiedzieć jeszcze wiele interesujących zdarzeń związanych z historią budowy kaplicy /może kiedyś nadarzy się taka okazja/?? A ten przystojniak z blond-czupryną ...nadal wędruje - to się nazywa miłość do gór. :->
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez George » 2008-02-23, 09:45

Oj dużo dobrych wspomnień z tego miejsca i o dobrych ludziach w tym miejscu ;-) Może kiedyś będzie okazja ;-)
Awatar użytkownika
George
 
Posty: 308
Rejestracja: 2007-05-17, 19:15
Miejscowość: Kraków-Tarnów


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości