nowe zdjecia

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

nowe zdjecia

Postprzez Pawel Lata » 2007-12-08, 21:13

witajcie, nowe zdjecia z rocznicowki w miedzynarodowym wydaniu (miejsce:Kanada, uczestnicy:Yury - Ukraina, Pawel - Polska) :D zdjecia znajduja sie w galeriiiii (niewiem ile tych "i" ma byc) brodacza.
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Postprzez Artur » 2007-12-09, 11:40

hej. nie moge znaleść tej galerii. chyba coś nie wyszło...z jej dołączeniem.
"Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę"
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 170
Rejestracja: 2007-05-24, 16:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-12-09, 12:42

:-> ja również nie znalazłam i myślałam,że coś źle robię.....Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-12-09, 18:57

Paweł troszkę inaczej umieścił linki niż wszyscy, dlatego nie zauważyliście jego nowych galerii. Zobaczcie w jego starszym temacie "galeria brodacza "

Pawle załóż nowego posta pod nazwą Galeria Brodacza, a przykleję go do wszystkich i tam umieszaj tylko chronologicznie linki z któtkim opisem(patrz jak to jest u innych ), a jak coś nowego umieścisz to zakładaj nowego posta z linkiem do nowości - tak będzie przejrzyściej. Jak edytujesz posta to nie ma o nim wzmianki, że coś się zmieniło. Jak napiszesz nowego to każdy przy wejściu automatycznie ma powiadomienie o nie przeczytanym poście i łatwo trafia na nowinki. I tam też rozwija się dyskusja ładne , brzydkie , itd. W postach przyklejonych nie dyskutujemy tylko jak ktoś chce zobaczyć wszystkie twoje galerie, albo jakąś starą już i zapomnianą to też łatwo tam trafić.
Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pawel Lata » 2007-12-10, 03:42

hej, no tak ja zawsze wszystko po swojemu robie, dzieki Andy za wskazowki :) no to jeszcze doloze tu linka. Wiec to bylo tak ..... Hurley River i jeszcze dorzucam link do filmika z tego wyjazdu filmik, narka.
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Postprzez marmk7 » 2007-12-10, 19:32

Hej! Przeglądam zdjęcia z Waszej wyprawy. Też chodzę pośniegu. Czy mółbyś mi przysłać parę zdjęć rakiet śnieżnych, aby podglądnąć konstrukcję. Nasza grupa posiada alę własnej konstrukcji.
Awatar użytkownika
marmk7
 
Posty: 141
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 14:31
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pawel Lata » 2008-01-22, 20:55

Hej Marmk, sorki ze tak dlugo nie odpisywalem ale tak to juz u mnie w zyciu jest w tym okresie ze czasu to nie ma wogole. W sumie to tylko raz sie zdazylo ze chodzilem po sniegu w rakietach, i nawet nie sa moje tylko z wypozyczalni, ale planuje troszke wiecej zaczac. te rakiety co mialem nie sa standardowa konstukcja rurkowa a plastikowa. z tego co sie dowiadywalem to ta konstukcja jest dobra z tego powodu ze czasami nie musisz miec duzego udzwigu np na twardym sniegu, a jak jest miekki snieg to do nich mozna doczepic ogonki, ktore zwiekszaja udzwig.
http://www.msrcorp.com/snowshoes/flat.asp
link do strony producenta,
pozdrawiam
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron