Ukraina

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Ukraina

Postprzez Pocisk » 2007-11-11, 13:47

Fotki z mojego wypadu na Ukrainę znajdziesz tutaj
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez eliko » 2007-11-11, 14:24

No nie ,opisałam się i zniknęło :-x .To teraz króciutko.Świetny wyjazd i tylko pozazdrościć, piękna pogoda i urokliwe miejsca - Lwów jest piękny ale nadal niestety zaniedbany , piękne cerkwie z całym ich przepychem, ale i pomnik ma coś w sobie....
pozdrowienia
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-11-11, 20:21

Przypomniałeś mi , że mam zaległą galeryjkę ze Lwowa do wykonania.

Napisz parę słów o tym wypadzie, bo trasa jakby na jarmark huculski, ale z jarmarku ani jednego zdjęcia - za to Jaremcze, Stanisławów, itd.
Czy trasa była przemyślana czy na chybił trafił?
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pocisk » 2007-11-11, 22:41

Trasa mniej więcej była zaplanowana, wyjazd zorganizowały koleżanki z ukrainoznawstwa.
W piątek o godz. 4:20 wyruszyliśmy z Krakowa pociągiem do Przemyśla następnie busem do granicy, granice przekroczyliśmy na piechotkę i później busem do Lwowa, bagaże zostawiliśmy na dworcu. Pochodziliśmy trochę po Lwowie, zahaczyliśmy o teatr, wróciliśmy się po bagaże i udaliśmy się do hotelu. Z samego rana udaliśmy się znów na dworzec i pojechaliśmy autobusem do Stanisławowa i następnie busem do Maniavy do klasztoru po czym z powrotem wróciliśmy do Stanisławowa. Po zabukowaniu się w hotelu poszliśmy na miasto. Była sobota, godz. 22 i do żadnego pub'u już nas nie chcieli wpuścić (czynne do godz. 23!!!). Udaliśmy się do hotelu i rano pojechaliśmy elektriczką do Jaremczy. Odwiedziliśmy cerkiew, jarmark, byliśmy nad wodospadem, po czym wróciliśmy na dworzec i autobusem pojechaliśmy do Kołomyji, krótki spacer po miasteczku i w drogę pociągiem nocnym do Lwowa, godzinka przerwy i busem do granicy. W przemyślu spóźniliśmy się kilka minut na pociąg do Krakowa więc czekając na następny zwiedziliśmy trochę Przemyśla.
Byliśmy w wielu miejscach jak na 4 dni wycieczki jednak dużo czasu traciliśmy na przemieszczanie się. Mimo to uważam że wycieczka była bardzo udana, pogoda dopisała, dobry humor również :-)
Pierwszy raz byłem na Ukrainie i bardzo mi się tam spodobało. Teraz tylko czekam na kolejny wyjazd.
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez a_ndrzej » 2007-11-12, 07:54

Łukaszku - cicha woda brzegi rwie - :mrgreen: prawie co druga fotka z baaardzo ładnymi przedstawicielkami płci przeciwnej :-D
Awatar użytkownika
a_ndrzej
 
Posty: 93
Rejestracja: 2007-05-20, 20:41
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pocisk » 2007-11-12, 14:26

coz poradzic, jak ich bylo 9 a nas tylko trzech :-)
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez Pchełka » 2007-11-12, 14:31

Fajna jest Ukraina, fajne fotki, hmm ja musze poczekać do przyszłych wakacji by się znów wybrać.
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez andriusza » 2007-11-16, 22:54

Ech ta Ukraina Ona w sobie coś takiego ma, że jak raz pojechałeś to bedziesz jeździł.



Świdowiec jesienia to moje marzenie...
...tam szum Prutu Czeremoszu...
Awatar użytkownika
andriusza
 
Posty: 78
Rejestracja: 2007-04-12, 18:27
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości