Galeria brodacza

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Galeria brodacza

Postprzez Pawel Lata » 2007-10-31, 02:20

Hejka, moje zeszloroczne wakacje 2006 tutaj Okanagan i okolice (zachodnia Kanada) bylo swietnie.

Tegoroczna wyrypa, dalsze okolice Vancouver Sirpien 2007(zachodnia Kanada) Nachatlach River Provincial Park

A tu z przed kilku lat (2004 lub 03), w sumie nie wakacje ale niespodziewana wyprawa (dlatego nie mam ani kurtki ani swetra), nie ma gor ale bylo interesujace zobaczyc jak samochodami wjezdzaja na srodek jeziora zeby polowic troche w przereblach, lod jest groby na jakis metr. Whitefish Lake (Centralna Kanada).

Kilka zdjec z wyprawy do dzikich goracych zrodel, po drodze kosciol zbodowany przez indian i misjonarzy w 1905 gleboko w lesie w indianskim rezerwacie (jakies 60 km od najblizszej miejscowosci), nieuzywany wiecej ale ciagle wszystko jest gotowe do mszy. Mimo ze indianie nie wyznaja juz wiary chrzescijanskiej, to ciagle widac wplyw jaki wywarla praca misjonarzy wsrod indian, np. ciagle chowaja zmarlych w chrzescijanski sposob. Bardzo ciekawe miejsce. Kwiecien 2007 Sloquet Gorace Zrodla/Kosciol Swietego Krzyza

Witajcie towarzyszki i towarzysze :o) Dodaje kilka zdjec z ostatniego wypadu, zjednej strony nieudany, ale z drugiej strony i tak bylo super. Nieudany dlatego ze mielismy (Yury i ja) sobie plywac w gorocych zrodelkach, ale snieg byl za gleboki i niemoglismy dojechac, na piechotke tez daleko bo jakies 37 km. Wiec zamias plywania w goracych zrodelka musialo nam wystarczyc gorace ognisko gdzies w krzakach. Wy pojechaliscie na rocznicowke tydzien temu a ja swietowalem wczoraj, to juz 13 lat, gratulacje dla wszystkich carpatczykow. 08 Grudzien 2007 Hurley River
Ostatnio edytowany przez Pawel Lata 2007-12-08, 21:32, edytowano w sumie 5 razy
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Postprzez Pchełka » 2007-10-31, 07:36

Super zdjątka, tylko ze jak Brodacz jak już brody nie ma ;-)
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-10-31, 10:54

Fajne zdjęcia, ale nasze Karpaty ładniejsze.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pawel Lata » 2007-10-31, 23:15

no tak, moze nie ma dlugiej brody na ktorej mozna by bylo zaplatac warkoczyki, ale jest taka malenka (nie uzywalem maszynki do golenia juz od dlugiego czasu) i to tez sie liczy :-D
A co do pieknosci tych gor to bym powiedzial troche inaczej, sa inne niz Karpaty, ale dalej sa piekne (mlode i dziewicze :mrgreen: ) jeszcze sie rozwijaja. Tak przy okazji pytanie do Andy, czy my sie kiedys spotkali jak jeszcze bylem w polsce czy nie bo w sumie nie pamietam ciebie, ale to moze moja stara pamiec mnie juz zawodzi.
wiecie co??? Brakuje mi tych wspolnych wypraw i czasow spedzonych przy dobrej zabawie, mam nadzieje ze niebedzie dlugo jak sie znowu gdzies razem wybierzemy.
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Postprzez Artur » 2007-11-01, 11:23

A pamiętasz MAGURE MAŁASTOWSKĄ? - TAM TO SIE DZIAŁO........ :-) DO TEJ PORY WPOMINAM TĄ ROCZNICÓWKĘ....... :-)
Ostatnio edytowany przez Artur, 2007-11-05, 20:22, edytowano w sumie 1 raz
"Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę"
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 170
Rejestracja: 2007-05-24, 16:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pawel Lata » 2007-11-05, 07:06

no pewnie ze pamietam Magure, to byl jeden z najdzikszych wyjazdow, tego sie nie da zapomniec <szczegolnie moich zamarznietych glanow> Szkoda ze z tamtych wypadow zdjecia nie sa cyfrowe, fajnie by bylo je gdzies zamiescic!!

[ Dodano: 2007-11-07, 11:40 ]
Dzis dodalem kilka nowych zdjec z bardzo ciekawej wycieczki. Warto zobaczyc. Sloquet gorace zrodla/Kosciol Swietego Krzyza.
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Postprzez Mirmil » 2007-11-23, 08:28

Pawel Lata napisał(a):Dzis dodalem kilka nowych zdjec z bardzo ciekawej wycieczki. Warto zobaczyc. Sloquet gorace zrodla/Kosciol Swietego Krzyza.


Ciekawe mieksce...
Pawel,a Ty w ktorej chesc Kanady przebywasz?
skad przychodzil,kto go znal...
Awatar użytkownika
Mirmil
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-05, 02:52
Miejscowość: Mielec / USA

Postprzez Pawel Lata » 2007-11-24, 23:03

Hej Mirmil, jestem na zachodnim wybrzezu, kolo Vancouver.
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Postprzez Mirmil » 2007-11-24, 23:41

Pawel Lata napisał(a):Hej Mirmil, jestem na zachodnim wybrzezu, kolo Vancouver.

O to kawalek odemnie(ja New Jersey w usa).Ale jakbys przejezdzal,to zapraszam w apallachy :)
skad przychodzil,kto go znal...
Awatar użytkownika
Mirmil
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-05, 02:52
Miejscowość: Mielec / USA

Postprzez Pawel Lata » 2007-11-25, 00:39

no nie ma problemu, zeczywiscie kawal drogi, ale Appallachy tez bym zobaczyl, a ty jak chcesz to wpadaj do mnie!!!
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Postprzez Mirmil » 2007-11-25, 00:53

Pawel Lata napisał(a):no nie ma problemu, zeczywiscie kawal drogi, ale Appallachy tez bym zobaczyl, a ty jak chcesz to wpadaj do mnie!!!

Ty nie zartuj,bo ja sie czasami snuje to i tam i naprawde moge tam zawitac.A slyszalem,ze macie dobry snieg-do jazdy na nartach i jest tam go duzo???(whisler)
skad przychodzil,kto go znal...
Awatar użytkownika
Mirmil
 
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-05, 02:52
Miejscowość: Mielec / USA

Postprzez Pawel Lata » 2007-11-25, 02:21

Wiesz, dla mnie nie ma problemu, jak chcesz to wpadaj, wkoncu jestesmy starymi znajomymi (nie jestem pewny ale zdaje mi sie ze cie znam, ty mnie mozesz nie pamietac, ja tez cie pmietam jak przez mgle), w Whistler sezon caly rok na narty, ja niestety nie jezdze (2 razy zjezdzalem jak jeszcze bylem w polsce)
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron