Tatrzanski krajobrazy i Slowenski Raj-zdjecia Mariusza.

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Tatrzanski krajobrazy i Slowenski Raj-zdjecia Mariusza.

Postprzez boguslaw » 2007-08-31, 21:28

Dla wszystkich stęsknionych za tatrzańskimi widokami i Sloweńskim Rajem,Mariusz-marmk7,wykonał ciekawe i całkiem świeże zdjęcia,które można juz zobaczyć w jego osobistych galeriach.
Ostatnio edytowany przez boguslaw, 2007-09-25, 19:51, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez efka » 2007-09-02, 19:09

masz racje, zdjecia rzeczywiscie przefantastyczne i chciałoby sie tam byyyc i kurcze -niii e mozna ...ale jak sie wkurze , to brykne w tatry ...zdobede rysy i wróce do wrocka i pozfr.ewa
ewakowalczyk
Awatar użytkownika
efka
 
Posty: 36
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-05-12, 08:21
Miejscowość: Wrocław

Postprzez boguslaw » 2007-09-02, 19:22

Hej Ewa,no to kiedy ruszasz,moze brykniemy wieksza grupa i zdobedziemy rysy,tylko nie pierwszy weekend pazdziernika.pozdrowienia dla wrocka.
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-09-03, 06:44

mówiąc szczerze, to ja tym roku jestem trochę "niedochodzona" i chętnie bryknęłabym z wami w Tatry , tylko trochę brakuje weekendów, ale chyba najlepiej "szybka piłka " - i wypad ,może jesień będzie dla nas łaskawa ....pozdrówka
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-09-03, 09:43

No fajnie Mariusz, ale mogłeś się trochę przyłożyć do tej galerii, jako do pierwszej.
Zapytaj Bogusia. Teraz trzeba jeszcze poprawić kolejność zdjęć, niech Ci pokaże jak to się robi. No i parę opisów by się zdało. Ale pochwała za aktywność Ci się należy.
Dołuż jeszcze 15 minut pracy i galeryjka będzie ekstra.
Na zdjęciach nie widać np. tej burzy, której byłeś świadkiem na Vadze.

PS. Jak zdrobisz zmiany na tym samym komputerze z którego wysyłałeś galerię to wysyłaj z zanaczeniem ( tylko zmienione ) będzie szybciej.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez bea » 2007-09-03, 09:58

Ja tez chce z Wami jechac. Te zdjecia mi przypomialy jak tam jest pieknie (tzn. w Tatrach). Moze w pazdzierniku, zobaczymy jaka pogoda i szybka decyzja, tylko mi tez nie pasuje pierwszy weekend. Ela w ktore weekendy w pazdzierniku pracujesz?
Awatar użytkownika
bea
 
Posty: 24
Rejestracja: 2007-05-17, 20:16
Miejscowość: Wrocław

Postprzez marmk7 » 2007-09-03, 15:31

andy napisał(a):Na zdjęciach nie widać np. tej burzy, której byłeś świadkiem na Vadze

O tym żeby robić zdjcia czy filmować nikt nie myślał. Myśleliśmy aby przeżyć. Cała chata chodziła i wszyscy tylko się chowali pod poduchy a było full (góra i podłoga). Tak więc, wiem jak wygląda koniec świata o godz. 0:30.
Kto chce spać pod Rysami musi się przyzwyczaić do szelestu foli, która jest do pod dachem. W nocy na pewno będzie doskwierać.
Wniosek? Więcej należy wypić miętowej herbaty z ???. Super tam smakuje.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
marmk7
 
Posty: 141
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 14:31
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-09-03, 18:41

Andrzeju trochę sie nam dostało za galerię,ale najmniej jest tu winny Mariusza,bo to ja tworzyłem ta galerię z Mariusza zdjęć a że tak mnie zauroczyły tatrzańskie widoki wrzucilem jak leciało,bo i pora piątkowa była pózna. Myślę,że do środowego wieczoru wspólnie z Mariuszem uporzadkujemy i opiszemy ,bo nprawde zdjęcia sa super :-D .
Ciekawe jest to zdjęcie z przejścia granicznego na rysach,nie myślałem do tej pory aby go można przekroczyć rowerze :shock:
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez efka » 2007-09-03, 20:00

wracajac do wczoraj szego wieczoru, bogdan, mslałam o paxdzierniku, we wrzesniu nie dam rady, moze niekoniecznie puierwszy wee-d...moze drugi:}:} no, chyba ze pojade nad morze w koncu mam dzieki beacie darmowy pobyt w hotelu w szczecinie...tylko musze znalexc zaproszenie, ale jesli nie znajde, to znaczy ,ze tak chcial los iiii pojade zdobywac Rysy:}:}:] dzieki za pozdrdla wrocka...jasiek Cie pozdrawia , stoi tu nade mna i czeka, kiedy odejde od kompa :}:}spadam wiec, bo zarzuca mi brak altruizmu
ewakowalczyk
Awatar użytkownika
efka
 
Posty: 36
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-05-12, 08:21
Miejscowość: Wrocław

Postprzez boguslaw » 2007-09-03, 20:30

moze cos wykombinujemy w pazdzierniku,strasznie cieżko z czasem.Miały być jeszczze Krakowskie Dolinki we Wrześniu,ale już nie ma szans :-( .od darmowego weekendu w szczecinie ,lepszy jest wyjazd w tatry,tak wiec bardzo nie szukaj,zreszta i tak był darmowy :-) pozdrowienia dla Jaska.
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-09-04, 08:50

Boguś , nie wyręczaj młodych w tworzeniu galeryjek . Niech sami klikają myszą bo się nie nauczą i zawsze będą zwalać robotę na innych.
Tak właśnie widziałem , że coś ta trasa na Rysy wiedzie nie pokolei, a i opisy są konieczne autorskie bo jak słyszałem od Mariusza jak nim rzucało po schronisku w nocy, to warto takie wrażenia opisać pod zdjęciem.
Szkoda, ze nie zrobił żadnego zdjęcia podczas burzy , ale rozumiem... miał zajęte ręce trzymając gromnicę!

PS Spróbuj Boguś wysłać tą galeryjkę na carpatię ( załóż katalog mariusz i dalej tak samo jak do swojego katalogu. usera i hasło pamiętasz ? )
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości