Z Rajdem Przyjaźni przez lata

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Z Rajdem Przyjaźni przez lata

Postprzez ewik » 2007-07-29, 15:20

4 sierpnia zaczynamy następny już 54 Rajd przyjaźni.
Zapraszam do obejrzenia galerii "Rajd Przyjaźni przez lata"
Zdjęcia ,emblematy i regulaminy od 35 do 49 Rajdu Przyjaźni.
Zobaczcie jak to wyglądało kiedyś tutaj
ewa danel
Awatar użytkownika
ewik
 
Posty: 45
Rejestracja: 2007-04-27, 07:57
Miejscowość: Mielec

Postprzez George » 2007-07-29, 17:33

Zobaczyłem kawał Waszej wspaniałej historii... Brawo... Chyba zaraz wyciągnę z szafy swoje slajdy z lat 80-tych, tak mi się łezka w oku zakręciła ;-)
Ostatnio edytowany przez George, 2007-07-29, 21:17, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
George
 
Posty: 308
Rejestracja: 2007-05-17, 19:15
Miejscowość: Kraków-Tarnów

Postprzez halny jurko » 2007-07-29, 19:10

Do krówskiej kupy !!!!!!!!!
Ale fajne - niefajne fotki !!!!!
Te regulaminy to własnoręcznie wykonywałem z pomocą szablonów i maszyny do pisania a i sporo plakietek to moje projekty. Ale to były czasy - nie było komputerków, ale jakoś musieliśmy sobie radzić - to nie do wyobrażenia.
No i załapałem się na kilka fotek. Sporo znajomych mordeczek, tylko jakoś tak odmienionych.
Ja to jeszcze młody stażem - z Rajdem Przyjaźni w Bieszczadach związany jestem dopiero od 1991 roku, ale od poczatku prowadzenie i organizacja.
I tak sobie myślę ile jeszcze tych rajdów pociągnę ?
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez ewik » 2007-07-29, 20:49

Mówiłeś Jurko ,że lubisz takie fotki.Flanelowe koszule,plecaki na stelażach ,maszynki na benzynkę i namioty z brezentu.Myśmy to wszystko dźwigali na plecach po górach.
Na 34 rajd(prowadził Z.Dulniawka)Dorota z Warszawy przywiozła kleżanke,która na zakończeniu stwierdziła,że czuła się jak w obozie koncentracyjnym-więcej nie przyjechała.
Ale większość z żalem opuszczała Bieszczady.Zakończenie rajdu równało sie z końcem roku,na drugi dzień zaczynał sie nowy rok i oczekiwanie na następny Rajd Przyjażni.
Kawałek historii Rajdu,dla nowych i młodych Klubowiczów,ale też dla starych rajdowców by powspominać tych co z nami już nie chodzą i tych których już z nami nie ma.
ewa danel
Awatar użytkownika
ewik
 
Posty: 45
Rejestracja: 2007-04-27, 07:57
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-07-30, 06:11

Ewik-dałaś na" wsteczny" i wiele osób tak jak Jurko wraca do wspomnień i szuka znajomych twarzy.Niby nie tak dawno to było... Chciałam tylko poinformować,ze Ewik ma fotografie z rajdów uporządkowane w albumie /nie komputerze/ chyba jak mało kto.Widziałam na własne oczy!!!!! to swietnie,ze możemy je wszyscy ogladać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-07-30, 16:55

Fajne fotki, może ktoś ma jeszce inne odznaki z wcześniejszych rajdów i pozbieramy wszystkie razem w jedno miejsce - to byłoby już muzeum.

Ewa podpisałaś jedno zdjęcie , ze muzeum w Majdanie - kolejki bieszczadzkiej już nie istnieje. To nie całkiem prawda, istnieje i ma się dobrze, słyszałem nawet, że mają wydłużyć trasę kolejki, aż do Wetliny.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Majdam

Postprzez halny jurko » 2007-07-30, 19:20

Kolejka istnieje ale "Skansen Kolejki wąskotorowej" już nie istnieje. Przed laty zabrano lokomotywki i wagoniki do konserwacji i już nie wróciły. Fajnie gdyby tam stały ponownie, ale niestety. Były niszczone przez "zwiedzajacych" i żal było patrzeć na to co ludzie potrafili z nimi zrobić.
Jeśli chodzi o odznaki i plakietki z Rajdu Przyjaźni to mam w swych zbiorach prawie wszystkie. Brakuje tylko z pierwszych trzech rajdów, ale ponoć te odznaki ma Henio Kardyś "Toporek".
Może Andrzeju masz racje, by uwiecznić je na naszej stronce.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pchełka » 2007-08-21, 22:37

Fajnie, że komuś się chciało zebrać zdjęcia i zrobić galerie, brawo Ewa
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości