Jesień dla wytrwałych 2006

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Jesień dla wytrwałych 2006

Postprzez Pocisk » 2007-07-09, 21:18

Zdjęcia z Jesieni dla wytrwałych znajdziesz tutaj
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez andy » 2007-07-28, 07:51

Oglądam któryś już raz twoje zdjęcia i czekam do września, by ruszyć w Tatry, jednak mają niepowtarzalny urok, zwłaszcza jesienią i gdy nie ma już tłumów ludzi.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-07-28, 14:54

"Jesienią góry są najszczersze,..." i najpiękniejsze. Mamy zaplanowany w kalendarzu imprez jesienny wypad w Tatry.
Lubię jesienne łażenie, a w tym roku myślę o intensywnym spenetrowaniu nie odwiedzonych jeszcze przeze mnie miejsc.
Wyjazd z Mielca o 4 rano a już około 7 - 7,30 wyjście w Tatry i cały dzień do dyspozycji - super !!!
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pocisk » 2007-08-06, 07:12

Ja tez z utesknieniem czekam na wypad w Tatry, juz nie moge sie doczekac powrotu do kraju, Jurek masz jakies konkretne szlaki na mysli, bo jesli chodzi o organizacje jakis tras to chetnie bym sie przylaczyl, podzelil swoimi pomyslami.
Pytanko organizacyjne - Andy pisze o wypadzie we wrzesniu, a z tego co pamietam do jesien dla wytrwalych miala byc ok 6 pazdziernika wiec we wrzesniu jest jakis inny wypad czy jesien dla wytrwalych zostala przesunieta ? Ostatnimi czasy nie jestem w temacie wiec stad to pytanie
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez andy » 2007-08-07, 07:52

W kalendarzu Carpatii zobacz jest październik, ale we wrześniu ja planuję mały wypad w Tatry - jeszcze nie wiem gdzie ale myślę że plan sam się urodzi
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-08-12, 09:34

Pocisk napisał(a):Jurek masz jakies konkretne szlaki na mysli, bo jesli chodzi o organizacje jakis tras to chetnie bym sie przylaczyl, podzelil swoimi pomyslami.


Na październikowy wypad w Tatry jeszcze nie zaplanowałem tras. Mam wprawdzie jedno miejsce, które chciałbym odwiedzić. Jest to Żiarska dolina (Zapadne Tatry na Słowacji) a nad nią piekne szczyty Rohaczy, Banikova, Baranca. Schronisko w tej dolinie jest jedynym w Tatrach, które jeszcze nie odwiedziłem - jak to się mogło stać ?
Ale tak jak juz napisałem, planów tras jeszcze nie ma, wiec może być i inne miejsce.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości