Fotki z niedzielnej wyprawy do Baranowa Sandomierskiego

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Fotki z niedzielnej wyprawy do Baranowa Sandomierskiego

Postprzez boguslaw » 2007-06-17, 19:01

Dla tych wszystkich,którzy nie mogli z nami jechać w dzisiejszą trasę przywiezliśmy trochę zdjeć,które można oglądnąćtutaj .
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-17, 20:15

Wreszcie coś pozytywnego w sprawie gór w Powiecie Mielecki.
Będziemy mieli sie czym pochwalić przed Słowakami.
A czy ta nowa góra w Dymitrowie ma juz jakąś nazwę ?
A może "podwyższymy" Górkę Cyranowską o kilkanaście metrów - będzie jak w Beskidach.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2007-06-17, 21:42

Boguś! dzisiaj była wycieczka na 102 !!!!!!!zdjęcia. Bardzo żaluję ,że siła wyższa mnie zatrzymała,myslami bylam z Wami. Zdjęcia piękne,a ślicznie opalone pyszczki zobaczę na zebraniu.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez Anna Kozub » 2007-06-17, 22:23

Boguś, ale Ty jesteś szybki! Ja jeszcze nie dotarłam do domu, a Ty już umieściłeś fotki!!!!!!! Jurek nie wiem jak się nazywa góra na którą weszłam, ale nie była trudna do zdobycia:) Można się na nią wybrać ze słowakami:) No i może Ciebie by się w końcu udało namówić na rowerek!!!!!!!!! Pewnie nie masz czasu, ale może... Dziś wycieczka była bardziej kameralna, ale za to grupa zgrana i fajne tempo. Dzięki temu mogliśmy poleniuchować nad wodą i zobaczyć (znów) piękny zamek w Baranowie Sandomierskim. Jeśli ktoś jeszcze nie był lub tak dawno, że nie pamięta zachęcam!
Anna Kozub
 
Posty: 7
Rejestracja: 2007-04-20, 10:55
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pocisk » 2007-06-18, 06:31

hmm można by tę górkę nazwać "Kopiec Carpatii" :)
szkoda że wywiozłem rower do Krakowa bo z chęcią bym sie wybrał na taką wycieczkę :/
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez boguslaw » 2007-06-19, 19:27

Jurek i z rozpędu zabrałeś kolegom z Tarnobrzegu kawałek ziemi,ale ten kopiec prawie na granicy powiatów leży.Z opowieści napotkanego gościa też przejeżdżającego rowerem ,wiemy ,ze w tym miejscu istniał kiedyś kościół ,spalony lub zburzony w wyniku bratobójczych walk,roku niestety nie znam.Na szczycie maje stanąć jeszcze krzyże.
Raczej dla naszych gości ze Słowacji to żadna atrakcja.Natomiast mogą odwiedzić zamek w Baranowie,godzinne zwiedzanie z przewodnikiem to jedyne 10 zł. a zamek ciekawy i widać,że obecny właściciel dba o niego.Bardzo ciekawe ,są rosnące tuż przy wejściu 2 tulipanowce z kwiatami jak tulipany/są umieszczone w galerii/.
Łukasz 7 lipca w sobotę planujemy odwiedzić Ojców i Dolinki Krakowskie,wiec rower bedzie potrzebny w Krakowie.Może jeszcze bedą chętni na taką wycieczkę,bo teren uroczy.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez Pocisk » 2007-06-19, 21:30

bardzo chętnie :) już byłem na rowerze w 3 dolinkach w tamtych stronach, naprawde tereny są super do pedałowania, myśle ze skoro jest taka propozycja to zostatne w krakowie i z checia sie wybiore na wycieczke :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pocisk
 
Posty: 145
Rejestracja: 2007-04-20, 22:20
Miejscowość: Mielec/Kraków

Postprzez Mario_1313 » 2007-06-19, 22:00

Wrócę jeszcze do niedzielnej wycieczki do Baranowa - mówiąc krótko -- BYŁO SUPER !!-- Słowakom zamiast tej hooopki w Dymitrowie proponuje pokazac "wzgórza" na Melnox-ie (jakby nie patrzył trochę wieksze wysokościowo i objętosciowo) :mrgreen: A tak poważnie zgadzam się z Bogdanem - zamek w Baranowie.
Z tego co widzę (czytam :-D ) zapowiadają się bardzo ciekawe weekendy rowerowe - byle tak dalej !!!!

pozdrawiam ;-)

P.s. Oddzielne pozdrowienia od Oskara dla wszystkich "zakręconych" !
Ma cichą nadzieję, że lekarz już go dopuści do kręcenia po jego ekcesach zdrowotnych (łokiec w szynie gipsowej)
Awatar użytkownika
Mario_1313
 
Posty: 100
Rejestracja: 2007-05-21, 21:15
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-06-20, 21:03

Dziękujemy za pozdrowienia i życzymy Oskarowi szybkiego powrotu do zdrowia i dopuszczenia naszego najmłodszego uczestnika wypraw do niedzielnej wyprawy na Kopiec Kościuszki do Połańca :-)
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości