Beskid Niski - Bartne czerwiec 2007

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Beskid Niski - Bartne czerwiec 2007

Postprzez GOSIA » 2007-06-13, 11:03

Długi weekend czerwcowy dostarczył nam wiele emocji. Udało się nam znaleść Jaskinie Mroczną!!! Poza tym, już tradycyjnie będąc w Beskidzie Niskim, naszej uwadze nie umknęły stare samotne krzyże, cerkwie, cmentarze wojenne. Zdjęcia z tego wyjazdu możecie zobaczyć tutaj
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-06-14, 10:37

Super fajna galeryja. Beskid Niski sercu bliski, ale nie wiedziałem że tam sa takie jaskinie. Musimy , może po wakacjach zebrać do kupy nasze zdjęcia cerkiewek, a może i cmentarzyków - byłaby ładna tematyczna galeria.
Ja ciągle walczę z czasem i mam zaległe dwie galeryjki do wykonania.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez GOSIA » 2007-06-14, 10:56

Mam dość dużo zdjęć Beskidzkich cmentarzy z I wojny światowej i cerkiwi. Galeria tych obiektów byłaby bardzo ciekawa, więc gdy ruszą "prace" przy jej tworzeniu chętnie udostępnię zdjęcia.
Pozdrowionka!
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez andriusza » 2007-06-14, 20:06

Jakby co tocerkiewek kilka tez pstryknąłem i cmentarzyki tez jakies są wiec mogę coś dorzucić. A może tak zrobic galerie beskidzkich opuszczonych dolin po wioskach których tyle w Niskim..??
...tam szum Prutu Czeremoszu...
Awatar użytkownika
andriusza
 
Posty: 78
Rejestracja: 2007-04-12, 18:27
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-06-14, 20:50

Cerkiewki, cmentarze wojenne, doliny - sporo tematów na galerie. A wszystkie związane z uroczym Beskidem Niskim. Ja także mam kilka ciekawych fotek z tamtego rejonu.
A Małgosi i jej towarzyszom gratuluję odnalezienia jaskini w Kornutach.
Podczas naszego oststniego klubowego pobytu w Kornutach ("Grudniówka" w grudniu 2006) nie udało nam się tego dokonać, pomimo tego, że nie było śniegu, zimy a piekna jesienna wręcz pogoda. Może innym razem trafimy na tę dziurę w ziemi.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości