Majówka 2007r.

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Majówka 2007r.

Postprzez GOSIA » 2007-05-29, 18:50

Najdłuższy tegoroczny weekend majowy spędziliśmy w Górach Stołowych i w Górach Sowich. Zdjęcia z tego wyjazdu możecie zobaczyć tutaj
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-05-30, 19:48

Widzę , dzięki Tobie, że muszę odwiedzić Kotlinę Kłodzką ponownie. Za moich zamierzchłych czasów kiedy tam wędrowałem nie było udostępnionych tak dużo ciekawostek. Trasa w Twierdzy Kłodzkiej była dopiero w przygotowaniu, a o innych nie było mowy. Wspominam miło Góry Stołowe z Czermną, Błednymi Skałami i Szczelińcem, ale po drugiej stronie u Czechów nie byłem, a widzę, że tam też piękne miejsca. Czy jaskinię Niedźwiedzia w masywie Śnieżnika też zwiedzaliście ?
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez GOSIA » 2007-05-31, 12:40

Jak już kiedyś wspominałam w jednym z postów, te tereny są wprost naszpikowane różnymi miejscami godnymi uwagi. To fakt - kiedyś wiele z tych miejsc było niedostepnych dla zwykłych śmiertelników, a teraz można praktycznie wszedzie wejść (no prawie wszędzie). Obecnie np. tereny budowli Riese tętnią życiem, zwłaszcza kompleks Włodarz, gdzie jest przygotowanych masa akrakcji dla spragnionych amatorów sportów ekstremalnych ;-) ( wspinaczka, zjazdy na linie, strzelanie z wiatrówki, painbalu). Podobne atrakcje można spotkać w Złotym Stoku - "Leśny Park Przygody "Skalisko".
Jednak zabawa zabawą, ale sądzę że zwiedzając te tereny, przede wszystkim należy pamiętać o ciężkim losie tysięcy więźniów z obozu Gross-Rosen, budujących podziemia sowiogórskie, pamietać losy żołnierzy wysłanych na dziesiątki lat służby w Twierdzy Kłodzkiej.....
Jaskini Niedźwiedziej niestety nie zdążyliśmy już zobaczyć, nad czym bardzo ubolewam, bo podobno jest wspaniała. Będziemy musieli więc jeszcze raz pojechać w te strony!
Awatar użytkownika
GOSIA
 
Posty: 164
Rejestracja: 2007-04-20, 06:46
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron