SłOWACKI RAJ

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

SłOWACKI RAJ

Postprzez ewik » 2007-05-25, 16:54

W niedzielę rusza 41-Rajd"Karpati"
Tutaj możecie oglądnąć zdjęcia z 32 i 33 Rajdu "Karpati"- Słowacki Raj :lol:
ewa danel
Awatar użytkownika
ewik
 
Posty: 45
Rejestracja: 2007-04-27, 07:57
Miejscowość: Mielec

Postprzez marmk7 » 2007-05-26, 07:07

Witam!
Te podpisy są niestety tragiczne. Dla przykładu:
Wąwóz Sucha bela.Rajd "Karpatia"98' niestety najwiekszy wodospad w Słowackim Raju Zavojowy czyli Welonowy w Sokoliej Roklinie
Pozdrawiam!

ewik,
Awatar użytkownika
marmk7
 
Posty: 141
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 14:31
Miejscowość: Mielec

Postprzez ewik » 2007-05-26, 10:33

Witam!
Jeśli się coś krytykuje to najpierw trzeba dokładnie przeczytać tytuł galerii,który określa, jakiego tematu będzie dotyczyć pokaz.
1.Jest to galeria dwóch rajdów 32-1998r i 33- 1999r,a dokładnie zdjęć z tras tych rajdów.
A nie przewodnik po Słowackim raju.
2.Kolejność zdjęć też nie jest przypadkowa i związana jest z podanymi datami rajdów.
(Stąd-rajd”Karpatia”98)
3.Każe pierwsze zdjęcie dotyczące danego –kanionu, wąwozu,doliny Słowackiego raju zawiera krótki opis ( powtarzanie tego samego na następnych uważam za zbędne)
4.Jeśli nie wszystkie zdjęcia są dokładnie opisane to niestety wybacz ,ale pamięć ludzka jest zawodna.
Podsumowując- dla mnie ważne są miejsca i ich urok, a nie nazwy geograficzne itp. opisy
Tworzę galerie z myślą pokazania miejsc dla mnie ważnych, które wzbudziły mój zachwyt swoim pięknem i chęcią podzielenia się z innymi,którzy jeszcze nie mieli okazji tam trafić
ewa danel
Awatar użytkownika
ewik
 
Posty: 45
Rejestracja: 2007-04-27, 07:57
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-05-26, 19:36

Ewo , to prawda, że troszeczkę pogubiłaś się w rozpoznawaniu miejsc, ale tak jak piszesz , pamięć jest zawodna.
marmk7 ma rację - trafnie rozpoznał wodospad.
Ja każdego roku jeżdżę do Słowackiego Raju więc znam dość dobrze te miejsca, ale nie każdy tak często ma możność tam być.
Ale cieszę się, że znalazłaś te fotki, zeskanowałaś je i umieściłaś w swej galerii.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron