XVII kermesz olchowiecki

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

XVII kermesz olchowiecki

Postprzez andy » 2007-05-22, 00:30

Zaczęło się śpiewnie i poetycko bukową watrą, a skończyło łemkowskim kermeszem w Olchowcu, zobaczcie sami

[ Dodano: 2007-05-22, 16:14 ]
Fotoreportaż robiłem trochę na szybko, ale mam nadzieję, że oddaje klimat łemkowszczyzny. Niestety nie byliśmy na tyle wcześnie by zobaczyć całość imprezy z jej liturgiczną częścią.
Co zastanawia to kramy na kermeszu nie zawierają plastikowego dziadostwa tylko naprawdę ładne rękodzieło.
Bogusiowi polecam drogowskazy rowerowe - może jesienią jakiś wypad rowerowy w Beskid Niski ?
Z zaszłyszanych wiesci od Drewutni - planują w tym roku wydać dwie nowe płyty.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Jędrek » 2007-05-23, 06:39

Andy! Piękny reportaż. Szkoda, że nie ma takiej możliwości być jednocześnie w Olchowcu i na rowerach w Cmolasie. Myślałem o Beskidzie Niskim w okresie zimowym na nartach biegowych ale w tym roku było mało śniegu. Może kiedyś : jesienią rowery a zimą narty co na to Boguś?
Jędrek
Awatar użytkownika
Jędrek
 
Posty: 7
Rejestracja: 2007-04-20, 12:32
Miejscowość: Mielec

Postprzez andriusza » 2007-05-23, 18:16

Jakiś miesiąć temu zawinałem do olchowca na chwil kilkaw drodze z Zyndranowej do Krempnej i stwierdziłem, że drogi rowerowe tam cudne i plan mam taki szalony czerwcowy, dwudniowy, rowerowy , olchowiecki...może się uda. Co ja zresztą gadam musi się udać. Wystarczy pojechać reszta wydarzy się sama. Tak tam jest poprostu i tyle i niechaj tak już zostanie! :-)



PS:Aktualnie pracuje nad wydłużeniem doby i umiejetnością przebywania naraz w przynajmniej dwóch miejscach. :-) :-)
...tam szum Prutu Czeremoszu...
Awatar użytkownika
andriusza
 
Posty: 78
Rejestracja: 2007-04-12, 18:27
Miejscowość: Mielec

Postprzez andriusza » 2007-05-23, 18:41

narazie udało mi się wyskrobać trochę czasu na codzień. Jedyna metoda jaka do tej pory zadziałała to poprostu mniej spać :-) Nad lepszymi cały czas pracuje.l....
...tam szum Prutu Czeremoszu...
Awatar użytkownika
andriusza
 
Posty: 78
Rejestracja: 2007-04-12, 18:27
Miejscowość: Mielec


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron